ulga na dziecko 2013r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

interwencynych, potem przedłużono mi umowę na okres próbny 3 miesiecy. Koniec umowy przypada na 31 grudnia. Wiem, że zostanę przyjęta na czas określony na 1 rok. I tu zaczynaja (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

kolejce w sądzie. Obecnie czeka się w Warm.Maz. 3 miesiące na rozpatrzenie pozwu. Acha bo to ważne - był bez orzekania o winie - no i małoletnie dziecko mamy - to też komplikuje sprawę. Jeśli (...)

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

sytuacji gdy dziecko, córka w wieku 17 lat bierze ślub? Dalej jest niepełnoletnia ale zawiera przecież związek małżeński? Tzn. że jeszcze przez rok można ulga na nią jako dziecko (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

. Dowiadywałam się, nie ma szans na więcej. beata Jak to jak IM sie zylo z 9 setkami miesiecznie? To bylyu pieniadze na JEDNO dziecko i tylko na nie a nie rowniez na mamusie (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

wcześniej bo w maju. Bardzo się zdziwiłam,gdy nie chcieli mi zapisać dziecka na mojego narzeczonego tylko na byłego męża(300 dni).Nie było innego wyjścia jak tylko zapisać na ex męża.Po (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

od czasu rozwodu ogranicza widzenia z dziecmi? na ferie nie zabiera, na wakacje tylko na 2 tyg. reszta go nie obchodzi, bo nie ma urlopu i ma w nosie co ja wtedy z dziecmi zrobie. czy naprawde (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

mi na złość nie zabierał dziecka na czas lub odwoził później ale nigdy nie odbijało się to na małej. Teraz gdy pojawiła się kobieta w jego życiu mam wrażenie że dziecko (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

bardzo - a co mają wspólnego twoje dojazdy z kwotą alimentów??? to są pieniądze na dziecko a nie na twoje dojazdy na uczelnię. Ty też masz obowiązek łożenia na dziecko, (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

już łatwiej, to i niech ona sobie ułoży to życie. I gdy będzie widziała się z dzieckiem, niech to dziecko czuje, że jej matka jest szczęśliwa, na tyle, na ile to tylko możliwe. Czy (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

sprawą ojca i matki w równym stopniu. Mój kolega płaci na 8-miesięczne dziecko 1500 PLN alimentów!! Czy naprawdę matka wydaje miesięcznie na córkę 3tyś zł? (zakładam, że ona również (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pieniędzy na dziecko .jak mam udowodnic ze ma 3razy więcej dochodów niż na umowie (najniższa krajowa)ja pracuje ale moja wypłata starcza na opłaty dodam jeszcze że wzieliśmy (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

TWOJE DZIECKO I MASZ OBOWIĄZEK PŁACENIA NA SWOJĄ LATOROŚL!!!DO CZASU AZ ZAKOŃCZY SWOJĄ EDUKACJE!!!JESTEŚ NIE ODPOWIEDZIALNY I BRAK MI KRYTYKI NA CIEBIE!!! PAMIĘTAJ DZIECKO NIE (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

UK synek w PL.Przez 2lat wysylalem 50? na samo dziecko co tydzien.Odkad sie dowiedzialem ze jestem zdradzany i jest w ciazy 3m moja ex dziewczyna.Zostawilem ja wysylajac 160? na dziecko (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

. Troszke kultury gosc.1 alimenty.pl Witam, ja czekam na badania w Sopocie i szczerze mowiac nie wiem co bedzie. Na 2 sprawach rozwodowych maz sie w ogole nie pojawil. Na 3 wyrok mial zapasc (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

na to dziecko. Czy w takiej sytuacji mieli prawo pozbawić mnie tych zasiłków? Czy brak zasądzonych alimentów na ostatnie dziecko ma wpływ na ich decyzję? Jeżeli tak do (...)

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

dawała mu dziecko np. na wikend albo na spacery a ja się boję bo nawet pod moją obecność na spacerach on np. biega z dzieckiem i chowa mu się za samochodami na osiedlowej (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

. Na weekend kiedy przywoziłem dzieci to ona najczęściej szła do pracy na dwie zmiany. Na moje prośby o zmianę systemu pracy reagowała złością i agresją. Przez cały czas tylko rozmawiała (...)

DZIECKO a widzenia z OJCEM kłamcą......

DZIECKO a widzenia z OJCEM kłamcą......

na dziecko 1000 pln co miesiąc, bezczelnie mówi że mało, a do pracy nie idzie, założyłem lokatę dla dziecka na przyszłość i wpłacam co miesiąc 200-300 pln żeby miała na (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

PRZEDSZKOLE I WIELE INNYCH WYDATKÓW.DZIECKO CHORUJE WIĘC POTRZEBNE SĄ LEKARSTWA!!! DZIECKO ROŚNIE WIĘC I UBRANKA BY SIĘ PRZYDAŁY!!! DZIECKO JEST DZIECKIEM I WYMAGA PEWNYCH NAKŁADÓW!!! DZIECKO (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

ze to sa alimenty na nia i na nasze jeszcze nie urodzone dziecko) wobec tego zgodziłem sie na 350zl i podpisałem wyrok moja zona rowniez. Skoro te pieniadze maja byc tylko na (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

zareagował w żaden sposób na powyższy wypadek, nie założył opatrunku, nie zawiózł na pogotowie, nie zarządał dokumentacji o szczepieniu psa tylko dalej grilował. na następny dzień (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

alimenty

alimenty

pytanie jest takie czy sad nakaze płacic jej alimenty czy nam ? i czy beda brane pod uwage moje dochoty czy tylko jej ? Nie chce płacic na jej dziecko ? dausner Czy ojciec który łoży alimenty (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

wynosił miesięcznie 77 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 106 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 115 zł na dziecko (...)

WSTYD MI ZA WAS KOBIETY!!

WSTYD MI ZA WAS KOBIETY!!

tylko daj i daj, żenujące, alimenty sa na dziecko a nie na utrzymywanie nieporadnej życiowo kobiety. Royal IDZ DO PSYCHIATRY ARTUREK dzizys wspolczuje TWojemu bratu naprawde-wlasnie szukam (...)

ulga mieszkaniowa/spłata kredytu na zakup zbywanej nieruchomości

ulga mieszkaniowa/spłata kredytu na zakup zbywanej nieruchomości

2010r jasno stwierdzają ze ulga obejmuje "..wydatki poniesione na spłatę kredytu lub pożyczki, a także odsetek od kredytu lub pożyczki zaciągniętych na nabycie lub wybudowanie zbywanej (...)

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ? Witajcie, Mam zasądzone alimenty na dziecko płatne do rąk matki. Czy i po jakim czasie można przelewać alimenty na konto dziecka (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

alimentacyjny na mnie?!!! Cwaniaczek. Mój wyjazd na wypoczynek (bo cały rok pracowałam na wspólne nasze dziecko) przecież nie zwalnia od obowiązku łożenia na dziecko (...)

widzenia z dzieckiem

widzenia z dzieckiem

miesięcy ? I czy odpowiedź na mój wniosek, który dostałem od pełnomocnika strony na piśmie, z błędnym moim imieniem w odpowiedzi na mój wniosek. Jest wiążący dla sądu ? Czy (...)

Ulgi podatkowe 2010

Ulgi podatkowe 2010

Ulgi podatkowe 2010 W 2010 r. podatek dochodowy można było zmniejszyć o wydatki na utrzymanie dzieci, internet, oszczędzanie w kasie mieszkaniowej, rehabilitację czy darowizny. * ulga na (...)

1

2

3

4

5

...

15