symbol pkwiu za remont mieszkania w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

lokalu . W 2013 roku po wyjściu za mąż przeprowadziłam się z malutkim synkiem do męża bo w mieszkaniu mojej mamy nie było możliwości zamieszkania z małym dzieckiem- mieszkałam w (...)

spadek

spadek

majatku tzn mieszkania na mocu ktorego odziedziczylam 1/4 wlasnosci lokalu. W pazdziernku 2011 roku zmarla moja macocha. Dwoiedzialam sie, iz w pierwszej kolejnosci prawo do mieszkania (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

, duma... za chwile rozwód, jesli się zdecyduję, bo na ten moment każdy odradza, twierdząc że zolnierz to Bóg, Honor, Ojczyzna... gdzie się podziejemy w tej Ojczyźnie, w której słuzą (...)

Równoważnik za remont lokalu albo jego brak dla emeryta policyjnego

Równoważnik za remont lokalu albo jego brak dla emeryta policyjnego

za remont nie przysługuje wdowie uprawnionej do renty rodzinnej po emerytowanym strażaku. W uzasadnieniu tego orzeczenia SN zwrócił uwagę, że prawo do równoważników nie jest wyraźnie (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

rozliczają się małżonkowie za zwrot vatu za remont mieszkania (swojego mieszkania) ?? Razem czy na męża może być tylko? mattii Tylko wspólnie. Anna652 Stawka VAT za (...)

zaklócanie spokoju w bloku.czym mam jakieœ szanse?

zaklócanie spokoju w bloku.czym mam jakieœ szanse?

Widzę że tu jakiś awanturnik chciałbym aby przyszedł do mnie do mieszkania jak mam remont ja załatwię go spokojem bardzo szybko i wychowam w minutę eedde @Dora weź Ty się w (...)

dział spadku przez licytacje komorniczą

dział spadku przez licytacje komorniczą

testament dla mnie i mojego brata, zmarła w 1996roku. W roku 1991 wyszłam za mąż, zrobiłam remont mieszkania na parterze domu i wraz z mężem mieszkamy na parterze domu (...)

umowa ustna

umowa ustna

nieopatrznie zamówiłam materiały na wykonanie prac w ciągu 14 dni. W tym czasie "kochany klient" przyszedł zrezygnować z umowy. Mówię o zabudowie kuchennej, a więc koszty materiałów to (...)

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

której opłaty za media wspólne naliczane są według wielkości mieszkania. Moje mieszkanie jest duże więc płacę za media więcej niż właściciele mniejszych lokali. Uważam to za (...)

Odbiór mieszkania bez pozwolenia na użytkowanie

Odbiór mieszkania bez pozwolenia na użytkowanie

przekazać mieszkanie aktem notarialnym 30 lipca 2016. Do dzisiaj tego nie zrobił podobno w kutym br. uzyskał odbiór bloku ale w garażach nie ma zamontowanych branży... Otrzymałam rachunek (...)

Dług wobec byłej narzeczonej - czy muszę spłacać?

Dług wobec byłej narzeczonej - czy muszę spłacać?

" wynosi ok. 20000zł. Remont został przerwany w momencie zerwania. W dalszym ciągu chciałem wprowadzić się do mieszkania ale w danym momencie nie było mnie na to stać. (...)

Zameldowanie

Zameldowanie

zamieszkac teraz jego corka chce nas wyrzucic z tego mieszkania a 1\6 tego mieszkania jest do rozliczenia w spadku co mam zrobic w takiej sytuacji anulka Witam Potrzebuje szybkiej (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

konsulacie honorowym zaplacilem za nią tylko 100USD palahobog alimenty.pl do palahobog.mi w ambasadzie RP w Bangkoku powiedziano,ze nie mozna ubiegac sie o wize Schengen przez konsulat w (...)

Podział majątku

Podział majątku

;lnego, jeżeli przeprowadzenie tego podziału nie spowoduje nadmiernej zwłoki w postępowaniu. Jeśli istniała małżeńska wspólność majątkowa, to w skład tej masy majątkowej wchodzą (...)

Remont a noworodek

Remont a noworodek

wymieniać piony kanalizacyjne w kuchni i łazience. Za dwa dni mam termin porodu!:) W kuchni najpierw wykuli ogromną dziurę i babrają się z tym już trzeci dzień, a w toalecie (...)

