ulga podatkowa 2012-kwota wolna od podatku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

. Pozdrawiam panie. hanale 012 z tego co wiem to w roku 2012 kwota wolna od podatku ma wyniesc 3.091 zł. urka5 Mam pytanie, czy w tym roku ma zmienic sie wysokość kwoty wolnej od (...)

Kwota wolna od podatku

Kwota wolna od podatku

Kwota wolna od podatku Interesuje mnie kwota wolna od podatku dla zarobków w przedziale: 11 001 - 85 528 zł. Ile wynosi kwota wolna od (...)

Darowizna

Darowizna

obowiązujące od 29.02.2000 do ... Kwoty wolne od podatku: I grupa podatkowa: do 9.057 zł II grupa podatkowa: do 6.838 zł III grupa podatkowa: do 4.607 zł Skala (...)

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

. nadwyżki ponad 85 528 zł. Zarobki, od których nie trzeba płacić podatku, to 3091 zł rocznie. Skala podatkowa w 2011 jest identyczna jak w zeszłym roku. faraon5

Skala podatkowa 2012 roku.

Skala podatkowa 2012 roku.

Skala podatkowa 2012 roku. Witajcie, czy zna ktoś stawki progów i inne wskaźniki (np. kwota wolna) dla podatku PIT od wynagrodzeń pracowników w 2012 roku? Z tego co wiem to, (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

DOM MA POW.PONIŻEJ 110 M I WYKORZYSTYWANY JEST NA CELE MIESZKANIOWE TO PODATEK NIE WYSTAPI , ALE MOŻE BYC OD NADWYŻKI POW. 11OM2. ZDH Kwota podatku zależna jest od : 1. wartości (...)

Ulga na dziecko

Ulga na dziecko

/6) i w takiej wysokości będzie obowiązywała również w 2010 roku i w kolejnych latach. buenol Czy mogę odliczyć od podatku ulgę prorodzinną w sytuacji gdy syn do czerwca uczył (...)

Domyślnie Podatek od zysków kapitałowych na giełdzie w Polsce a rezydentura podatkowa w UK

Domyślnie Podatek od zysków kapitałowych na giełdzie w Polsce a rezydentura podatkowa w UK

? Kwota wolna od podatku Capital Gain Allowance w UK wynosi ponad ?12000, lecz tego progu nie przekroczyłem, Bardzo prosiłbym o pomoc . Pozdrawiam

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

rachunku!!! Czy to jest wogóle zgodne z prawem ??. Prosze o pomoc. Damiii Zgodnie z ustawą o podatku od towarów i usług nabywając pojazd od podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

kwota zmniejszająca podatek, tj. 556,02 zł). Ponad 85.528 zł podatek wynosi 14.839,02 zł plus 32% od nadwyżki ponad kwotę 85.528 zł. maja5 Ile mają wynosić progi podatkowe w następnym roku? (...)

jak ominąć podatek od spadku i darowizn?

jak ominąć podatek od spadku i darowizn?

podatku od spadków i darowizn obowiązek podatkowy powstaje powtórnie z chwilą uprawomocnienia się postanowienia sądu o stwierdzenia nabycia spadku. Wysokość podaku określa art 15 ustawy o (...)

PIT-11

PIT-11

PIT-11 Mam pit-11 od pracodawcy, ale cały mój dochód wyniósł 2400 zł. Czy muszę się rozliczać? Jaka jest kwota wolna od podatku? [cytat] Mam pit-11 od pracodawcy, (...)

Podatki 2012 progi, kwota zmniejszająca podatek.

Podatki 2012 progi, kwota zmniejszająca podatek.

Podatki 2012 progi, kwota zmniejszająca podatek. Witam forumowiczów. Ile wynosi kwota wolna od podatku dla pierwszego progu?! kwota wolna od podatku (...)

Procedura sądowo-spadkowa. Podatek spadkowy od mieszkania dla II grupy spadkobierców.

Procedura sądowo-spadkowa. Podatek spadkowy od mieszkania dla II grupy spadkobierców.

podatek od sprzedaży czyli 225 tys? Czy jest jakaś kwota wolna od opodatkowania czyli taka, którą odejmujemy od wartości spadku i od wyniku tego odejmowania dopiero (...)

kwota wynagrodzenia wolna od poboru

kwota wynagrodzenia wolna od poboru

kwota wynagrodzenia wolna od poboru Komornik "wszedł" mi na wynagrodzenie za pracę. Z kwoty brutto w wysokości 3.375 zł pobrane zostały zaliczki na poczet podatku i ZUS w wysokości (...)

Dobry adwokat...

Dobry adwokat...

potrzebę, zapraszam do kontaktu telefonicznego, lub umówienia wizyty w kancelarii którą obecnie prowadzę. radca prawny Dorota Trzyszka - Niemiec dorotacracow@wp.pl ja od 2 lat korzystam z usług

kwota wolna od opodatkowania dla III grupy podatkowej.

kwota wolna od opodatkowania dla III grupy podatkowej.

kwota wolna od opodatkowania dla III grupy podatkowej. Witam, mam szybkie pytanie, nie mogę znaleźć tego, ile wynosi kwota wolna od podatku dla 3 grupy podatkowej. (...)

