ubezpieczenie zdrowotne pracownika 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Składka na ubezpieczenie zdrowotne pracownika w 2011 - ile procent?

Składka na ubezpieczenie zdrowotne pracownika w 2011 - ile procent?

Składka na ubezpieczenie zdrowotne pracownika w 2011 - ile procent? Bardzo proszę o podanie mi aktualnych danych na temat ilości procent odprowadzanych na ubezpieczenie zdrowotne. (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! Ile wynosza składki (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

lat (poza wyjatkami gdy przysluguje dluzszy) zalicza sie do stazu pracy gdyz nie przerywa on samej umowy o prace. Podczas urlopu wychowawczego przysluguja swiadczenia ZUS tj. np. ubezpieczenie zdrowotne

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

? i do kiedy trwa ubezpieczenie zdrowotne w ramach stosunku pracy? za ile dni lipca pracodawca powinien zaplacic za mnie zus ? czy bedac chora moge isc na zwolnienie 13 lipca ? i czy placi wtedy

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011 Witam Mam pytanie w roku 2011 jaka składa ubezpieczeniowa obowiązuje?Z góry dziękuję za wszelkie informavje na ten temat Podstawa na rok (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w okienku (...)

obliczanie pensji brutto-netto

obliczanie pensji brutto-netto

procentach. Składka (płacona przez pracownika),obejmuje 3 elementy: a. Składka na ubezpieczenie emerytalne wynosząca 9,76% b. Składka na ubezpieczenie rentowe wynosząca 6,5% c. Składka (...)

Składka na ubezpieczenie społeczne

Składka na ubezpieczenie społeczne

, czy też nie. Moja praca opłaca prywatne ubezpieczenie zdrowotne, więc część składek na ubezpieczenie społeczne może być praniem, a inne świadczenia też nie mają zastosowania (macierzyństwo, (...)

Wezwanie do uregulowania zaplaty za ubezpieczenie spolecznie i zdrowotne

Wezwanie do uregulowania zaplaty za ubezpieczenie spolecznie i zdrowotne

Wezwanie do uregulowania zaplaty za ubezpieczenie spolecznie i zdrowotne Potrzebuję informacji w sprawie jaką otrzymałem od firmy, w której nie pracuje od stycznia 2013 roku. W kwietniu 2011 (...)

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

wymiaru. Przyjmijmy więc, że średnio będzie to 33,66 zł. Na koniec zostaje składka na ubezpieczenie zdrowotne, które wylicza się w oparciu o przeciętne miesięczne wynagrodzenie sektora (...)

zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!!

zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!!

kwartale 2010 r. Wynagrodzenie to wyniosło 3605,74 zł. Na bazie tej kwoty obliczamy podstawę wymiaru składek na ubezpieczenie zdrowotne na cały 2011 rok. Podstawa tego ubezpieczenia wynosi (...)

ubezpieczenie zdrowotne 2011 r.- składka

ubezpieczenie zdrowotne 2011 r.- składka

ubezpieczenie zdrowotne 2011 r.- składka Witam Mam pytanie ile wynosi skłądka na ubezpieczenie zdrowotne w roku 2011?Z góry dziekuję za odpowiedzi

wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne w 2011 roku

wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne w 2011 roku

wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne w 2011 roku Witam Jaka jest wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne w roku 2011?Z góry dziekuję za wszelkie informacje

brak ubezpieczenia zdrowotnego  2012

brak ubezpieczenia zdrowotnego 2012

brak ubezpieczenia zdrowotnego 2012 Witam. Mam pytanie dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego. W październiku 2011 roku ukończyłam studia. W trakcie studiów od września 2011 do stycznia 2012 pracowałam

wysokość składki zdrowotne za m-c styczeń 2011

wysokość składki zdrowotne za m-c styczeń 2011

wysokość składki zdrowotne za m-c styczeń 2011 Witam Jaka jest wysokośc składni zdrowotnej za styczeń 2011?Z góry dziekuje Jaka jest wysokość skladek na ubezpieczenie emerytalne,wypadkowe, (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

chorobowym, pracodawca będzie chciał dalej zatrudniać pracownika. Jestem osobiście dowodem na to, że nie musi tak być. Pracodawca bowiem, zażądał ode mnie powrotu do pracy z powodu wypadku innego (...)

brak ubezpieczenia zdrowotnego ...

