ulga na 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011 Witam Jaka ulga przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje Kto może korzsystać z ulgi na dziecko i jaka kwota (...)

ulga na dzieci 2011

ulga na dzieci 2011

ulga na dzieci 2011 Witam, szybko i do rzeczy. Jak wyglada ulga na dziecko studjujace w przypadku studiów dwu stopniowych?! tak kuropatwa1975 co tak? kiera Studia dwustopniowe (...)

Ulga na dzieci 2011

Ulga na dzieci 2011

Ulga na dzieci 2011 Mój syn ma 17 lat ale już się nie uczy, czy w takim razie przysługuje mi ulga na niego od państwa?

Ulga na dziecko 2011?

Ulga na dziecko 2011?

Ulga na dziecko 2011? Witam Mam pytanie komu przysługuje ulga na dziecko?Jakie warunki trzeba spełniać?Za wszelkie informacje z góry dziekuję i pozdrawiam

Ulga na dziecko 2011 !!!

Ulga na dziecko 2011 !!!

Ulga na dziecko 2011 !!! W 2011 roku i w latach następnych kwota ulgi na dziecko nie ulegnie zmianie i tak jak w rozliczeniu za 2009 rok będzie wynosić miesięcznie 92,67 zł, (...)

jaka ulga na dziecko 2011

jaka ulga na dziecko 2011

jaka ulga na dziecko 2011 Witam mam pytanie jaka ulga przysługeje na dziecko w roku 2011?Za wszelkie inforamcje na ten temat z góry dziękuję. Pozdrawiam

Ulga na dzieci 2011

Ulga na dzieci 2011

Ulga na dzieci 2011 Od podatku możemy odliczyć ulgę na dzieci. Odliczeniu podlega kwota 92,67 zł miesięcznie na każde dziecko. W sumie jest to 1112,04 zł na każde (...)

ulga na dzieci 2011

ulga na dzieci 2011

ulga na dzieci 2011 Witam, ile w tym roku mogę odliczyć na dziecko? Czy przepisy się jakoś zmieniły??

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota Witam Mam pytanie jaka kwota uligio na dziecko przysługuje w roku 2011?Będę wdzięczna za wszelkie informacje Zgdonie z inforacją ze strony money.pl (...)

Ulga na dzieci 2011 - komu przysługuje ulga na dzieci ??

Ulga na dzieci 2011 - komu przysługuje ulga na dzieci ??

Ulga na dzieci 2011 - komu przysługuje ulga na dzieci ?? Przysługuje ona podatnikowi, który wykonywał władzę, pełnił funkcję albo sprawował opiekę nad małoletnim dzieckiem. (...)

Ulga na dzieci 2011 - jak obliczyć wysokość ??

Ulga na dzieci 2011 - jak obliczyć wysokość ??

Ulga na dzieci 2011 - jak obliczyć wysokość ?? Jak mam obliczyć wysokość przysługującego mi odliczenia z tytułu ulgi na dzieci?

ulga na dzieci

ulga na dzieci

ulga na dzieci witam, mam dwóję dzieci z poprzedniego małżeństwa, teraz mieszkam z moim mężem i dzieci przebywają z nami. Czy mój mąż może odliczyć ulgę na dzieci skoro cały czas (...)

ulga na dziecko  2012

ulga na dziecko 2012

ulga na dziecko 2012 Mam takie pytanie. Jeżeli dajmy na to moja córeczka urodziła się w Sylwestra 2011 roku przed północą, to czy mam prawo do całej ulgi, czy do jakiegoś częściowego (...)

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011 Witam Mam pytanie jaka ulga podatkowa przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuję za wszelkie informacje

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 ! Rozlicz swój pit 37 druk i skorzystaj z ulgi rehabilitacyjnej. Ulga rehabilitacyjna jest ulgą, która przysługuje osobom niepełnosprawnym, a także osobom, (...)

