ulga dziecko 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ulga na dziecko  2012

ulga na dziecko 2012

ulga na dziecko 2012 Mam takie pytanie. Jeżeli dajmy na to moja córeczka urodziła się w Sylwestra 2011 roku przed północą, to czy mam prawo do całej ulgi, czy do jakiegoś częściowego (...)

ulga na dziecko 2012

ulga na dziecko 2012

ulga na dziecko 2012 Jakie są zasady obliczania/odliczania tej ulgi? Ulga na dzieci przysługuje na każde małoletnie dziecko, w stosunku do którego w roku podatkowym (...)

Ulga na dziecko 2012.

Ulga na dziecko 2012.

Ulga na dziecko 2012. Witam, chciałbym się dowiedzieć jak dokładnie do cholery mam naliczyć ulge za dziecko które narodziło się niedawno. czy jak sie urodziło ostatniego dnia (...)

ile wynosi ulga na dziecko 2012 rok??

ile wynosi ulga na dziecko 2012 rok??

ile wynosi ulga na dziecko 2012 rok?? aloha, ktos moze mi powiedziec ile ma wynosic przewidziana ulga na dzieci w 2012 roku?

Ulga na dziecko 2012 , jaka kwota ?

Ulga na dziecko 2012 , jaka kwota ?

Ulga na dziecko 2012 , jaka kwota ? Witam, mam nadzieje że moje pytanie nie będzie zbyt tendencyjne i wiem że zapewne już wiele takich pytań mogło zostać zadanych. Jaka będzie kwota (...)

Ulga na dziecko 2012 kwota a dochody dziecka

Ulga na dziecko 2012 kwota a dochody dziecka

Ulga na dziecko 2012 kwota a dochody dziecka Witam jeżeli korzystam z ulgi na dziecko, dorosłe, uczące się ale pracujace, to dochody dziecka mają wpływ na odliczenie? Proszę o (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

już w ciąży, w lipcu urodziła dziecko ale to nie dziecko mojego partnera. Ona została przy nazwisku byłego męża, a jej dziecko też ma nazwisko mojego partnera. Przez pół roku mój (...)

Ulga na dzieci 2012 dla rodziców po rozwodzie!

Ulga na dzieci 2012 dla rodziców po rozwodzie!

Ulga na dzieci 2012 dla rodziców po rozwodzie! Witam pytanie mam następujące. Czy ulga na dziecko przypadająca rodzicom tego dziecka którzy są rozwiedzeni przypadać będzie równo (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

sytuacji jest dziecko. Z matką, czy z ojcem? tata77 A nawet jeżeli jest z matką to co to zmienia? Jeżeli matka zarabia powiedzmy 2tys a tatuś z żonką powiedzmy 6tys to jaki problem by na dziecko (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

awantura. Także życie tych PARTNEREK wcale nie jest łatwe,byłe zony są bardzo zawziete,a dziecko to karta przetargowa nie biorą pod uwagę,że jej dziecko to tez jego dziecko i tez chce (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, na kazde dzicko jest (...)

Czy ulga prorodzinna 2012 ulegnie zmianie?

Czy ulga prorodzinna 2012 ulegnie zmianie?

Czy ulga prorodzinna 2012 ulegnie zmianie? Chce się dowiedzieć czy ulga prorodzinna w przyszłym roku ma ulec jakimś zmianom? Chodzi mi przede wszystkim o wzrost świadczeń na jedno małoletnie (...)

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

sytuacji gdy dziecko, córka w wieku 17 lat bierze ślub? Dalej jest niepełnoletnia ale zawiera przecież związek małżeński? Tzn. że jeszcze przez rok można ulga na nią jako dziecko (...)

Ulga na wychowanie dziecka na rok 2012.

Ulga na wychowanie dziecka na rok 2012.

Ulga na wychowanie dziecka na rok 2012. Kwota którą będą w stanie odliczyć na jedno dziecko może sięgać maksymalnie 1.112,04 zł za cały rok podatkowy. Rodzice żyjący w separacji (...)

Witam! mam pytanie dotyczące rozliczenia rocznego za 2012 rok.Otóż rozliczam się wspólnie z mężem

Witam! mam pytanie dotyczące rozliczenia rocznego za 2012 rok.Otóż rozliczam się wspólnie z mężem

Witam! mam pytanie dotyczące rozliczenia rocznego za 2012 rok.Otóż rozliczam się wspólnie z mężem Witam! mam pytanie dotyczące rozliczenia rocznego za 2012 rok.Otóż rozliczam się wspólnie (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

wynosił miesięcznie 77 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 106 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 115 zł na dziecko w wieku powyżej (...)