Zastosowanie 20% stawki sankcyjnej od otrzymanej darowizny

Zastosowanie 20% stawki sankcyjnej od otrzymanej darowizny

16.01.2014r. 80.000 zł Darowizna z dnia 29.01.2014r. 67.500 zł Kwota wolna od opodatkowania 9.637 zł Zwolnienie określone w art. 4 ust. l pkt 5 ustawy o podatku od spadków (...)

skala podatkowa 2010 bez zmian?

skala podatkowa 2010 bez zmian?

skala podatkowa 2010 bez zmian? Witam jak wyglądają stawki dochodu wolnego od podatku i kwoty zmniejszającej podatek? Czy coś się zmieniło w tej kwestii ? Kwota do 85.528 zł - (...)

czy komornik ma prawo zająć zwrot podatku osobie samotnie wychowującej dzieci?

czy komornik ma prawo zająć zwrot podatku osobie samotnie wychowującej dzieci?

tylko wtedy, gdy jest ona wierzytelnością faktycznie istniejącą. Moment powstania nadpłaty zależy natomiast od rodzaju podatku i sposobu jego rozliczenia. W przypadku podatku dochodowego (...)

Ulga dla młodych

Ulga dla młodych

Ulga dla młodych Witam, mam pytanie odnośnie nowej ulgi podatkowej dotyczącej młodych. Jeśli moja ulga podatkowa wyniosła w tym roku 9654zł a wyświetlana kwota nadpłaty na (...)

podatek od spadku - .Liczy sie data otwarcia spadku - czyli śmierc spadkodawcy czy termin uzyskania postanowienia

podatek od spadku - .Liczy sie data otwarcia spadku - czyli śmierc spadkodawcy czy termin uzyskania postanowienia

ustawowego?Jeśli mieszkanie , dom powyżej 110m2 a nie obejmuje Pan ulga z art.16 ustawy od spadków i darowizny to podatek się należy zgodnie z taryfikatorem .Proszę podać bliższe informacje (...)

Podatek od spadku po zmarłym ojcu

Podatek od spadku po zmarłym ojcu

087 To że nie zgłosiłeś czegoś do US to nie znaczy, że nie musisz płacić podatku, tak myslę. Jest wolna kwota od podatku w przypadku spadku - pogooglaj sobie. Wydaje mi (...)

Sprzedaż częsci mieszkania

Sprzedaż częsci mieszkania

w podatek od darowizny. Jest jakaś kwota wolna od podatku w przypadku darowizny pomiędzy krewnymi, ale nie pamiętam kwoty. Bez dokładnego zbadania sprawy może się Pan wkopać (...)

zaokrąglenia kwoty wolnej od podatku 2012

zaokrąglenia kwoty wolnej od podatku 2012

zaokrąglenia kwoty wolnej od podatku 2012 witma mam pytanie, jak dokładnie się zaokrągla kwote wolną od podatku? do pełnej złotówki czy w ogóle się tego nie robi? chodzi mi (...)

podatek od wynajmu

podatek od wynajmu

dobrze liczę? Czy jest jakaś kwota wolna od podatku? Czy coś jeszcze powinnam wiedzieć? Z góry dziękuję za pomoc. Jak wygląda sprawa z podatkiem od wynajmu mieszkania (...)

Skala podatkowa 2011 - skala podatkowa podatku dochodowego od osób fizycznych w 2011 r.

Skala podatkowa 2011 - skala podatkowa podatku dochodowego od osób fizycznych w 2011 r.

Skala podatkowa 2011 - skala podatkowa podatku dochodowego od osób fizycznych w 2011 r. Podstawa obliczenia podatku * do 85 528 zł -> podatek wynosi: 18% minus kwota (...)

Problem z podatkiem

Problem z podatkiem

zacznie płacić podatek ? Czy mam liczyć np. tak : 2.300,00 - Składki odprowadzane do ZUS * 19% - 46,33 (kwota wolna od podatku) ? I jeśli będę tak liczyć i wyjdzie mi co (...)

Czy art. 4 ust. 1 pkt 5 ustawy o podatku od spadków i darowizn odnosi się do darowizny w postaci nieruchomości

Czy art. 4 ust. 1 pkt 5 ustawy o podatku od spadków i darowizn odnosi się do darowizny w postaci nieruchomości

(działki budowlanej). Czy przysługuje mi ulga podatkowa w kwocie 19 274 zł ? Daroczyńcami są obydwoje teściowie, umowa darowizny podpisna została w lutym 2009, a w okresie 12 m-cy od (...)

skala podatkowa 2010

skala podatkowa 2010

skala podatkowa 2010 Skala podatku dochodowego 2010 r. Podstawa obliczenia podatku (w złotych): * do 85.528 -> podatek wynosi: 18% minus kwota zmniejszająca podatek 556 zł 02 gr * (...)

1

2