Ulga meldunkowa

Ulga meldunkowa

na stan zdrowia ,ciaga rehablitacje mieszkanie blizej takich 3 osrodkow a nie na koncu miasta .jaki przepis odnosnie wysokosci podatku bedzie mnie dotyczyl teraz ? Witam, mam pytanie mam nadzieje (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

Ulga na dzieci po slubie

Ulga na dzieci po slubie

Ulga na dzieci po slubie Witam Do skladanie pitow za 2011 mamy jeszcez sporo czasu ale chcialabym sie paru rzeczy dowiedziec, poniewaz niewiele sie orientuje w temacie. 1. Mam roczna corke, (...)

Ulga rehabilitacyjna 2011 - jakie wydatki można odliczyć ??

Ulga rehabilitacyjna 2011 - jakie wydatki można odliczyć ??

charakterze limitowanym wymienić możemy natomiast: * wydatki poniesione na przewodników niezbędnych osobom niepełnosprawnym, * wydatki ponoszone przez osobę niepełnosprawną lub jej opiekuna na (...)

Ulga rehabilitacyjna 2011 - ulga na leki - sprawdź !

Ulga rehabilitacyjna 2011 - ulga na leki - sprawdź !

Ulga rehabilitacyjna 2011 - ulga na leki - sprawdź ! Do wydatków limitowanych zaliczamy również wydatki na leki przewyższające 100 złotych, jeżeli będą one zalecane przez (...)

Jak obliczyć ulgę na dziecko za 2011 rok?

Jak obliczyć ulgę na dziecko za 2011 rok?

Jak obliczyć ulgę na dziecko za 2011 rok? Dla osób które jeszcze się nie rozliczyły a szukają informacji na temat odliczenia ulgi na dziecko. Ulga roczna za dziecko wynosi (...)

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów

37 proc. do 51 proc. Zwiększy się też ulga na przejazdy pociągiem na podstawie biletów miesięcznych ? z 49 proc. do 51 proc. Studenci uzyskują także prawo do tańszych przejazdów (...)

zniknie ulga prorodzinna w 2011?

zniknie ulga prorodzinna w 2011?

zniknie ulga prorodzinna w 2011? Czy to prawda, że rządowy projekt ustawy o finansach publicznych przewiduje zapis, z którego wynikałaby likwidacja ulg prorodzinnej i na internet? W czwartek, (...)

ulga meldunkowa, ulga za grunt ?

ulga meldunkowa, ulga za grunt ?

ulga meldunkowa, ulga za grunt ? witam, mam taki problem z rozliczeniem z urzędem skarbowym, chce skorzystać z ulgi meldunkowej, ale nie wiem czy obejmuje ona sprzedaż gruntu pod budynkiem. Bardzo

Ulga na dziecko w 2011 roku - kwota !

Ulga na dziecko w 2011 roku - kwota !

Ulga na dziecko w 2011 roku - kwota ! W rozliczeniu za rok 2010 kwota odliczenia wynosi 92,67 zł miesięcznie na jedno dziecko (tj. 1.112,04 zł w przypadku spełnienia warunków do (...)

Ulga prorodzinna 2011

Ulga prorodzinna 2011

Ulga prorodzinna 2011 Kwota odliczenia wynosi 92,67 zł miesięcznie na każde dziecko, co stanowi kwotę 1112,04 zł rocznie na dziecko. Nadal bez zmian w 2011 roku? z góry dziękuję (...)

Ulgi podatkowe 2011

Ulgi podatkowe 2011

Ulgi podatkowe 2011 Witam. czy ktoś ma dostęp do wiadomości dotyczących ulg podatkowych na 2011 rok? bardzo bym prosił o takie informacje. z góry dziękuję za odpowiedź! Hej, sam sie (...)

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?! Mogę w tym roku jeszcze odliczyć sobie ulgę internetową, tzn za rok 2011? Będę wtedy za to potrzebować faktury?! ;/ Wystarczy ci dokument

Ulga prorodzinna 2011 - zmiany ?!

Ulga prorodzinna 2011 - zmiany ?!

Ulga prorodzinna 2011 - zmiany ?! Przewidziane są jakieś zmiany w kwestii ulgi prorodzinnej na rok 2011 w stosunku do zeszłego roku?? z góry dziękuję za odpowiedź!

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu Witam jakie ulgi podatkowe obowiązy=uje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje na ten temat

1

2

3

4

5

...

36