ulga od podatku od wynagrodzenia na 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

i na jakiej podstawie on żąda rachunku skoro mam na umowie dane tego sprzedającego(są na firmowej pieczątce)i samochód jest kupiony do celów prywatnych nie na firme nie na (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

.......... Podpisujesz umowę na okres próbny na 3 m-ce, potem na rok.. a po 2 tygodniach od podpisania umowy na rok dowiadujesz się, że dziewczyna jest w ciąży i przynosi (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Powiatu określił w roku 2009 zasady ustalania wynagrodzenia dla członków rady nadzorczej spółki. Na podstawie tej uchwały spółka dokonuje wypłat wynagrodzenia. Nie uzasadnione jest (...)

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

od nabycia (przy czym termin ten liczy się od końca roku w którym nabyto lub wybudowano nieruchomość). Zwolnienia z zapłaty podatku (ulga meldunkowa) Ustawodawca przewidział (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

znalezieniem informacji, aktualnych zaznaczam na temat kwoty wolnej od podatku na przyszły rok. Prosiłbym o pomoc:) ftr54 Witam. Ile wynosić ma kwota wolna od podatku (...)

Ulga meldunkowa

Ulga meldunkowa

na stan zdrowia ,ciaga rehablitacje mieszkanie blizej takich 3 osrodkow a nie na koncu miasta .jaki przepis odnosnie wysokosci podatku bedzie mnie dotyczyl teraz ? Witam, mam pytanie mam nadzieje (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

sprzeciwu od nakazu, jest nieporadna, na dodatek od wielu lat leczy się na depresję. hcemy pozwać P.R.E.S.C.O do Sądu .. bielawica z wklejonymi tekstami to jest pomyłka, proszę (...)

VAT-25

VAT-25

ich rzecz. Wewnątrzwspólnotowe nabycie występuje pod warunkiem, że dostawcą towarów jest podatnik podatku od towarów i usług lub podatnik podatku od wartości dodanej, nabywcą (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

oczekiwania 90 dni na drugi dzień od jej pobrania. To jedyne takie świadczenie , ktore wypłacają od ręki. Wówczas jak pociągniesz opieki 2 msc - jakie Ci przysługują na dziecko- (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM (...)

odliczenie dziecka od podatku 2011

odliczenie dziecka od podatku 2011

odliczenie dziecka od podatku 2011 Witam Ile wynosi ulga na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuję za wszelkie informacje

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

wyliczyłem odszkodowanie na 300tyś a oni zaproponowali 5tyś, tak to u nich wygląda. Dlatego sprawy prawie zawsze trafiają na Sąd remi81 to warto złożyć? bo nic nie napisała mi ta firma ile (...)

Ulga dla osób poniżej 26 roku życia

Ulga dla osób poniżej 26 roku życia

Ulga dla osób poniżej 26 roku życia Witam, Zwracam się z prośbą o pomoc w kwestii zwolnienia z podatku osób poniżej 26 roku życia. Mam 21 lat i jestem zatrudniona na umowie o pracę, (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

depresji i nie może znaleźć pracy od 3 miesięcy. Tyle, że nie zarejestrował się na bezrobociu i robi na czarno na budowie-sam się przyznaje, ale sędzinie powiedział, że dorabia. (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

niecierpliwoscia na odpowiedz sandra alimenty.pl Na zaocznych nie musi na Ciebie płacić . Idź na dzienne; same korzyści m alimenty.pl Moja sąsiadka ma córkę alkoholiczkę ,która (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

zarabia 2100 netto,ale na pasku na renke dostaje 1300 niekiedy 1200. POWODEM WYPROWADZKI MEZA BYŁO TO ZE MAZ ROMANSOWAŁ Z KOBIETAMI NA CZATACH I OGULNIE NA INTEENECIE,SPOTYKAŁ SIE (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

o pomoc!!!! poszkodowana prawo-pracy.net mam pytanie umowe mialam na pol etatu a w rzeczywistosci pracowalam od 8-10 godzin dziennie od poniedzialku do piatku po 6zl na godzine ale na (...)

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?! Mogę w tym roku jeszcze odliczyć sobie ulgę internetową, tzn za rok 2011? Będę wtedy za to potrzebować faktury?! ;/ Wystarczy (...)

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota Witam Mam pytanie jaka kwota uligio na dziecko przysługuje w roku 2011?Będę wdzięczna za wszelkie informacje Zgdonie z inforacją ze strony money.pl (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

nie każdego stać na 100 czy 200 zł na poradę ,bądź ok . 1000- 1500 na "reprezentanta" w sądzie iza12014gmail.com alimenty.pl Prawo rzekomo mówi tyle ile ojciec dziecka płaci ty masz (...)

Ulga na dzieci 2011

Ulga na dzieci 2011

Ulga na dzieci 2011 Od podatku możemy odliczyć ulgę na dzieci. Odliczeniu podlega kwota 92,67 zł miesięcznie na każde dziecko. W sumie jest to 1112,04 zł na (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dodatek do zasiłku rodzinnego na rehabilitację lub kształcenie dziecka niepełnosprawnego, to wysokość zależy od wieku dziecka: 60 zł/miesiąc na dziecko do 5 roku życia 80 zł/miesiąc (...)

ulga na dzieci 2010

ulga na dzieci 2010

ulga na dzieci 2010 Zasady ulgi w 2010 roku są takie same jak w 2009. Na każde dziecko możemy odpisać od podatku 1112,04 zł. Przy dwójce dzieci limit wzrasta do 2224,08 zł. (...)

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

wykonania niektórych przepisów ustawy o podatku od towarów i usług, zwalnia się z tego podatku dostawę samochodów osobowych i innych pojazdów samochodowych przez podatników, którym (...)

spadek

spadek

przy czym przy przepisaniu na wojka utajnili ze to nie bylo nigdy uregulowane prawnie na dziatka i wyrik jest prawomocny czy mam jakiesc szanse jako syn zmarlej na odwolanie od wyroku (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

polegały przede wszystkim na wywieraniu presji na dłużnika, którzy skołowani i przerażeni dokonywali niekorzystnych dla siebie czynności: np. uznawanie przedawnionych roszczeń, zawyżonych (...)

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca

skończyłam 18 lat a zadłużenie jest od roku 2011. Nakazu zapłaty jako takiego nie mam lecz już pismo od komornika z kwota nałożoną na mnie , nawet juz mam konto bankowe zablokowane (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

kogo mam wezwać do zwrotu tych pieniędzy komornika czy kancelarię komorniczą. Komornika z imienia i nazwiska już nie ma? TSG Witam, pracuję od kilku lat na umowę o pracę na czas nieokreślony, (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

spółką. Od 02.05.2013. pan Y jako reprezentant ABC PL podpisał ze mną umowę na 7.500 zł netto jako równowartość wynagrodzenia otrzymywanego wcześniej z obu spółek. Z tytułu tej (...)