sygn. akt i uk 203/10 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

, ale jeśli go nie stać na to, to cóż z próżnego i Salomon nie naleje. Może wyślij córkę do niego i niech ona z nim porozmawia i oceni czy warto swoim siostrom zabierać coś, czego (...)

zachowek

zachowek

uwzględniająć mnie tylko w nim i darowała mi je. Prowadziła mi ta sprawę P.Notariusz i zapewniła ze wszytko jest ok i nigdy już nie będe miałą z tym problemu, i sprzedałam (...)

Malzenstwo z cudzoziemcem

Malzenstwo z cudzoziemcem

JAKIEKOLWIEK RAdy::: khan Wiitam was wszystkich macie wszyscy nie pokoleji w głowach i tak wam z tego nic niewyjdzie daje wam pare lat i po wszystkim ,Włosi ,Hiszpanie i Ukrainki .mało Polaków (...)

malzenstwo z obywatelem Afryki Poludniowej

malzenstwo z obywatelem Afryki Poludniowej

mamy mieszkanie,i tam wzielismy slub.Ja potrzebowalam certyfikat zoltej febry,akt urodzenia,szczepionki,badania medyczne i papier o niekaralnosci.Pobralismy sie,i Doyle normalnie moze (...)

Sąd odmawia mi protokołów z rozprawy jawnej jako informacji publicznej

Sąd odmawia mi protokołów z rozprawy jawnej jako informacji publicznej

sprawie o sygn. akt IV SA/Po 23/13, wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Łodzi z dnia 25 września 2014 roku w sprawie o sygn. akt II SA/Łd 699/14). Zaznaczyć jednak należy, (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

zasiłku i nie opłacałem mieszkania własnościowego z ksiega wieczystą(czynszu).Na sprawe w Sądzie tez sie nie wstawiłem i dostałem eksmisję.Pod moja nieobecność firma windykacyjna zajeła (...)

Paszport dla dziecka-konkubinat i brak zgody ojca-PROSZE O POMOC!

Paszport dla dziecka-konkubinat i brak zgody ojca-PROSZE O POMOC!

, córka ( ma 9 lat i uczęszcza do szkoły). Mała miała wyrobiony paszport mając 9 miesięcy i mimo że nadal jest ważny zdaję sobie sprawę z konieczności wymiany. I tu rozpoczynają (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

szczęśliwa.Saban ma 36 lat i nawet różnica wieku, kulturowa i mentalność nie stanowi dla nas przeszkód. W listopadzie wychodzę za mąż i nie mam żadnych wątpliwości, a na tą stronę (...)

Paszport dla dziecka gdy nie ma zgody ojca

Paszport dla dziecka gdy nie ma zgody ojca

komornika)i to chyba odwet za tego komornika.Oczywiście twierdzi że ucieknę z dziećmi i tak dalej. Sam natomiast siedzi sobie w Holandii dobrze zarabia i ma dzieci gdzieś. Zarabia po 10 (...)

prawa do dziecka

prawa do dziecka

końca Polski i z biednej rodziny i nie ma się do kogo zwrócić.Jak mogę jej pomóc i co miała by zrobić żeby się wyprowadzić od "teściów" i nie stracić dziecka???? Jakby (...)

dziecko urodzone w uk

dziecko urodzone w uk

dziecko urodzone w uk Witam. Urodzilam dziecko w Uk, dziecko ma obywatelstwo polskie a jego ojciec - wpisany w akt urodzenia jest obcokrajowcem nie posiadajacym obywatelstwa brytyjskiego ani

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

kładł wielokrotnie Sąd Najwyższy (np. uchwała z dnia 17 lipca 1969 r., sygn. III CZP 42/69, wyrok z dnia 6 lutego 1979 r., sygn. IV CR 491/78, uchwała z dnia 13 czerwca 1990 r., sygn. (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

kiedy dojdą pieniądze i dlatego oddała sprawę do komornika. panisher Witam. Mam sytuacje bardzo niezręczną i chciałbym z tym walczyć , bo jak dla mnie to jest zwykłe bezprawie, samowolka (...)

Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

I PKN 260/97) i z 25 listopada 1997 r. (sygn. akt I PKN 381/97) mozna stwierdzic, ze jezeli w przejmowanym przez spólke przedsiebiorstwie obowiazywal uklad zbiorowy przewidujacy (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

zebrać siły i zgłosić na policje wniosek popełnienia przestępstwa przez firmę raport dt. znęcania się psychicznego, straszenia i udostępnienia danych nadmieniam pełnych w internecie bez (...)

