tabela rewaloryzacji emerytur od 1 marca 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PROTEST PRZECIWKO WALORYZACJI KWOTOWEJ!!

PROTEST PRZECIWKO WALORYZACJI KWOTOWEJ!!

sprawiedliwy rowniez dla niskich emerytur i rent. janina64 ja w to uwierze ze to dziła, jak zobacze ze emerytura babci wkoncu realnie wzrosnie, tym bardziej ze jej leki zinkneły z listy refundowanyhc!! (...)

nowa kwota bazowa od 1 marca 2011 do wyliczania emerytur

nowa kwota bazowa od 1 marca 2011 do wyliczania emerytur

nowa kwota bazowa od 1 marca 2011 do wyliczania emerytur Kwota bazowa, która będzie obowiązywała od 1 marca przy ustalaniu rent i emerytur, wynosi (...)

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

trakcie zawierania kolejnych? Dnia 1 grudnia 2011 otrzymałem pismo od byłego pracodawcy datowane na 21 listopada 2011 o następującej treści: "Zarząd XXX sp. z o.o. informuje, (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

zlecenie z najniższą stawką krajową do lutego 2008 od 1 marca 2008 dostałam umowe na czas nieokreślony od początku pracy tj 15 września pracowałam po 8 godzin tygodniowo i (...)

podwyżki emerytur w 2011 - JUŻ OD MARCA !!!

podwyżki emerytur w 2011 - JUŻ OD MARCA !!!

podwyżki emerytur w 2011 - JUŻ OD MARCA !!! Od marca 2011 świadczenia wzrosną o 3,1 proc. To więcej niż wcześniej przewidywał rząd. Wszystko dlatego, że (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

prawo-pracy.net czy mogę złożyć wypowiedzenie w trakcie zwolnienia lekarskiego?czy muszę podać przyczynę? ewelcia prawo-pracy.net Witam. Od 15 marca do 27 marca dostałem wypowiedzenie (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pracowników "na czarno" , mało tego po przepracowanym miesiącu nie chcą wypłacić pensji i od nowego miesiąca - pracownik dowiaduje się, że od jutra ma się już nie pokazywać. Jak od (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

sąd napisał wtedy własnie taką formułkę. Miałem też taki przypadek, że sąd I instancji, który orzekł odmownie nie ściągnął nawet akt od komornika i nie zażądał od niego wyjaśnień (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. ALE PONOC TRZEBA

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

czynić, jak ma wyglądać takie odwołanie od nakazu zapłaty i czy mogę się powołać na przedawnienie? easad Jeśli od roku 2005 nie potwierdziłeś w żaden sposób istnienia długu, to rzeczywiście (...)

waloryzacja emerytur 2011-termin

waloryzacja emerytur 2011-termin

waloryzacja emerytur 2011-termin Witam Mam pytanie co z waloryzacja emerytur 2011 od kiedy 1 marzec?Za wszelkie inforamcje z góry dziękuję

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

włączonego światła (100 złotych). PODSTAWA PRAWNA: 1. Rozporządzenie ministra infrastruktury z 28 marca 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków technicznych (...)

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011 witam. bardzo bym prosiła o udzielenie mi informacji na temat kwoty bazowej, która będzie aktualna od 1 marca 2011 roku. z góry (...)

Podwyżka emerytur 2011 !! 39,4 zł. dla każdego !

Podwyżka emerytur 2011 !! 39,4 zł. dla każdego !

Podwyżka emerytur 2011 !! 39,4 zł. dla każdego ! Rząd przygotował założenia nowej ustawy. Zgodnie z nią każdy emeryt, bez względu na wysokość świadczenia, dostanie taką samą podwyżkę (...)

Wysokość najniższej emerytury - od 1 marca 2011 !

Wysokość najniższej emerytury - od 1 marca 2011 !

Wysokość najniższej emerytury - od 1 marca 2011 ! Kwoty najniższej gwarantowanej emerytury od 1 marca 2011 roku wynosi 728,18 złotych.

VAT-25

VAT-25

ich rzecz. Wewnątrzwspólnotowe nabycie występuje pod warunkiem, że dostawcą towarów jest podatnik podatku od towarów i usług lub podatnik podatku od wartości dodanej, nabywcą jest podatnik (...)

OFE od 1 maja 2011 !

OFE od 1 maja 2011 !

OFE od 1 maja 2011 ! witam. czy ktoś z forumowiczów ma dostęp do treści dotyczącej ustawy z 25 marca 2011 r. o zmianie niektórych ustaw związanych z funkcjonowaniem systemu (...)

spadek

spadek

a podstawą do wydziedziczenia "mama" podała brak kontaktu od 12 lat . Testament był napisany w 2011 roku a mam zmarła w 2012.róznica jesy około roku od napisania do śmierci. Można było (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

właściwość miejscową sądu to podstawą będzie art. 1103 (2) par. 1 pkt. 1 kpc. Prawnik1209 Prosze Was o porade coz moge zrobic. Mieszkam w USA,mam corke na ktora mam orzeczone alimenty od (...)

