ulga podatkowa na dojazd do pracy 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

- wypłata \"na rękę\" - przy podwyższonych kosztach uzyskania przychodu ze względu na dojazd do pracy z innej miejscowości - WYNOSI: 1037,34 zł. wies12 Witam wie ktos możo (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

to wtedy musi ci umowę przedłużyć do dnia porodu .Musisz jeszcze pochodzić do pracy uważaj na siebie powodzenia. asia prawo-pracy.net Mam pytanie: czy lekarz może wystawić zwolnienie (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

. Na weekend kiedy przywoziłem dzieci to ona najczęściej szła do pracy na dwie zmiany. Na moje prośby o zmianę systemu pracy reagowała złością i agresją. Przez (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

nauki. Mam tu na myśli pieniądze na książki, dojazd do szkoły itp. Czy można w jakiś sposób zmusić rodzica do płacenia za naukę, np. przelewając, co miesiąc daną (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

? Wybacz, ciarki mnie przechodzą... Ortografia, gramatyka - nie są na tych studiach potrzebne? do: Anika84 alimenty.pl 500 zł na 1,5 roczną córkę. woj, łódzkie Zero kontaktu z ojcem, (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

...dzwonilam do dzialu kontroli , pisalam e mail'e do kostrubaly, zglaszalam swoje uwagi do managera...a teraz jak wyszla ta afera ze swietami to i do PIPU dzwonilam , do NIKU (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

komorke mamy o tresci: "Moja zona nie wyrazila zgody na twoja obecnosc na slubie. Przykro mi"... Dzwoniłam do niego, ale już nie odbierał... Zachował się jak jakiś dzieciak >.< Na (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

dotychczasowe stanowisko pracy,jakie zajmowałam za czym poszłam na urlop.Pozdrawiam. Jestem tu dopiero od dzis na tym forum:-))) Anna prawo-pracy.net Macierzyński wlicza się do lat (...)

Odliczenie od podatku

Odliczenie od podatku

Odliczenie od podatku Czy można odliczyć sobie od podatku koszty biletów na dojazd do pracy lub do szkoły? Oraz czy można odliczyć czesne za szkołę? Trochę pózno to pytanie (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM (...)

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011 Witam Mam pytanie jaka ulga podatkowa przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuję za wszelkie informacje

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

mąż się rozpił już do końca, na dzieci dawał 50 zł miesięcznie a od 3 miesięcy nic. Jeszcze długów narobił na kilka tys, nie wiem na co to poszło, bo podczas małżeństwa (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

jeszcze na dalszym zwolnieniu...do 6 m-cy.Choruje na depresje ale od 3 m-cy jestem na L4 Niestety nie chce wrocic do pracy bo moja chorobaa jest własnie przez prace. (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, na kazde (...)

Zmiana adresu firmy, wypowiedzenie, brak odprawy

Zmiana adresu firmy, wypowiedzenie, brak odprawy

wykonywania pracy". Do tego dołączona jest propozycja nowych warunków: 1. nowe miejsce pracy 2. wyższa pensja podstawowa "(w tym podwyżka 300 zł brutto, która ma rekompensować dodatkowy (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

. Wszystko zależy od Ciebie jak do tej sprawy podejdziesz.Jeżeli mogę Ci doradzić, to w Sądzie bądź opanowany ale wiedz czego chcesz i na czym ( na kim ) Ci zależy,na dziecku (...)

może być róznie. Najlepiej zajrzęc do paska bo taki obowiązek ma pracodawca dac jeżeli nie to zgłoś to do inspekcji pracy. sok

Alimenty a studia zaoczne/niestacjonarne

Alimenty a studia zaoczne/niestacjonarne

tego można utrzymać sie na studiach?! czesne kosztuje 500zł miesięcznie, dojazdy 200, dojazd do pracy 100, materiały do nauki ok 50zl, telefon 30... hmm a jedzenie gdzie?! (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

na wpłąte 1500zl. Nie stać mnie na to, jestem studentką co prawda pracuje, ale niewiele zarabiam. Powiedziałam o tym i do tego zgłosiłam, ze miałam otrzymac informacje na temat (...)

ulga na dzieci

ulga na dzieci

on się nimi opiekuje i na nie płaci??? witam, nie orientuje sie w temacie, czy jeśli na dziecko pobrana jest ulga prorodzinna, to w momencie podjęcia przez dziecko pracy to ulga (...)

VAT-25

VAT-25

(w dwóch egzemplarzach ? art. 47 ww. ustawy) w terminie trzydziestu dni od dnia doręczenia odpowiedzi organu na wezwanie do usunięcia naruszenia prawa, a jeżeli organ nie udzielił odpowiedzi (...)

zbyt wysokie alimenty

zbyt wysokie alimenty

. Nie stać mnie na poszukiwanie pracy, nie stać mnie na dojazd na rozmowy rekrutacyjne. O czyje dobro tutaj chodzi??? Co ja mogę zrobić w takiej sytuacji, by chociaż spróbować (...)

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

oddac zonie na alimenty (zarabiam 1400, zona na pol etatu 600 euro), gdyz alimenty na trojke dzieci plus na zone na pewno doprowadziloby mnie do tego minimum socjalnego. (...)

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu Witam jakie ulgi podatkowe obowiązy=uje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje na ten temat

Całkowity czas pracy o dojazd do pracy.

Całkowity czas pracy o dojazd do pracy.

Całkowity czas pracy o dojazd do pracy. Jestem pracownikiem fizycznym na magazynie. Magazyn zmienił miejsce, i teraz mam dojazdu prawie 1,2 h w normalny dzień, chociaż raz (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

, czemu tak się dzieje. Ten materiał nadaje się do programu Państwo w Państwie i na skargę do ETS w połączeni z informacją do mediów. Jedyną drogą do zmiany tego stanu (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

urlopu . (rose) - Do stażu emerytalnego - tak. Do stażu urlopowego - nie. bebe czy pobieranie zasiłku dla bezrobotnych wlicza sie do lat pracy a następnie do urlopu sadas (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Cyfra+ lub Polsat i wiele im podobnych (mam na myśli większość dostawców usług dla tzw. masowego odbiorcy, np. operatorzy telekomunikacyjni). Po pierwsze wymuszają one na klientach podpisywanie (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

mają wynosic progi podatkowe na 2013 rok? klikuś Na ten rok progi podatkowe pozostają bez zmian? monika54 Nie wiem nic o żadnych zmianach w tym temacie. judyta45 Skala podatkowa 2013 Do (...)

Jak sciagac alimenty z Angli

Jak sciagac alimenty z Angli

nieślubnego ojca? Prosze pomozcie, on chyba nie pali sie do odpowiedzialnosci za dziecko, ja chce wrocic do polski, czy mam jakas szanse na uzyskanie pomocy finansowej z jego strony? (...)

1

2

3

4

5

...

9