Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Sprzedam prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !24 Stycznia 2010

  oszósta .załatwiam wszystkie kategorie bez problemow .całosć trwa nie dłużej jak 14 dni.prawo jazdy mozna odebrac w swoim wydziale komunikacji.kategoria B kosztuje 2000 zł a zaliczka to 800 (...)

 • Załatwie prawo jazdy!!!14 Marca 2010

  Załatwie prawo jazdy. z wpisem 3000 zł bez 1800 zł. Sam załatwiałem sobie i złapalem dobry kontakt, wiarygodny 100 %. niestety bez zaliczek nikt nie chce ryzykowac. Wiem ze z tymi zaliczkami (...)

 • Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?4 Marca 2006

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , że musi zdać egzaminy - to musi na (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  płacił mi pieniążki. BŁAGAM O ODPOWIEDŹ!!! dodam ze wiem o tym , że w moim przypadku umowa ta zostaje przedłużona automatycznie do dnia porodu i macierzyńskie się należy. Pozdrawiam:) fiala prawo-pracy.net (...)

 • Zmiana kategorii wojskowej2 Sierpnia 2004

  Posiadam kategorię E chciałbym zmienic na A czy to mozliwe?Byłem chory zostałem wyleczony 3 lata temu,i własciwie tylko kategoria E przeszkadza mi w znalezieniu pracy. (marcinet) Ja tez mam taki problem. (...)

 • kupie prawko kat B4 Grudnia 2010

  kupe prawko kat B z wpisem . Jaka cena ? pisz na xprox@op.pl znam czl;owieka , ktory zalatwia prawko bez zaliczek, szybko i tanio. polecam Go! 1500zł tomasz75@spoko.pl skuter755 Witam organizuje (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  nowoprzyjęta ustawa o wolności gospodarczej." [...] Skieruj do Prokuratury Rejonowej zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa określonego w art. 219 kodeksu karnego polegającego na (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  się na poziomie US właśnie o to, co nie zostało mi przekazane. Wszystkim proszącym o pomoc staram się coś doradzić, ale nie chcę marnować czasu na zajmowanie się sprawami, których szczegółów (...)

 • Utrata prawa jazdy15 Lutego 2007

  Witam Mam pytanie Jadąc samochodem uderzyłem w drzewo Byłem pod wpływem alkoholu 2,52 promila w wydychanym powietrzu. Jechałem sam o godzinie 4 rano po mało uczęszczanej drodze. Prawo jazdy (...)

 • Sprzedam prawo jazdy wszystkie kategorie....8 Czerwca 2010

  Sprzedam prawo jazdy wszystkie kategorie. Świadectwa szkole, matura. Paszport, dowód osobisty. Krótki czas oczekiwania, legalne z wpisami i pieczątkami. Kontakt: zm2@prokonto.pl Sprzedam świadectwa (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane