ujednolicony tekst ustawy o podatku od towarów i usług na 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


VAT-25

VAT-25

przemieszczenia samochodu osobowego z terytorium Niemiec na terytorium kraju. W myśl art. 5 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

rozporządzeniu oraz w ustawie o podatku od towarów i usług nie regulują terminu do wystawiania faktur korygujących. Jednocześnie art. 112 ustawy o podatku (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

rachunku!!! Czy to jest wogóle zgodne z prawem ??. Prosze o pomoc. Damiii Zgodnie z ustawą o podatku od towarów i usług nabywając pojazd od podmiotu (...)

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

poniedzialek). wtedy wystap o zwrot. marta Zgodnie z art. 87 ust. 1 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług w przypadku, gdy kwota podatku (...)

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

wykonania niektórych przepisów ustawy o podatku od towarów i usług, zwalnia się z tego podatku dostawę samochodów osobowych i innych pojazdów (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ktoś na tym forum kto dostał czy nie i na jakich warunkach np. czy miał zasiedzenie tylko tyle nie nic więcej Remek55 Witam, Przegrzebałem forum i nie widzę przypadku podobnego (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

, stwierdziła, że skoro po kliknięciu na link nie pojawiam się na ich liście to wszystko jest ok. i nie rozumie moich pretensji. Kiedy poinformowałam ją o fakcie sporządzania (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

też tatusiowie, którzy samotnie ponoszą wszelki etrudy wychowania dziecka i te psychiczne i te fizyczne i te materialne. i proszę Państwa, przecież nie można ani od samotnej (...)

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 tekst jednolity

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 tekst jednolity

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 tekst jednolity Witam Na jakiej stronie znajdę ustawę o podatku VAT, dokładnie zależy mi (...)

interpretacja art. 87 ust. 5a ustawy o podatku od towarów i usług, w szczególności dotyczącej wątpliwości

interpretacja art. 87 ust. 5a ustawy o podatku od towarów i usług, w szczególności dotyczącej wątpliwości

. 5a ustawy o podatku od towarów i usług ?podatnikowi przysługuje, na jego umotywowany wniosek złożony wraz z deklaracją podatkową, zwrot kwoty podatku (...)

VAT 2011 - jakie zmiany ???

VAT 2011 - jakie zmiany ???

VAT 2011 - jakie zmiany ??? Najważniejsze zmiany wprowadzone do ustawy o VAT obejmują: 1) zmiany w zakresie stawek podatku VAT, 2) dostosowanie do PKWiU 2008 (zmiany m.in. w załącznikach (...)

Ustawa o podatku od towarów i usług 2012 tekst jednolity.

Ustawa o podatku od towarów i usług 2012 tekst jednolity.

Ustawa o podatku od towarów i usług 2012 tekst jednolity. Dla osób zainteresowanych tematem. Tekst jednolity ustawy dotyczącej towarów i (...)

projekt ustawy o podatku od towarów i usług 2011

projekt ustawy o podatku od towarów i usług 2011

projekt ustawy o podatku od towarów i usług 2011 Czy ktoś może w skrócie opisać zmiany w tym podatku w 2011? wszędzie są organizowane (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

obliczlna wiecznie jej mało a do roboty nie chce się ruszyć woli żyć na koszt Państwa swojego ex .Na utrzymanie siebie i dwóch córek ma łacznie 3500zł i wciąż jej mało.Czekamy (...)

vat od paliwa 2011

vat od paliwa 2011

vat od paliwa 2011 Zgodnie z ustawą z dnia z dnia 16 grudnia 2010 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy o (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

konto. Przelew na konto zawsze dojdzie i kosztuje znacznie mniej niż przekaz pocztowy i nie trzeba nawet o nim pamiętać (wystarczy zlecenie stałe). Kasę na pocztę ojciec (...)

Auto kupione w kraju bez opłaconej akcyzy.

Auto kupione w kraju bez opłaconej akcyzy.

zasady od wszystkich towarów i usług. Z kolei akcyza jest podatkiem należnym tylko od niektórych towarów uznawanych za wyroby akcyzowe oraz od samochodów osobowych. (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

dlatego ponieważ kwota została na szczęście odzyskana wcześniej i już nie potrzebuje tych środków. Od komornika dowiaduję się także o wysokości kwoty i kiedy dokładnie (...)

Jak obniżyć podatek do usług?

Jak obniżyć podatek do usług?

od wartości brutto towaru (art. 85 ustawy z dnia 11 marca 2004 o podatku od towarów i usług) stosuje wówczas stawki: 18,70% wartości brutto dla towarów (...)

Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

zwrotnego od obsługi sklepu. W przypadku mebli i produktów na zamówienie i większych kwotach przysługuje 10-40% wpłaty zaliczki od sumy zamówienia na poczet jego (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

. Najlepiej w takich chwilach zwalac na cyfrę, bo trudno jest się przyznać do wlasnej winy. Ja rozumiem że są puryści i grają przez cały czas na reklamację. zadłużenie powstało tylko (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

na tego smsa. Nic nie wiem o żadnej sprawie sądowej !!! Co mam z tym zrobić ? Proszę o pomoc. Z góry serdecznie dziękuję. AJ Firma Intrum Justitia działa na pograniczu prawa (...)

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011

jednego samochodu lub pojazdu, nie może jednak przekroczyć kwoty 6.000 zł. Jeśli chodzi o paliwo Zgodnie z ustawą z dnia z dnia 16 grudnia 2010 r. o zmianie ustawy o podatku (...)

tekst ujednolicony ustawy - Prawo o ruchu drogowym 2011

tekst ujednolicony ustawy - Prawo o ruchu drogowym 2011

tekst ujednolicony ustawy - Prawo o ruchu drogowym 2011 Witam Chciałbym odszukac teks jednolity ustawy o ruchu drogowym na rok 2011?Z góry dziekuję (...)

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

rozumieniu przepisów ustawy z dnia 28 lipca 1983 r. o podatku od spadków i darowizn nie więcej niż 7 500 zł. To jest maxymalna stawka w przekroju przez wszystkie dostępne (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ginekologa, że kobieta była przynajmniej na 1 wizycie w czasie ciąży. Można również postarać się o alimenty na dziecko i matkę (jeżeli nie ma środków na utrzymanie) (...)

Rozliczenie od programów typu Bug Bounty w Polsce

Rozliczenie od programów typu Bug Bounty w Polsce

wypłacona Uczestnikowi, lecz zostanie pobrana jako podatek zryczałtowany od wartości przyznanej Nagrody, o którym mowa w ustawie z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

a tak dokładnie, tzn wysokosc stawek w netto, powtarzam w netto:) kasiuuuniaaa Witam, na początku tego miesiąca straciłam pracę, chcę pójść na bezrobotne, chodzi mi o ubezpieczenie, (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

szłam na rękę jak mogłam, to naprawdę czuję się oszukana! I co mam teraz zrobić? Dopiero 2 tygodnie pracuje na czas określony (na rok), a już tydzień w tym czasie była na (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

zapłać dla Świętego spokoju". Jak to się stało? zlapali mnie w autobusie w 1999 roku i wlepili mandat na kwote 70zł. Na drugi dzień pojechalem i ten mandat zaplacilem i (...)

1

2

3

4

5

...

12