ulga na dziecko 2013 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ulga na dziecko 2013

ulga na dziecko 2013

ulga na dziecko 2013 Witam zwracam sie o porade, poniewaz juz pisalem w pewnej sprawie. Czy za ten rok ulga na dziecko ma wzrosnąć coś extra? Zmiany kreteriów (...)

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

zwiększyć w razie czego, tzn, ten próg? Ulgę tracą dobrze zarabiające rodziny z jednym dzieckiem. Ulga na trzecie dziecko w rodzinie będzie za to o 50 proc.wyższa niż dziś. Na (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

mi na złość nie zabierał dziecka na czas lub odwoził później ale nigdy nie odbijało się to na małej. Teraz gdy pojawiła się kobieta w jego życiu mam wrażenie że dziecko (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

pozdrawiam mimo wszystko m@x alimenty.pl Czytam was i wszytko wydaje mi sie takie proste albo ja mam pecha.Ja złożylam sprawe o rozwod z orzeczeniem winy ale poszlam na ustepstwo i na sprawie powiedzialam (...)

Ulgi prorodzinne w przyszłym roku.

Ulgi prorodzinne w przyszłym roku.

lepszej sytuacji sa ci którzy mają 2 dzieci i więcej, oni bez względu na zarobki ulge zachowują. ryszard30 Na 3 i kolejne dziecko ulga wynosi 50%. Ale te plusy zostaną dopiero (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

wynosił miesięcznie 77 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 106 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 115 zł na dziecko (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

. Na weekend kiedy przywoziłem dzieci to ona najczęściej szła do pracy na dwie zmiany. Na moje prośby o zmianę systemu pracy reagowała złością i agresją. Przez cały czas tylko rozmawiała (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

nowo do ubezp. w tym chorobowego na wysoką podstawę, zapłać za pierwszy miesiąc całą pełną kwotę, nie choruj wtedy. Następnie na kolejny miesiąc wez opiekę na dziecko. Opieka (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

PRZEDSZKOLE I WIELE INNYCH WYDATKÓW.DZIECKO CHORUJE WIĘC POTRZEBNE SĄ LEKARSTWA!!! DZIECKO ROŚNIE WIĘC I UBRANKA BY SIĘ PRZYDAŁY!!! DZIECKO JEST DZIECKIEM I WYMAGA PEWNYCH NAKŁADÓW!!! DZIECKO (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

wklada drugie 500zl - a jak sie jej wydaje, ze 1000zl na utrzymanie dziecka to malo - to niech pokaze kwity na wydatki i sprawe mozna uregulowac - np. kazdy z rodzicow doklada po 100zl . Jak matki (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

interwencynych, potem przedłużono mi umowę na okres próbny 3 miesiecy. Koniec umowy przypada na 31 grudnia. Wiem, że zostanę przyjęta na czas określony na 1 rok. I tu zaczynaja (...)

Ulga remontowa za rok 2013 - czy jest 'aktywna'?

Ulga remontowa za rok 2013 - czy jest 'aktywna'?

. Na podstawie jakiego PITu mam rozliczyć taką ulgę? Będę wdzięczny za odpowiedź Ulga remontowa za rok 2013 - czy jest \'aktywna\'? Witam. Planuję remont mieszkania - do kiedy mam czas (...)

ulga na dzieci 2010

ulga na dzieci 2010

. Według fiskusa ulga przysługuje na każde małoletnie dziecko, w stosunku do którego podatnik: wykonywał władzę rodzicielską, pełnił funkcje prawnego opiekuna (o ile dziecko (...)

nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych 2012

nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych 2012

za internet zostanie zlikwidowane, a ulga na dziecko ograniczona. Przywileje strącą też bogaci naukowcy i artyści. kiedy mają wejść nowe przepisy? jeszcze w tym roku czy nastepny rok? (...)

