tabela płac po podwyżce dla nauczycieli w 2011r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

zajęć na czas nieokreślony, po przepracowaniu co najmniej 7 lat w szkole, dyrektor szkoły udziela urlop dla poratowania zdrowia w celu przeprowadzenia zleconego leczenia, w (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

zwolniła mnie od oplat sadowych ale placic musze pozdrawiam ps, płac po trochu ale płac zablkoujesz droge do sadu ja tego nie zrobiłem to pozniej sie po sadach włuczyłem stayer9 (...)

tabela płac nauczycieli w 2011 roku

tabela płac nauczycieli w 2011 roku

tabela płac nauczycieli w 2011 roku Witam Gdzie znajde tabelę płac dla nauczycuieli na rok 2011?Za wszelkie informacje z góry dziekuję

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje w (...)

7-proc. podwyżka dla nauczycieli od 2012 !!!

7-proc. podwyżka dla nauczycieli od 2012 !!!

7-proc. podwyżka dla nauczycieli od 2012 !!! Nauczyciele spodziewają się 7-proc. podwyżki od 1 września 2012 r. Będą się jeszcze starać wynegocjować dwukrotny wzrost po 5 proc. (...)

Oskarżony o uporczywe uchylanie sie od płacenia alimentów

Oskarżony o uporczywe uchylanie sie od płacenia alimentów

Akadi2 Osoba, która nie płaci alimentów co najmniej 3 pełne miesiąca jeż może byc uznana za uporczywie uchylająca sie od płacenia alimentów. Można w takiej sytuacji (...)

tabela płac nauczycieli 2012

tabela płac nauczycieli 2012

tabela płac nauczycieli 2012 Hej Jestem nauczycielką;) Usunełam mi się przez przypadek wszystkie swoje zakładki min te z tabelami płac nauczycielskich, prosze pomóżcie mi chociaz (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

lepszy.Ja w opini pani psycholog jestem osoba zamknieta-a jaka mam byc po szesciu latach maltretowania fizycznego i psychicznego,interwencje policji,niebieska karta,szukalam pomocy w osrodkach (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

nieostrożnie i miałem zadłużenia w Erze, Idei, w Reiffaisen Bank, w ING i w kilku mniejszych instyrucjach. W przeciągu kilku lat dostałem około 40 pism od przeróżnych (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

00-00-2002 r. a jego przedawnienie nastąpiło w dniu 00-00-2005. W związku z powyższym nie widzę podstaw do zapłaty żądanej kwoty wraz z odsetkami za zwłokę. Jednocześnie pragnę (...)

Pracodawca nie chce dać obiecanych pieniędzy

Pracodawca nie chce dać obiecanych pieniędzy

ostatnie trzy miesiące PIP przedstawię listy płac wystawione przez księgową. Listy płac są nie podpisane (dostałem je od księgowej pocztą elektroniczną). Pieniądze pracodawca wypłaca (...)

Wyrównania dla nauczycieli 2011

Wyrównania dla nauczycieli 2011

Wyrównania dla nauczycieli 2011 Jestem nauczycielem od 16 lat i ciągle słyszę o kolejnych ?wyrównaniach? dla nauczycieli i podniesieniu pensji, niestety nigdy tych pieniędzy nie (...)

Zakaz wyprowadzania psów

Zakaz wyprowadzania psów

bezsensowne ponieważ mocz wsiąka w glebę a raczej wszystkie dzieci nie biegają boso po trawnikach i nie liżą sobie po tym stóp. W glebie mogą być gorsze rzeczy. A jeśli chodzę (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

się z tego ubezp. z powodu za małej wpłaconej kwoty!!!! Po drugie w ustawie o zasiłkach nie ma informacji, że należy po zakończeniu macierzyńskiego ponownie , w następnym dni (...)

