ulga odsetkowa 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ulgi podatkowe 2010

Ulgi podatkowe 2010

* ulga za internet * ulga od darowizny * ulga za krew * ulga rehabilitacyjna * ulga odsetkowa * tzw. ulga na powrót * ulga dotycząca wydatków poniesionych (...)

Ulga odsetkowa kredytów hipotecznych

Ulga odsetkowa kredytów hipotecznych

Ulga odsetkowa kredytów hipotecznych Witam serdecznie, moje pytanie jest następujące; czy można odliczyć od dochodu uzyskanego w roku 2015 zapłacone odsetki kredytu hipotecznego w roku 2014, (...)

PIT 2010 - ulga odsetkowa 2010

PIT 2010 - ulga odsetkowa 2010

PIT 2010 - ulga odsetkowa 2010 Funkcjonuje ona tylko w ramach tzw. praw nabytych. Możliwość odliczania wydatków na spłatę odsetek od kredytu przysługuje tylko osobom, które wzięły kredyt (...)

Wynajem mieszkania a podatek

Wynajem mieszkania a podatek

Wynajem mieszkania a podatek Opodatkowałam wynajem mieszkania ryczałtem, jeśli to będzie mój jedyny dochód w tym roku, to na koniec roku mam złożyć PIT roczny? I czy przysługuje mi ulga odsetkowa (...)

ulga na dzieci

ulga na dzieci

on się nimi opiekuje i na nie płaci??? witam, nie orientuje sie w temacie, czy jeśli na dziecko pobrana jest ulga prorodzinna, to w momencie podjęcia przez dziecko pracy to ulga przepada?? anzelm43 (...)

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 ! Rozlicz swój pit 37 druk i skorzystaj z ulgi rehabilitacyjnej. Ulga rehabilitacyjna jest ulgą, która przysługuje osobom niepełnosprawnym, a także osobom, (...)

ulga na dziecko  2012

ulga na dziecko 2012

? przysługuje pani zniżka ale tylko cząstkowa daćbog ulga przysługuje za jeden miesiąc w kwocie 92,67 zł vinegree cała ulga nie wchodzi w grę. ulryk

Ulga za internet 2011

Ulga za internet 2011

Ulga za internet 2011 Witam Mam pytanie jaka ulga za internet przysługuje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje za ten temat. Pozdrawiam

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011 Witam Jaka ulga przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje Kto może korzsystać z ulgi na dziecko i jaka kwota obecnie obowiazuje? (...)

jaka ulga na dziecko 2011

jaka ulga na dziecko 2011

jaka ulga na dziecko 2011 Witam mam pytanie jaka ulga przysługeje na dziecko w roku 2011?Za wszelkie inforamcje na ten temat z góry dziękuję. Pozdrawiam

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011 Witam Mam pytanie jaka ulga podatkowa przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuję za wszelkie informacje

koszty uzyskania, zus, ulga, progi  w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011 Witam, czy ktoś wie czy KUP, ulga , ZUS i progi podatkowe w 2011 roku ulegną zmianie, nigdzie nie mogę znalezc informacji a muszę zdefiniować (...)

Ulga meldunkowa

Ulga meldunkowa

2011, a nie w 2007-2008. Dla zbycia nieruchomości nabytych poza latami 2007-2008 ulgi meldunkowej nie ma. abdiasz witam mam pytanie dotyczące ulgi mieszkaniowej. od którego momentu należy liczyć 12

ulga na dzieci 2011

ulga na dzieci 2011

ulga na dzieci 2011 Witam, szybko i do rzeczy. Jak wyglada ulga na dziecko studjujace w przypadku studiów dwu stopniowych?! tak kuropatwa1975 co tak? kiera Studia dwustopniowe nie są przeszkodą (...)

Ulga na dzieci 2011

Ulga na dzieci 2011

Ulga na dzieci 2011 Mój syn ma 17 lat ale już się nie uczy, czy w takim razie przysługuje mi ulga na niego od państwa?

Ulga na dziecko 2011?

Ulga na dziecko 2011?

Ulga na dziecko 2011? Witam Mam pytanie komu przysługuje ulga na dziecko?Jakie warunki trzeba spełniać?Za wszelkie informacje z góry dziekuję i pozdrawiam

Ulga rehabilitacyjna 2011 - ulga na leki - sprawdź !

Ulga rehabilitacyjna 2011 - ulga na leki - sprawdź !