Slub pomiedzy Polka i Arabem

Slub pomiedzy Polka i Arabem

jest tak doskonaly ze nie moze sie rodzielac na 3 polowki jablka i jak ja smiem wogole opisywac Boga na podstawie jablka... ostatnio bardzo podwaza i krytykuje nieomylnosc papieza..nie rozumie ze

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

formalnie ze masz chorobe i wydajesz tyle i tyle na leczenie a dziecko moze wymyslec,ze potrzebuje tyle i tyle od ciebie.Ja ze starymi zawsze mialem pod gorke i teraz im sie odplacam.Jak (...)

alimenty na ojca

alimenty na ojca

sposób nie egzekwowała ich i tak jest do dziś, ja chodziłam do szkoły zaocznie za którą płaciłam 200zł miesięcznie nie dał mi na nic przez całe życie i ja od niego nie chciałam nic (...)

ludzki

ludzki

przy pełnym i właściwym wykorzystaniu jego sił i umiejętności zarobki i dochody byłyby większe, a istniejące warunki społeczno-gospodarcze i ważne przyczyny takiemu wykorzystaniu (...)

Odwołanie od nakazu zaplaty w postepowaniu upominawczym

Odwołanie od nakazu zaplaty w postepowaniu upominawczym

Rejonowy w Lublinie, Wydział VI Cywilny, nakazem zapłaty z dnia 22 grudzień 2012 r., doręczonym mi dnia 19 lutego 2013 r., sygn. akt , nakazał mi zapłatę na rzecz powoda kwoty 942,75 PLN oraz (...)

638 tyś zl odszkodowania

638 tyś zl odszkodowania

...... odszkodowanie od Sklarbu Państwa *Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni w sprawie sygn,akt Ic 129/94 Podpis Dowódca kmdr.dypl. R.F. (nazwiska nie podałem) Nadto ta sama sprawa na sygn. (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

rodzicami -odpowiedziano mi nie!!!Przyszedlem w odwiedziny -otworzono mi okno i wzieli tylko prezent dla syna.Obrazano i obrazaja epitetami i innymiprzeklenstwami mnie przy dziecku(byla zona (...)

SN  postanowienie

SN postanowienie

spółki cywilnej przeprowadza sąd w trybie właściwym dla zniesienia współwłasności, tj. w trybie postępowania nieprocesowego, stosując odpowiednio przepisy art. 617 i n. KPC (zob. postanowienie (...)

Wyjazd z dzieckiem za granicę

Wyjazd z dzieckiem za granicę

prawdziwe i niech mi nikt nie mowi czasem,ze to bzdura.prosze zadzwonic i sie dowiedziec.zycze powodzenia. mesjasz23 sluchajcie ja tez mam problem z wyjazdem i teraz zalozylam bylemu mezowi (...)

CHCE WROCIC Z DZIECKIEM DO POLSKI, POMOZCIE!

CHCE WROCIC Z DZIECKIEM DO POLSKI, POMOZCIE!

pomozcie. bibi Witam, jestem w podobnej sytuacji, mieszkam w Hiszpanii, jestem w wolnym zwiazku i mam dwuletniego synka z Hiszpanem. Dziecko ma obywatelstwo polskie i hiszpanskie. Chcialabym wrocic (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

odmawia przyjęcia mi i wydania VAT 25 żada dodatkowych faktur niby z tej firmy do Bmw serwis jeszcze . zadzwoniłem do Polaka a ten na to że nie mają prawa mi nie przyjąć wniosku i mają mi (...)

Potrzebuje wzoru pisma

Potrzebuje wzoru pisma

sprawę chodzi podaj sygnaturę akt i pani sekretarka poinformuje cie jak to napisać. Mogę tylko podpowiedzieć, że wygląda to zupełnie prosto w formie prośby wzór: Imię i nazwisko (...)

Pomocy - ślub na Filipinach.

Pomocy - ślub na Filipinach.

, że jest to istotne. 6. Posiadam Akt urodzenia oraz Akt małżeństwa z adnotacją o rozwodzie w formie wielojęzycznej, czy ktoś to wykorzystywał? Czy w związku z tym wyrok będzie również (...)

zaprzeczenie ojcostwa alimenty

zaprzeczenie ojcostwa alimenty

wystapic o alimenty w Anglii ale ich nie wyegzekuje w Polsce i nie stac mnie na koszty wieksze. Rozwod odbyl sie w UK poniewaz caly swoj yurlop wykorzystuje na dziecko i wizyty u specjalisow. (...)

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca

takie zawiadomienie o wymeldowaniu (list polecony za potwierdzeniem odbioru i kopia pisma do Pani akt lub powiedzenie doręczenia na kopii w przypadku osobistego doręczenia zawiadomienia) i (...)

1

2

3