PIT 2010 - ulga na dzieci 2010

PIT 2010 - ulga na dzieci 2010

PIT 2010 - ulga na dzieci 2010 Na każde dziecko możemy odpisać od podatku 1112,04 zł. Przy dwójce dzieci limit wzrasta do 2224,08 zł. Przy trójce do 3336,12 zł. Według fiskusa (...)

ulga na dzieci

ulga na dzieci

on się nimi opiekuje i na nie płaci??? witam, nie orientuje sie w temacie, czy jeśli na dziecko pobrana jest ulga prorodzinna, to w momencie podjęcia przez dziecko pracy to (...)

Likwidacji ulgi internetowej

Likwidacji ulgi internetowej

Likwidacji ulgi internetowej Witam, dopiero co byłem zadowolony z nowych uproszczonych zasad korzystania z ulgi za internet, a już rząd zapowiada, że ulga zniknie. Teraz dowiaduje się że ulga (...)

Wraca ulga internetowa!!

Wraca ulga internetowa!!

będzie mógł skorzystać jeszcze tylko przy rozliczeniu PIT za rok 2013. Aha, czyli raz na całe życie do użycia... normalnie super okazja, jak 10 letnia lodówka do kupienia, funkiel nówka nie (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie pokoju adalecko (...)

Ulga na dziecko ? bez względu na wiek?

Ulga na dziecko ? bez względu na wiek?

Ulga na dziecko ? bez względu na wiek? Moja znajoma niedawno zaczęła pobierać zasiłek pielęgnacyjny na pełnoletnie dziecko i wypełniając jej PIT-a zastanawiam się (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)

Czy w 2013 roku będzieobowiązywać ulga rehabilitacyjna na leki i w jakiej wysokośxi?

Czy w 2013 roku będzieobowiązywać ulga rehabilitacyjna na leki i w jakiej wysokośxi?

Czy w 2013 roku będzieobowiązywać ulga rehabilitacyjna na leki i w jakiej wysokośxi? Czy w 2013 roku będzieobowiązywać ulga rehabilitacyjna na leki i w jakiej wysokośxi? (...)

500+ a ulga prorodzinna

500+ a ulga prorodzinna

sytuacji co wpływa na dochód za 2016 rok. Druga rzecz to jeśli ja jestem na urlopie wychowawczym czy moje ulgi też są brane po uwagę - np. Ulga na dziecko jest wpisana na (...)

ulga na dziecko  2012

ulga na dziecko 2012

ulga na dziecko 2012 Mam takie pytanie. Jeżeli dajmy na to moja córeczka urodziła się w Sylwestra 2011 roku przed północą, to czy mam prawo do całej ulgi, czy do jakiegoś częściowego (...)

ulga na dziecko 2012

ulga na dziecko 2012

ulga na dziecko 2012 Jakie są zasady obliczania/odliczania tej ulgi? Ulga na dzieci przysługuje na każde małoletnie dziecko, w stosunku do którego (...)

Znika jedna ulga mieszkaniowa 2012 ?

Znika jedna ulga mieszkaniowa 2012 ?

Znika jedna ulga mieszkaniowa 2012 ? Witajcie, chciałem się dowiedzieć czy któraś ulga mieszkaniowa ma zniknąć w przyszłym roku?? Wiem że pytanei brzmi nieco dziwnie i nie standardowo, ale (...)

Ulga na dziecko pracujące za granicą

Ulga na dziecko pracujące za granicą

Ulga na dziecko pracujące za granicą Czy przysługuje mi ulga na dziecko, które studiuje, nie ukończyło 25 roku życia ale pracowało legalnie za granicą w wakacje? (...)

ulga na dziecko niepełnosprawne

ulga na dziecko niepełnosprawne

ulga na dziecko niepełnosprawne witam, mam pytanie mam dziecko pełnoletnie, niepełnosprawne, nie uczące się, z przyznanym zasiłkiem pielegnacyjnym otrzymuje rentę chorobową. (...)

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011 Witam Jaka ulga przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje Kto może korzsystać z ulgi na dziecko i (...)