Kwota miesięczna, ulga na dziecko w 2012

Kwota miesięczna, ulga na dziecko w 2012

Kwota miesięczna, ulga na dziecko w 2012 Heja, jako przyszła mama z moim chłopakiem chcemy sie zorientować ile bedzie wynosic kwota ulgi na dziecko w przyszłym roku? pliss odpiszcie (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

uwolnić (on zresztą ode mnie też). Wiem że dziecko komplikuje sprawę. Jak więc napisać pozew by ułatwic sobie całą sprawę i dostać rozwód mimo że jest małe dziecko? Czy zechciałabyś (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

jeśli ktoś założy nową rodzinę i będzie miał dziecko może być zwolniony z płacenia alimentów na poprzednie dziecko ale nie jestem pewien proszę o pomoc erykvip [cytat] hejka mam pytanko (...)

Ulga rehabilitacyjna 2012.

Ulga rehabilitacyjna 2012.

Ulga rehabilitacyjna 2012. witam mam kilka pytań będę wdzięczny za odpowiedzi i pomoc. osoba mająca na utrzymaniu 2 dzieci niepełnosprawnych ma prawo odliczenia odrębnie na kazde dziecko (...)

Ulga na dzieci uczące się, 2012 - jaka kwota ?!

Ulga na dzieci uczące się, 2012 - jaka kwota ?!

Ulga na dzieci uczące się, 2012 - jaka kwota ?! Witam, mam 19 lat. Wybieram się na studia, z małym poślizgiem. Ukończyłam liceum i pobieram rente po ojcu. Moja mama chce odliczyć sobie mnie (...)

nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych 2012

nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych 2012

za internet zostanie zlikwidowane, a ulga na dziecko ograniczona. Przywileje strącą też bogaci naukowcy i artyści. kiedy mają wejść nowe przepisy? jeszcze w tym roku czy nastepny rok? kowal88 (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

PRZEDSZKOLE I WIELE INNYCH WYDATKÓW.DZIECKO CHORUJE WIĘC POTRZEBNE SĄ LEKARSTWA!!! DZIECKO ROŚNIE WIĘC I UBRANKA BY SIĘ PRZYDAŁY!!! DZIECKO JEST DZIECKIEM I WYMAGA PEWNYCH NAKŁADÓW!!! DZIECKO (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

na to dziecko. Czy w takiej sytuacji mieli prawo pozbawić mnie tych zasiłków? Czy brak zasądzonych alimentów na ostatnie dziecko ma wpływ na ich decyzję? Jeżeli tak do dlaczego w Urzędzie (...)

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

rozliczać i wymawiać się zawodowymi obowiązkami! Rozumna Szanowni Państwo. Pozwolę sobie tu przedstawic opinię z dwóch stron. Byłam matką wychowującą dziecko przez 13 lat, która otrzymywała (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

jestem 3 lata po slubie i juz ze soba nie wytrzymujemy ..Wszystko bylo by proste,ale mamy dziecko nawet nie wiem od czego mam zaczac... zeby to wszystko zakonczyc Moje dziecko jest dla mnie wszytskim (...)

ulga na dzieci 2010

ulga na dzieci 2010

ulga na dzieci 2010 Zasady ulgi w 2010 roku są takie same jak w 2009. Na każde dziecko możemy odpisać od podatku 1112,04 zł. Przy dwójce dzieci limit wzrasta do 2224,08 zł. Przy trójce do 3336,12 (...)

PIT 2010 - ulga na dzieci 2010

PIT 2010 - ulga na dzieci 2010

PIT 2010 - ulga na dzieci 2010 Na każde dziecko możemy odpisać od podatku 1112,04 zł. Przy dwójce dzieci limit wzrasta do 2224,08 zł. Przy trójce do 3336,12 zł. Według fiskusa ulga (...)

ulga na dzieci

ulga na dzieci

on się nimi opiekuje i na nie płaci??? witam, nie orientuje sie w temacie, czy jeśli na dziecko pobrana jest ulga prorodzinna, to w momencie podjęcia przez dziecko pracy to ulga (...)

Znika jedna ulga mieszkaniowa 2012 ?

Znika jedna ulga mieszkaniowa 2012 ?

Znika jedna ulga mieszkaniowa 2012 ? Witajcie, chciałem się dowiedzieć czy któraś ulga mieszkaniowa ma zniknąć w przyszłym roku?? Wiem że pytanei brzmi nieco dziwnie i nie standardowo, (...)