PKWiU na fakturze w 2011

PKWiU na fakturze w 2011

PKWiU na fakturze w 2011 witam. mam pytanie. Czy w 2011 jest obowiązek umieszczania PKWIU na fakturze? z góry dziękuję za odpowiedź!

Konkubinat a podzial majatku

Konkubinat a podzial majatku

Konkubinat a podzial majatku Żyjac w konkubinacie dokonywalem wielu zakupow i inwestycji, remont mieszkania konkubiny, zakupy sprzetu rtv i agd, kredyty zaciagane przez konkubine wszystko w

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

zarabia w Polsce ok. 1050 zł. Mieszka w moim domu, płaci tylko opłaty, czyli tyle ile zużyje. I prosze nie mów ze 2500 zł w polsce na miesiąc to jest mało i nie moźna za to (...)

zachowek

zachowek

zapisać swoje mieszkanie w testamencie, ale czy moje rodzeństwo ma w takim przypadku prawo do zachowku? Jeżeli tak to w jakiej części? arystarch1 To zależy, czy mieszkanie wyczerpuje (...)

bezpłatne porady prawne

bezpłatne porady prawne

moją babcię w lutym tego roku, która zcedowała pełnomocnictwa na moją ciotkę ponieważ nie jest w stanie sama podejmować już decyzji(jest po udarze)czy ciotka może mnie wymeldować z mieszkania (...)

Duzy problem sasiedzki

Duzy problem sasiedzki

;sądy 24-godzinne". Zgłoś to policji i każ im w ten sposób załatwić sprawę, bo jak nie to sprawę nagłośnisz w mediach np. tvn czy Polsacie. Macie prawo żyć w spokoju,bo to (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

grzecznościowy ruch a oni chcieli zrobić z tego dramat sc23175 mam zlozony wniosek w zusie oraty. 8.12.2009 wplacilem komornikowi 4500 zl.na rzecz zusu .sprawa w zusie jest w toku.pani prowadzaca (...)

Rozwód, rozdzielność, podział majątku

Rozwód, rozdzielność, podział majątku

w w/w firmie. radze zwrocic sie do dobrego adwokata, liczyc sie trzeba z wielkimi kosztami, ktore czasami przerastaja w rzeczywistosci stanu majatku do podzialu. zycze powodzenia! (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

mieszkania, remont spłatę kredytu hipotecznego i rozliczyć się w spoim U kku2 Chodzi mi właśnie o te własne cele mieszkaniowe.Czy pieniądze tylko i wyłącznie mogę włożyć w (...)

zaliczenie nakładów na poczet wykupu mieszkania

zaliczenie nakładów na poczet wykupu mieszkania

obowiązujących w ust.2. 2. Za poniesione przez najemcę nakłady należy się zwrot kwoty odpowiadającej różnicy ich wartości wg stanu z dnia zakończenia robót oraz w dniu opróżnienia (...)

Dopłata do funduszu remontowego, nowy właściciel

Dopłata do funduszu remontowego, nowy właściciel

remontowej. Dzisiaj otrzymałem pismo z rozliczenia kosztów remontów za rok 2016 i wychodzi na to, że muszę zapłacić ponad 4 tysiące za ten remont nie wliczając wpłacanych miesięcznie (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pomocnych wyjaśnień. adrimb Bardzo dziękuję za dotychczasowe informacje. Ale oczywiście mam kolejne pytania: 1. Czy w każdym przypadku kobiecie będącej w ciąży przysługują w (...)

Żądanie zwrotu kosztów za remont mieszkania od byłej lokatorki

Żądanie zwrotu kosztów za remont mieszkania od byłej lokatorki

odbył rok temu, a za zniszczony w moim pokoju kawałek ściany zapłacili współlokatorzy, którzy się do tego przyczynili i właściciele o tym wiedzieli. Remont miał zostać wykonany (...)

Mieszkanie policyjne

Mieszkanie policyjne

całe życie prawie i babka bardzo chciała abym mieszkał w nim z moją przyszła żona którą uwielbiała . Zmarła rok temu i zamieszkałem w mieszkaniu po ponad roku spokojnego mieszkania (...)

przeciekający dach w bloku

przeciekający dach w bloku

mieszkam w bliźniaku. Sąsiad ma remont u góry po zalanym mieszkaniu gdyż został O zalane to mieszkanie. Nie wiadomo dlaczego. Kiedy pada w wejściu do Sąsiad a z dachu mapie woda w (...)

1

2

3

4

5

...

9