2 razy karany za to samo

2 razy karany za to samo

/xPHrsTSJN8HYiut0BfrBRg3jwayiKUhp4zuZoco3L5q0PcxBl06XLmJvxqc4HbW4chSRIvSZFwXV8sQ8oVYscPoNzzysf6_jkRgHgqOg9LHg80DnnxqSZ1KWgeRZqDvyS7nLtBPfLxwh7H5JP9amEjr1iU4f9s7TRu0ygoJbsKeK9OvKg-B8-0-dwbvJvdegN5Ftlh_lj0ZsJLD4TsRiRpoS4Sp-5DU_40FLpXRPwHylwi9M6lmdjOoRF-b7j5qPKFpqAJMnpT3ZhgLa-QmSHbuohC8cNwSg0NE4Bz2jRl4RDiZ3BFvciW4HBBAIaup6ErioEbFafHss0doWh5d0Tpi5kwHkEG1oWdl6Rgb71BEc8j6DkTf29F6ARImrOx1T2jhvx-4HarncYsh9qKlG5zNNDPcPWXiHH64eRZI4wUfVdv-fvjyvgG9Mk9QzImO9nimGEbLhlYswcAm8eS74osd2acroRypM-WEeqInJy7id-f35pHzai-y78-4OtpDdRqT1A9RPmwyg_RvQj06I1oQwskdvu6SAn8LEGBiX8d_UfShX1ZXHMTVN9nebtDScleHVVUAZfESKDOwV5CskGvGVp0uO_urq4hRMiuY=w1135-h638-no[/IMG] 1 (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

grudnia 2010 r. do dnia 28 lutego 2011 r. - 6406,16 zł Od 1 marca 2011 r. - 4000 zł witoma witam Mam pytanie w tym roku miała sie zmienic kwota zasiłku pogrzebowego od (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

znalazlam tam nic na temat podobny do mojej sytuacji. Mianowicie, jestem w trakcie rozwodu, sprawa rozwodowa trwa od czerwca 2009 roku. Teraz jestem w ciazy, oczywiscie z innym facetm, z mezem nie mieszkam (...)

Witam
Obecnie przebywam na L4, które może się jeszcze przeciągnąć przez klika msc. Firma w której

Witam Obecnie przebywam na L4, które może się jeszcze przeciągnąć przez klika msc. Firma w której

pracowałem została sprzedana jakiś czas temu i od 1 marca mają wejść w życie nowe umowy, moim zdaniem na mniej korzystnych warunkach zarówno finansowych jak i czas pracy ( 3 dni weekendowe (...)

Służebność

Służebność

zabudowanej działki (por. uchwała Sądu Najwyższego z dnia 20 marca 1981 r., III CZP 13/81). Osobą zobowiązaną jest zaś każdoczesny właściciel gruntu (por. A. Kubas, Budowa..., s. 118; S. Rudnicki, (...)

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

". Powodzenia. windyko witam Dziękuję za odpowiedź jest to dla mnie niezrozumiałe prawo ponieważ u mnie od kwoty 4000 zł pobrał opłatę stosunkową w wysokości 240 zł zaś w przypadku mojej żony (...)

Wypowiedzenie

Wypowiedzenie

wypowiedzenia zmieni sie po tych latach, czy jest zmieniony z 1 miesiąca na 3 dopiero po 3 latach od terminu zawarcia umowy na czas nieokreślony? piniatka Witam Jestem pracownikiem fili sklepu, (...)

Wysokość zasiłku pogrzebowego 2012.

Wysokość zasiłku pogrzebowego 2012.

Wysokość zasiłku pogrzebowego 2012. Witam, piszę gdyż sam ostatnio szukałem tutaj tej odpowiedzi. Od 1 marca 2011 r. zasiłek pogrzebowy przysługuje w wysokości 4.000 zł. Wcześniej (...)

Cena paliwa 2011 - litr za 5 zł !

Cena paliwa 2011 - litr za 5 zł !

Cena paliwa 2011 - litr za 5 zł ! 15 marca 2011 roku zostało zrealizowane badanie e-petrol.pl, które przyniosło wynik spodziewany już od kilku dni. Za litr paliwa średnio w Polsce (...)

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

20 dni i mnożymy x8 godzin=160 godzin urlopu jaki mógłby Ci przysługiwać). Jeżeli zaczęłabyś pracować np.tak czysto hipotetycznie od miesiąca marca w danym roku kalendarzowym po osiągnięciu (...)

praca na czas określony

praca na czas określony

praca na czas określony mam do Was prośbę!! otóż w marcu 2012 roku konczy mi sie moja druga umowa o prace. pierwsza byla od 9 czewrca 2011, nastepna od 08 wrzesnia 2011 do 31 marca (...)

1

2