brak ubezpieczenia zdrowotnego ...

ubezpieczenie zdrowotne, proszę zgłosić się do ośrodka pomocy społecznej w miejscu zamieszkania aga97 Witam Ostatniego marca ukończyłem studia inżynierskie. Z tego co słyszałem ubezpieczenie (...)

składka na ubezpieczenie zdrowotne  styczeń 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne styczeń 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne styczeń 2011 Witam Mam takie pytanie ile wynosi składa na ubezpieczenia zdrowotne w rokuu 2011 za styczen?Z góry dziekuję za pomoc

zus podstawa  stawki na ubezpieczenie zdrowotne 2011 rok

zus podstawa stawki na ubezpieczenie zdrowotne 2011 rok

zus podstawa stawki na ubezpieczenie zdrowotne 2011 rok Witam Ile wynoszą stawki na ubezpieczenie w roku 2011?Z góry dziękuję

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

szczęśliwy ze swego pracodawcy. rodzynek1 Ty pozwalasz byc okradanym a inni nie 0lek Nie płacenie składek to złodziejstwo k-k Składki to własnosc pracownika jeżeli pracodawca ich nie odprowadza to (...)

ubezpieczenie zdrowotne 2011 , podstawa

ubezpieczenie zdrowotne 2011 , podstawa

ubezpieczenie zdrowotne 2011 , podstawa Witam Mam pytanie o podastwę ubezieczenia zdrowotnego ile ona wynosi?Z góry dziękuję za pomoc

podstawa naliczenia składek na ubezpieczenie zdrowotne na 2011

podstawa naliczenia składek na ubezpieczenie zdrowotne na 2011

podstawa naliczenia składek na ubezpieczenie zdrowotne na 2011 Witam jaka jest podstwa na składki zrowoten w roku 2011?Z góry dziekuje za pomoc

Składki ZUS za styczeń - grudzień 2011

Składki ZUS za styczeń - grudzień 2011

zgłaszających nie więcej niż 9 osób ubezpieczonych - zmiana od 1 kwietnia 2009 z 1,8% na 1,67% ) Ubezpieczenie zdrowotne: 243,39 zł Fundusz Pracy: 49,38 zł

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

. ZUS. Wiele osób nie korzysta z bezpłatnego lecznictwa więc płacąc ubezpieczenie zdrowotne płaci za swoje leczenie wielokrotnie. Tak samo jest z tymi którzy płacą np. abonament za oglądanie (...)

Działalność gospodarcza pracownika

Działalność gospodarcza pracownika

zarejestrować się w ZUS, ale opłaca się tylko składkę na ubezpieczenie zdrowotne aktualnie jest to 162,43 z czego 148,10 można sobie odliczyć od podatku płaconego z tyt.prowadzonej działalności, (...)

podstawa składki zdrowotnej 2011

podstawa składki zdrowotnej 2011

podstawa składki zdrowotnej 2011 Jaka jest kwota podstawy wymiaru składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, skąd się bierze i jak się ją ustala? Czy stawki są inne dla osób zatrudnionych (...)

podwójny podatek..

podwójny podatek..

odprowadzane składki na ubezpieczenie zdrowotne. Za okres pracy w Anglii nie miałem odprowadzonego podatku od dochodu a tzw tygodniówki miałem wypłacane w gotówce ,,na rękę\'\' na podstawie (...)

Składki ZUS i konta bankowe !!!

Składki ZUS i konta bankowe !!!

ubezpieczenia chorobowego - 547,99zł Ubezpieczenie zdrowotne konto: 78 1010 1023 0000 2613 9520 0000 * Z dobrowolnym ubezpieczeniem chorobowym - 243,39 zł * Bez dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego

Przepuklina a wypadek przy pracy

Przepuklina a wypadek przy pracy

pracy zdarzenie zewnętrzne, które było sprawczym czynnikiem nagłego i gwałtownego pogorszenia samoistnych schorzeń pracownika, wyczerpuje przesłanki prawne uznania go za wypadek przy pracy (wyrok (...)

Praca na urlopie macierzyńskim

Praca na urlopie macierzyńskim

odprowadzić od wynagrodzenia pełne składki zus na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne. growis Również w trakcie urlopu macierzyńskiego można uczestniczyć w szkoleniach/ jadwiga_czaj Czy można (...)

1

2