termin przedawnienia oplat za brak oc w 2002 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawnienia (dotyczy faktur okresowych, czyli za abonament). Kara za sprzęt chyba się nie przedawniła, bo domyślnie jest 10 lat. Musisz poszperać w pamięci, czy przypadkiem w (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

sprawa jest grubymi nicmi szyta i nierozumiem postepowaniaurzednikow kaziu22@interia.pl Chcialam zapytac kiedy przeterminuje sie dlug w Avonie? powstal w roku 2002 w grudniu...i (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

dluznikow za 58,45 zl z roku 1998 ale z tytulu czego to juz niestety nie wiem i od tego czasu mam juz 1048,76 zl do zaplaty i co w takiej sytuacji zrobic ?? kkocur niw wiem jak to opisac (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

windykacja z rynku. RadcaPrawny mam pytanie :)) jak wygląda sprawa z tymi przedawnieniami i ile to trwa w 2002 roku podpisałam umowę w idei i w 2004 roku kiedy skradziono (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

uznac przedawnienia 5 letniego przedawnienia z ustawy ktorej podlegałam a ja scigana jak zwierzyna lesna przez komornika rowniez za inne problemy nie miałam siły sie bronic bo nikt nie słuchał (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

w celu osiągnięcia pożądanego celu. Szantaż , nagrywanie rozmów jest karalne, jedynie perswazja jest dopuszczalna w polskim prawie. antykruk W 2001 roku nie opłaciłem rachunku (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

nieostrożnie i miałem zadłużenia w Erze, Idei, w Reiffaisen Bank, w ING i w kilku mniejszych instyrucjach. W przeciągu kilku lat dostałem około 40 pism od przeróżnych (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zdażało się, że dostawałam je później., nawet w następnym miesiącu. W styczniu bieżącego roku wystąpiłam do komornika o sciągnięcie od ojca mojej córki zaległych alimentów (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

:30 na budowę i tak w każdy dzień tygodnia nawet w soboty i w niedziele. Żona w tym czasie urodziła drugie dziecko. Po 3 latach takiej harówki wprowadziliśmy się. Przez półtora (...)

spadek

spadek

a podstawą do wydziedziczenia "mama" podała brak kontaktu od 12 lat . Testament był napisany w 2011 roku a mam zmarła w 2012.róznica jesy około roku od napisania do śmierci. (...)

PRZEDAWNIENIE...

PRZEDAWNIENIE...

termin przedawnienia wynosi 3 lata. Roszczenie telewizji kablowej o świadczenia za okres od lipca 1996 do lipca 1997 przedawniło się. plus musi Pan pamiętać, że sąd oddala w tym (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

sam będziesz osądzony. zielony2 Litości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Debet miałem w wysokości 1000 zł więc nie jest to jakaś drobnostka, a spłacałem to w ratach, a odsetki rosły mi skali 29% w (...)

zachowek

zachowek

za opóźnienie w spełnieniu świadczenia. W tym ostatnim przypadku roszczenie o odsetki za opóźnienie przedawnia się z upływem 3 lat, a najpóźniej z chwilą przedawnienia (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

. Oprócz tego spłaca wspólny kredyt zaciągnięty w trakcie trwania małżeństwa 300zł i w całości płaci za mieszkanie 450zł miesięcznie, w którym mieszka jego była żona. (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

, decyduje za nich sąd. W tych wielu przypadkach, jest to raz, bądź dwa razy w miesiącu. W tej sytuacji to nowy mąż kobiety spędza z dzieckiem więcej czasu.. on je wychowuje, (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

, którego termin wymagalności nastąpił w dniu 00-00-2002 r. a jego przedawnienie nastąpiło w dniu 00-00-2005. W związku z powyższym nie widzę podstaw do zapłaty żądanej kwoty (...)

Egzekucja za OC

Egzekucja za OC

Egzekucja za OC Witam wszystkich serdecznie, Mam następujący problem: w 2010 roku kupiłem samochód osobowy. Na umowie zazaczyłem, że nabywam auto bez OC (co pewnie nie ma (...)

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

, jest tam wiele rzetelnych informacji fantasmagoria alimenty.pl Witam !! W styczniu jadę do pracy za granicę przez agencję. Jestem ubezpieczona w KRUS na mamę. Uczę się w szkole (...)

Canal+, roszczenie KRUK-a

Canal+, roszczenie KRUK-a

podobnych do waszych przypadkach termin przedawnienia wynosi 3 lata od momentu jego wymagalności. Np. fakturę za canal + trzeba było zapłacić 10.10.2000 r to termin przedawnienia (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

się właściciela tylko użytkownika pojazdu, chociaż w znakomitej większości przypadków użytkownik jest zarazem właścicielem, jednak US nie znają przepisów niemieckich (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

skończyłaś psychologię lub pokrewne to nie ma problemu,ja po prawie piszę to w pięciu zdaniach co jest w)g mojego kierownictwa za mało i zbyt ogólnikowo,może masz jakąś sensowną (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

dnia 24.07.2017r za domowy poradnik lekarski który niby zamawiałam w 2002 roku nic takiego nie pamiętam i ja takich głupot nie zbieram nawet za darmo. Dzwoniłam do firmy (...)

umowa najmu

umowa najmu

za lokal a wcześniejszym piśmie z 2007 roku sama napisała ze jest za 4mc 1000zł ? później doszukaliśmy się kolejnego błędu w jej obliczeniach ? w 2007 roku faktury (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

zaplaty dlugu+odsetek w kwocie 5000zl - w tej samej sprawie!!! Okazuje sie,ze w 2004 roku komornik umorzyl SWOJE POSTEPOWANIE KOMORNICZE, ale dlug PRZEKAZAL Z POWROTEM DO WIERZYCIELA (...)

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

od MKZ za brak biletu... spisali mnie przy policji... tak sobie pomyślałam,że sobie to oleje i nie zapłacę. Ale na początku września dostałam za to wezwanie do sądu i termin (...)

Przedawnienie czy komornik działa zgodnie z prawem

Przedawnienie czy komornik działa zgodnie z prawem

w dniu 20.03.2012 roku "ponoć" został wydany wyrok w sądzie zaocznym Lublin Zachód o spłacie zadłużenia i zaraz po tym "ponoć" komornik Sądu Rejonowego w Gliwicach przystąpił (...)

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

Cosmo prawo-cywilne.net W roku 2006 zostałam skazana za poplecznictwo i dostałam 3 lata w zawieszeniu czy ta kara uległa przedawnieniu. Czy w mojej kartotece będzie widoczne (...)

Co z płatnością z 2002 r?

Co z płatnością z 2002 r?

, ale płaciłam za swoje zakupy.Zdziwiło mnie tylko ,że w przypadku jakichkolwiek spóźnień w płatnościach firmy dzwonią do klientówm albo wysyłają wezwania do zapłaty. Ja przez (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za (...)

1

2

3

4

5

...

7