ulga na dziecko w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ulga na dziecko w 2011 roku - kwota !

Ulga na dziecko w 2011 roku - kwota !

Ulga na dziecko w 2011 roku - kwota ! W rozliczeniu za rok 2010 kwota odliczenia wynosi 92,67 zł miesięcznie na jedno dziecko (tj. 1.112,04 zł w (...)

Ulga na dziecko 2011 !!!

Ulga na dziecko 2011 !!!

Ulga na dziecko 2011 !!! W 2011 roku i w latach następnych kwota ulgi na dziecko nie ulegnie zmianie i tak jak w rozliczeniu za 2009 rok będzie (...)

odliczenie dziecka od podatku 2011

odliczenie dziecka od podatku 2011

odliczenie dziecka od podatku 2011 Witam Ile wynosi ulga na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuję za wszelkie informacje

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

ok 2000 do ręki) ubiera dziecko w ciuchlandzie, dziecko chodzi tylko na zajęcia tańca za 40 zł/m-c do MDK, je darmowe zupki w szkole (matka nie płaci za obiady, bo zupa wystarczy, (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

od czasu rozwodu ogranicza widzenia z dziecmi? na ferie nie zabiera, na wakacje tylko na 2 tyg. reszta go nie obchodzi, bo nie ma urlopu i ma w nosie co ja wtedy z dziecmi zrobie. czy (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

już w ciąży, w lipcu urodziła dziecko ale to nie dziecko mojego partnera. Ona została przy nazwisku byłego męża, a jej dziecko też ma nazwisko mojego partnera. Przez (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

niepełnosprawnej może polegać w całości lub w części na osobistych staraniach o wychowanie lub o utrzymanie uprawnionego. W takim jednak wypadku świadczenie alimentacyjne pozostałych (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

mi na złość nie zabierał dziecka na czas lub odwoził później ale nigdy nie odbijało się to na małej. Teraz gdy pojawiła się kobieta w jego życiu mam wrażenie że dziecko (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

na to dziecko. Czy w takiej sytuacji mieli prawo pozbawić mnie tych zasiłków? Czy brak zasądzonych alimentów na ostatnie dziecko ma wpływ na ich decyzję? Jeżeli (...)

ulga na dzieci

ulga na dzieci

on się nimi opiekuje i na nie płaci??? witam, nie orientuje sie w temacie, czy jeśli na dziecko pobrana jest ulga prorodzinna, to w momencie podjęcia przez dziecko (...)

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011 Witam Jaka ulga przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje Kto może korzsystać z ulgi na (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

. maz oddal pozew w polowie grudnia w sadzie w gliwicach i jak na razie jest cisza. ja bym wolala zeby sie to jak najszybciej skonczylo. neta alimenty.pl jeszcze troche poczekasz ja skladalam (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia (...)

Nazwisko dziecka

Nazwisko dziecka

bardzo mi to ułatwiło życie. Biologiczny ojciec nawet nie widnieje w żadnych dokumentach. Jak to zrobić zanim urodzimy dziecko? Proste. Rodzimy w innym mieście i ojca niema przy porodzie. (...)

ulga na dziecko  2012

ulga na dziecko 2012

ulga na dziecko 2012 Mam takie pytanie. Jeżeli dajmy na to moja córeczka urodziła się w Sylwestra 2011 roku przed północą, to czy mam prawo do całej ulgi, czy do (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

:30 na budowę i tak w każdy dzień tygodnia nawet w soboty i w niedziele. Żona w tym czasie urodziła drugie dziecko. Po 3 latach takiej harówki wprowadziliśmy się. (...)

jaka ulga na dziecko 2011

jaka ulga na dziecko 2011

jaka ulga na dziecko 2011 Witam mam pytanie jaka ulga przysługeje na dziecko w roku 2011?Za wszelkie inforamcje na ten temat z góry dziękuję. Pozdrawiam

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

dziecko niepełnoletnie zawrze związek małżeński, to nie przysługuje już na takie dziecko ulga. Gdy np. dziecko w wieku 16 lat wzięło ślub 15. 05., to ulga (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

jednego członka rodziny. Ustala się go w oparciu o dochód w ubiegłym roku. Dla wielu matek pułapką okazała się tzw."ulga na dzieci". Dzięki jej odliczeniu otrzymały 1000zł (...)

Ulga prorodzinna 2011

Ulga prorodzinna 2011

Ulga prorodzinna 2011 Kwota odliczenia wynosi 92,67 zł miesięcznie na każde dziecko, co stanowi kwotę 1112,04 zł rocznie na dziecko. Nadal bez zmian w 2011 (...)

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011 Witam Mam pytanie jaka ulga podatkowa przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuję za wszelkie informacje

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota Witam Mam pytanie jaka kwota uligio na dziecko przysługuje w roku 2011?Będę wdzięczna za wszelkie informacje Zgdonie z inforacją ze (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty na siebie???? bardzo prosze o pomoc kinamina Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie, czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe o alimenty w (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

dziecko ktore mial na koncie swoim odkladalem mu na studia za granica bylo to 8 lat temu przepila na swego kochanka prawie 600 tys PLN . teraz mnie ciagala i przegrala w sadzie. (...)

Ulga na dzieci po slubie

Ulga na dzieci po slubie

mi ta sama ulga. Czy moze za caly rok moge korzystac tylko ze zwyklej ulgi podatkowej z w tytulu wychowywania maloletnich dzieci. 2. Czy w tym roku powinnam sie rozliczac juz z mezem, czy (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

matki dzieci na ograniczenie Pana zdolności alimentacyjnych raczej nie wpłynie na ich obniżenie, gdyż alimenty należne są na dzieci, a nie na nią samą. Co do odszkodowania - (...)

ulga na dzieci 2011

ulga na dzieci 2011

ulga na dzieci 2011 Witam, szybko i do rzeczy. Jak wyglada ulga na dziecko studjujace w przypadku studiów dwu stopniowych?! tak kuropatwa1975 co tak? kiera Studia (...)