Ulga rehabilitacyjna 2011 - ulga na leki - sprawdź ! Do wydatków limitowanych zaliczamy również wydatki na leki przewyższające 100 złotych, jeżeli będą one zalecane przez lekarza specjalistę. (...)

zniknie ulga prorodzinna w 2011?

zniknie ulga prorodzinna w 2011?

zniknie ulga prorodzinna w 2011? Czy to prawda, że rządowy projekt ustawy o finansach publicznych przewiduje zapis, z którego wynikałaby likwidacja ulg prorodzinnej i na internet? W czwartek, 2

Ulga prorodzinna 2011 - bez zmian ??

Ulga prorodzinna 2011 - bez zmian ??

Ulga prorodzinna 2011 - bez zmian ?? - Rząd nie przedstawił rozwiązania likwidującego ulgę prorodzinną. Uznał bowiem, że ulga ta jest potrzebna do tego, by prowadzić aktywną politykę (...)

Ulga na dzieci 2011 - komu przysługuje ulga na dzieci ??

Ulga na dzieci 2011 - komu przysługuje ulga na dzieci ??

Ulga na dzieci 2011 - komu przysługuje ulga na dzieci ?? Przysługuje ona podatnikowi, który wykonywał władzę, pełnił funkcję albo sprawował opiekę nad małoletnim dzieckiem. Odliczenie (...)

Ulga rehabilitacyjna 2011 - jakie wydatki można odliczyć ??

Ulga rehabilitacyjna 2011 - jakie wydatki można odliczyć ??

Ulga rehabilitacyjna 2011 - jakie wydatki można odliczyć ?? Nie wszystkie wydatki poniesione przez osoby niepełnosprawne lub przez osoby utrzymujące osoby niepełnosprawne mogą być podstawą (...)

ulga meldunkowa, ulga za grunt ?

ulga meldunkowa, ulga za grunt ?

ulga meldunkowa, ulga za grunt ? witam, mam taki problem z rozliczeniem z urzędem skarbowym, chce skorzystać z ulgi meldunkowej, ale nie wiem czy obejmuje ona sprzedaż gruntu pod budynkiem. Bardzo

Ulga na dzieci po slubie

Ulga na dzieci po slubie

Ulga na dzieci po slubie Witam Do skladanie pitow za 2011 mamy jeszcez sporo czasu ale chcialabym sie paru rzeczy dowiedziec, poniewaz niewiele sie orientuje w temacie. 1. Mam roczna corke, sama

Jak obliczyć ulgę na dziecko za 2011 rok?

Jak obliczyć ulgę na dziecko za 2011 rok?

Jak obliczyć ulgę na dziecko za 2011 rok? Dla osób które jeszcze się nie rozliczyły a szukają informacji na temat odliczenia ulgi na dziecko. Ulga roczna za dziecko wynosi 1.112,04 zł za rok

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów

transportu zbiorowego na podstawie biletów miesięcznych. W tym przypadku ulga wzrośnie z 49 do 51 proc.

Ulga na dziecko 2011 !!!

Ulga na dziecko 2011 !!!

Ulga na dziecko 2011 !!! W 2011 roku i w latach następnych kwota ulgi na dziecko nie ulegnie zmianie i tak jak w rozliczeniu za 2009 rok będzie wynosić miesięcznie 92,67 zł, czyli 1112,04 (...)

Ulga prorodzinna 2011 - zmiany ?!

Ulga prorodzinna 2011 - zmiany ?!

Ulga prorodzinna 2011 - zmiany ?! Przewidziane są jakieś zmiany w kwestii ulgi prorodzinnej na rok 2011 w stosunku do zeszłego roku?? z góry dziękuję za odpowiedź!

Ulga prorodzinna 2011

Ulga prorodzinna 2011

Ulga prorodzinna 2011 Kwota odliczenia wynosi 92,67 zł miesięcznie na każde dziecko, co stanowi kwotę 1112,04 zł rocznie na dziecko. Nadal bez zmian w 2011 roku? z góry dziękuję za odpowiedź! (...)

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota Witam Mam pytanie jaka kwota uligio na dziecko przysługuje w roku 2011?Będę wdzięczna za wszelkie informacje Zgdonie z inforacją ze strony money.pl - cyt: "W (...)

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu Witam jakie ulgi podatkowe obowiązy=uje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje na ten temat

1

2