ulga na dziecko w 2009 r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

rozwodu.w 2010 urodziłam dziecko za granicą,wróciłam do polski jak dziecko miało 6,5 miesiąca, czyli już za póżno na składanie wniosku(nie wiedziałam że istnieje termin)mój były (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

na to dziecko. Czy w takiej sytuacji mieli prawo pozbawić mnie tych zasiłków? Czy brak zasądzonych alimentów na ostatnie dziecko ma wpływ na ich decyzję? Jeżeli (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

i opiekuńczego, tj. po dniu 13 czerwca 2009 r. W artykule tym omówione zostały ostatnie zmiany przepisów dotyczących świadczeń alimentacyjnych. W dniu 13 czerwca 2009 (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pieniędzy na dziecko .jak mam udowodnic ze ma 3razy więcej dochodów niż na umowie (najniższa krajowa)ja pracuje ale moja wypłata starcza na opłaty dodam jeszcze że wzieliśmy (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

. Troszke kultury gosc.1 alimenty.pl Witam, ja czekam na badania w Sopocie i szczerze mowiac nie wiem co bedzie. Na 2 sprawach rozwodowych maz sie w ogole nie pojawil. Na 3 wyrok (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

chce zgodzic sie na zabieranie jej do miejsca w ktorym mieszka. co moge w takiej sytuacji zrobic. jakie sa szanse na to ze on jednak bedzie mogl ja zabierac. dodam jeszcze ze Mala choruje (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

. maz oddal pozew w polowie grudnia w sadzie w gliwicach i jak na razie jest cisza. ja bym wolala zeby sie to jak najszybciej skonczylo. neta alimenty.pl jeszcze troche poczekasz ja skladalam (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

w romans z małolatem w domu nie robiła nic nawet talerza po sobie nie umyła ja zajmowałam się wnukiem syn wstawał w nocy do dziecka ona była ciągle zmęczona ciągle wisiała na (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

alimentacyjny na mnie?!!! Cwaniaczek. Mój wyjazd na wypoczynek (bo cały rok pracowałam na wspólne nasze dziecko) przecież nie zwalnia od obowiązku łożenia na dziecko (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w (...)

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

względu na fakt i okres zameldowania w zbywanej nieruchomości. Jednak, żeby w pełni skorzystać z ulgi mieszkaniowej, należy przeznaczyć cały przychód uzyskany ze zbycia nieruchomości (...)

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

... wzory masz w internecie. Lub pozew do sądu o wypłatę alimentów do twoich rąk - w uzasaneiniu napisz to co tutaj donia Czy po ukończeniu przez dziecko pełnoletności w przypadku (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

alimentów na kwotę 600zł na dwójkę dzieci(po 300zł na jedno). Dodatkowo mój były mąż pobiera w Niemczech zasiłek rodzinny na dwójkę dzieci. Co mam zrobić w (...)

ulga na dzieci 2010

ulga na dzieci 2010

ulga na dzieci 2010 Zasady ulgi w 2010 roku są takie same jak w 2009. Na każde dziecko możemy odpisać od podatku 1112,04 zł. Przy dwójce dzieci limit wzrasta (...)

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

dziecko niepełnoletnie zawrze związek małżeński, to nie przysługuje już na takie dziecko ulga. Gdy np. dziecko w wieku 16 lat wzięło ślub 15. 05., to ulga (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

od czasu rozwodu ogranicza widzenia z dziecmi? na ferie nie zabiera, na wakacje tylko na 2 tyg. reszta go nie obchodzi, bo nie ma urlopu i ma w nosie co ja wtedy z dziecmi zrobie. czy (...)

Ulga na dziecko

Ulga na dziecko

średniej następnie podjął pracę na umowę zlecenie z której łączny dochód wyniósł 6000zł. Czy mogę dokonać odliczenia za 6 miesięcy? ext czy mogę odliczyc ulgę na dziecko,jezeli (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

mi groził,bił,oczerniał,znecał sie psychicznie).W miejscu w kturym mieszka maz ma bardzo dobra opinie wsrod mieszkanców,nikt niewiedział co dzieje sie w czterech scianach domu w (...)

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

Mieszkam w de a moja corka w Pl i pobieram w de kindergeld evi alimenty.pl oczywiscie ze jest mozliwe pobierac kindergeld w niemczech Mieszkam tu pracuje i pobieram kindergeld na (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

mi na złość nie zabierał dziecka na czas lub odwoził później ale nigdy nie odbijało się to na małej. Teraz gdy pojawiła się kobieta w jego życiu mam wrażenie że dziecko (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

. Ja mam wykształcenie prawnicze i mam w związku z tym spory zakres wiedzy w tym temacie, a nadto jestem w treakcie swego rozwodu i widzę nawet na tym przykładzie, jak kobiety są (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

sprawą ojca i matki w równym stopniu. Mój kolega płaci na 8-miesięczne dziecko 1500 PLN alimentów!! Czy naprawdę matka wydaje miesięcznie na córkę 3tyś zł? (zakładam, że (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

TWOJE DZIECKO I MASZ OBOWIĄZEK PŁACENIA NA SWOJĄ LATOROŚL!!!DO CZASU AZ ZAKOŃCZY SWOJĄ EDUKACJE!!!JESTEŚ NIE ODPOWIEDZIALNY I BRAK MI KRYTYKI NA CIEBIE!!! PAMIĘTAJ DZIECKO NIE (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

-pracy.net witam, w połowie września tzn. za 2 tygodnie wygasa moja umowa o pracę na czas określony, w tym czasie zaszłam w ciążę. czy pracodawca musi przedłużyć mi umowę?? (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

matki dzieci na ograniczenie Pana zdolności alimentacyjnych raczej nie wpłynie na ich obniżenie, gdyż alimenty należne są na dzieci, a nie na nią samą. Co do odszkodowania - (...)

1

2

3

4

5

...

20