Ściągnięcie alimentów przez komornika

Ściągnięcie alimentów przez komornika

w ogóle dla tych znienawidzonych przez Was matek, które urodziły Wasze dzieci? NIE!!!! To dla DZIECI!!! jowita.jjjj Witam jestem nowa na forum.Moj przyjaciel od 3 lat placi regularnie alimenty (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

ale wydaje mi sie ze moj syn mowiac biegle po angielsku, bo dzieci szybko lapia i powiedzmy po ukonczeniu odpowiedniego uniwersytetu w angli bedzie mial duzo lepsza prace niz jakby uczyl sie (...)

Książeczka Mieszkaniowa!

Książeczka Mieszkaniowa!

80-tych mo rodzice kupowali wille w jedenj z lepszych dzielnic W-wy za 200mln. Ciut do remontu, ale jednak. Nowa willa, na Bemowie kosztowala wtedy okolo 400 mln. Czyli po denominacji 20 tys (...)

Podwyżki płac dla urzędników

Podwyżki płac dla urzędników

Podwyżki płac dla urzędników Podwyżki płac w przyszłym roku dotyczą głównie nauczycieli i mundurowych, a urzednicy? oni tez w przyszłym roku mają odstać podwyżki? (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

otrzymali obywatelstwo niemieckie w 2005r. z lini mojej mamy, a ja nie bo urodziłam się w1973r. Teraz wszyscy mieszkają w Niemczech, a ja zostałam w Polsce. Czy jest (...)

Podwyżki dla nauczycieli i mundurowych!

Podwyżki dla nauczycieli i mundurowych!

nauczycieli to tylko część z nich ma dostac podwyżki. W 2012 r. mają wzrosnąć płace grupy nauczycieli o 3,8 proc. kandyd podwyżki są przeznaczone dla grupy 600 tys. (...)

MEZCZYZNI--WAS PROSZE O RADE--ALIMENTY=KOMORNIK

MEZCZYZNI--WAS PROSZE O RADE--ALIMENTY=KOMORNIK

to zasluzyles. aha. a na drugi raz to wsadzaj fiurta w kaloryfer i nie plodz wiecej dzieci egoisto wstretny! chetnie bym ci to wszystko w twarz powiedziala. malgorzata zajmij się w swojej (...)

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

chowanie glowy w piasek to słabe rozwiazanie;/ klara77 Obowiązek nauczycieli do nadzoru nad podopiecznymi wynika z ustawy z dnia 7 września 1991r. o systemie oświaty (Dz.U. z 2004 r. (...)

Pies a sąsiedzi

Pies a sąsiedzi

parokrotnie uwagę , żeby go wypuszczała w ciągu dnia . Piesek się wybiega i jak się wysiusia ok. 22-ej to dośpi w domu do rana. Trzyma go cały dzień w domu a w nocy pies ujada (...)

szkoły policealne

szkoły policealne

dzisiaj jak największy sens. Kwestia tego jaki kierunek kształcenia się wybierze i w jakiej szkole. Osobiście w ostatnim czasie wymyśliłem sobie zmianę kwalifikacji i wybrałem zawód technika (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

poznalam faceta ktory jest dobry dla mnie i dla dzieci fakt ze nie chce jeszcze nic trwalego tworzyc ale dobrze mi ze mam w koncu w kims oparcie a nie tylko lanie i obelgi. Dzieci tez (...)

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011 Witam jakie jest minimalne wynagrodzenie nauczycieli w 2011? Był podwyżki, a jak wygląda teraz średnie wynagrodzenie? Minimalne stawki wynagrodzenia (...)

zachowek

zachowek

, a majątek po sobie przekazał w całości babci. Dodam, iż mój ojciec zmarł w 1999r. a dziadek w 2012r. Dziadkowie mieli tylko 1 dziecko - czyli mojego ojca. Chcę (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

2005r. jesteśmy w separacji (syg.Akt).Obecnie toczy się sprawa rozwodowa w Sadzie Okręgowym w P XIV Wydział Cywilny z siedziba w P(syg.Akt ). Od początku małżeństwa żona (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

. Klient płaci w czasie sprawy, w momencie gdy Sąd powoła biegłego. remi81 Cimex1. Osobiście nie mam nic do małych Kancelarii, mówię tylko z doświadczenia. Wielu klientów którzy do nas przychodzą (...)

1

2

3

4

5

...

27