ulga na dzieci za rok 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

,Jak sie wychodzi za mąż za faceta ktorego sie kocha nie wieszamy na niego psy,Wtedy widzimy w nim cos wspaniałego dopuki go nie dostaniemy czyli wyjdziemy za mąż.Po slubie myslimy (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

wywalic . Na szczescie 3 lata temu wyjechal za granice czasami cos przysylala na dzieci nawet stamtad mnie kontrolowal nie dzwonil np na kom tylko zawsze na stacjonarny (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

szczęśliwy, właśnie dla własnego dziecka. Zresztą oboje rodziców powinno być szczęśliwymi na tyle na ile to możliwe. Niulka, dziękuję za link. Przeczytałem 3 strony i dalej sobie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

przez rok a umowe mam do 2012 roku....prosze o rade,... sylwia prawo-pracy.net witam.czy na urlopie wychowawczym płatnym na niepełnosprawne dziecko mogę dorobic na pół etatu (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

[przeciwko sąsiadce]facet pracuje na kopalni zarabia pieniądze na dwoje dzieci oraz na wspanialą żonę która po wyjsciu męża do pracy robila się w domu balety,a po baletach wychodziła (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

mi na złość nie zabierał dziecka na czas lub odwoził później ale nigdy nie odbijało się to na małej. Teraz gdy pojawiła się kobieta w jego życiu mam wrażenie że dziecko zeszło (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

.......... Podpisujesz umowę na okres próbny na 3 m-ce, potem na rok.. a po 2 tygodniach od podpisania umowy na rok dowiadujesz się, że dziewczyna jest w ciąży i przynosi (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

czynsz ktory podzielila na dzieci gaz prąd oraz wode zaznaczyła ze idzie na reke nie wliczajac w to zabawek i slodyczy dzieci sa w wieku 9 i 16 ten ostatni pracuje jak dorosly za (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

na wpłąte 1500zl. Nie stać mnie na to, jestem studentką co prawda pracuje, ale niewiele zarabiam. Powiedziałam o tym i do tego zgłosiłam, ze miałam otrzymac informacje na temat rozłozenia (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, na kazde (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

roboty jak chciało się dzieci trzeba na siebie i połowę na dzieci zarobić.Do roboty a nie robić tylko dzieci i patrzeć czy manna z nieba zleci dać wam po 500stów na (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

Prokuraturze założyć sprawę o Zaprzeczenie ojcostwa i niestety nie wstawił się na sprawę powód (wyjazd za granice ) a pracuje jako kierowca i zarabia najniższą krajową . Alimenty mam przyznane (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

odpowiedz mamy,ktore maja badz mialy podobna sytuacje.Dodam iz byly maz zarabia ok 1700zl,posiada samochod,mieszka nadal u mojego ojca i za nic nie placi.Ja na miesiac mam na siebie i 2 dzieci (...)

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013 Jak wygląda przyznawanie obecnie ulga na dzieci, tzn. jest ten próg jakiś ale ile on wynosi, czy to suma netto czy brutto, czy na każdą osobę (...)

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

czasie posiłku, musi złożyć się po 2 czy 5 zł na prezent dla kolegi lub na kwiatki dla pani w szkole, właśnie złamało cyrkiel lub wygryzło kolejny ołówek za 50 groszy.... Ludzie (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

, nie wiem co mam powiedzieć ja mam 3 dzieci , ja wywalczyłam alimentami 250zł na 500zł na 2 dzieci a 3 dziecko będę składać o alimenty , po za tym mam 2 dzieci (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

jednak zostaje pod opieką kardiologa. chcę 500z na córkę bo to co dostaje to kpina a on nie płaci na pierwszą córke bo był nieletni a ona po 30-ce a na moją ściąga komornik ciekawe (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

od czasu rozwodu ogranicza widzenia z dziecmi? na ferie nie zabiera, na wakacje tylko na 2 tyg. reszta go nie obchodzi, bo nie ma urlopu i ma w nosie co ja wtedy z dziecmi zrobie. czy naprawde (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

wytrwała w tym związku. Ja na twoim miejscu dawno rzuciłbym męża podał o alimenty na dzieci i siebie. Szkoda Ciebie dla takiego faceta odzyskaj wolność dla siebie samej i dzieci (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

chcial zabrac dzieci- to wszystko co wiem trzymalo mnie przy nim,jednak teraz jest mi wszystko jedno!!! Odejde bez wzgledu na wszystko,na decyzje sadu na jego gadanie! Odejde bo to niczego (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

alimenty.pl Witam! Panie Grzegorzu od postanowienia sądu o zabezpieczeniu alimentów na czas trwania procesu na małoletnie dzieci, jeżeli wysokość Panu nie odpowiada należy się odwołać, (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

zarabia 2100 netto,ale na pasku na renke dostaje 1300 niekiedy 1200. POWODEM WYPROWADZKI MEZA BYŁO TO ZE MAZ ROMANSOWAŁ Z KOBIETAMI NA CZATACH I OGULNIE NA INTEENECIE,SPOTYKAŁ SIE (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

to mało? I twoje 500 na dziecko to już jest 1000 i co to mało na Twoje dziecko? Monika Twoja bezczelnosc nie zna granic, skoro nie znasz sie na sprawie ani prawie, nie wypowiadaj sie na (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

alimentach wyzszych niz 300 zl na dziecko) a ile matek uwaza , ze wystarczy ze dzieci mieszkaja z nimi a kase na clkowite utrzymanie dzieci a nie rzadko i mamusi ma dostarczac ojciec (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

A POCO TRULAS MU GLOWE I DALAS MU SIE ZAKOCHAC W TOBIE MIEC DZIECI KIEDYS BYL DOBRY TERAZ JUSZ ROZWOD CHCESZ? TO NIE JEST MOJIM ZDANIEM DOBRY POMYSL BO DZIECI BARDZO CIERPIA DLATEGO ON NIECHCE (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

;!!!!Dzieki temu matki ich dzieci maja sie za co stroic, za co chodzic po knajpach, itd...Nie twierdze, ze ojcowie maja sie uchylac od placenia na wlasne dzieci, ale niech utrzymuja (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

czas łudzę się że będzie ok. Mimo że poprawia się na chwilę a za miesiąc czy dwa jest koszmar. Ciągle słyszę, że jestem głupia, nie myślę, za mało zarabiam, za mało (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

alimentów brat utrzymuje żone i dzieci łoży na dzieci a bratowa za jego plecami odwiesza mu wyrok kiedys miał sprawe o alimenty ale bratowa mu wycofała (...)

ludzki

ludzki

nauczysz swoje dzieci moze niczego bo Duralex? Dzieci potrzebuja idealow, wzorow a nie dura lex Dzieci potrzebuja bonum i milosci i rodzicow zadne DURA ani LEX im rodzicow nie zastapi poomex (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

czego mają przezyć rodzice skoro cała kasa powinna pójś na dzieci? mikawi ha, małe sprostowanie! rodzice powinni jeszcze się zadlużyć na kolejne 1400 (po 700 na każde) bo (...)

1

2

3

4

5

...

21