swiadczenia rodzinne z holandi jak wyplacane w 2411roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


alimenty

alimenty

stałej pracy kinga198610@wp.pl Witam mam pytanie mieszkam w Polsce rozwiodłem się z żoną z 6 lat temu sąd Polski zasądził alimenty płaciłem uczciwie tyle lat z rok temu była (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE CZY NALEZY (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

-zarobkowa , moje relacje z dziecmi oraz szczegoly naszej umowy. W tym miejscu musze nadmienic, iz mam partnerke z ktora mieszkam w UK, mamy dwie coreczki(jedna z poprzedniego (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

mi placic alimentow?w sadzie nie wiele mi powiedzieli,tylko to ze czeka mnie sprawa w sadzie,czy ktos moglby mi jasniej powiedziec jak wyglada moja sytuacja?z gory bardzo dziekuje i (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

uniknięcia spłacania długów i alimentów. jej rodzice nie chcą mi pomóc w kontakcie z nią. czy w takim razie mogę złożyć pismo o przeniesienie alimentów z ex małżonki (...)

błagam co robić???

błagam co robić???

nierobie. Xray alimenty.pl Droga Soniu widać w jakim towarzystwie się obracasz bo twoje słownictwo jest z poza marginesu społecznego:( SZOK alimenty.pl do szok dokladnie sie z toba zgadzam (...)

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

). Nie zdazylismy zostac malzenstwem. Mam umowe o prace, ktora skonczy sie z dniem urodzenia dziecka, w zwiazku z czym wisi nade mna widmo bezrobocia po urlopie macierzynskim. Pytanie: jak (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zadłużenia odbyła się sprawa w sądzie. Co z przedawnieniem w mojej sytuacji? Jan W 2001 R ZAŁOZYLEM KONTO BANKOWE W PKO S.A. TYM Z BYCZKIEM DOSTAŁEM LIMIT NA KARCIE (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

przed wyzwaniem życia tj. muszę udowodnić że nie jestem wielbłądem a konkretnie nie zabawiam się z moim 2,5 letnim synem. Pomagałem żonie w kąpaniu i usypianiu dzicka ponieważ jest w (...)

Jaki adwokat od rozwodów - Gliwice lub Zabrze?

Jaki adwokat od rozwodów - Gliwice lub Zabrze?

ze mną w niczym nie zgadza, ale z moją prawniczką mamy na niego haka także tego :) edycia Sabina to chce raczej zaszkodzić...hehe jeżeli to w ogóle Sabina Jack Sabino mam problem z (...)

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

porozmawiaj z nim lub idz do radcy prawnego on udzieli tobie porady w kazdym osrodku jest darmowy maria370 alimenty.pl jak w sadzie rodzinnym zalatwoc sprawe zwiazana z alimentami? (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

sprzeczne z dobrem dziecka. W opiece wspólnej nie różnicuje się rodziców na lepszych i gorszych przez ustalanie miejsca zamieszkania przy którymś z nich jedynie ustala czas w (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

koleżanka, która rozwód brała w zeszłym roku. Donika36 Ja polecam adwokat Grażynę Grochowską. Nie wiem jak w rozwodach ale w sprawach majątkowych to według mnie to (...)

alimenty za granicą

alimenty za granicą

bez pracy, mieszkania... rozwód braliśmy w Holandii . statela Witam mam pytanie jestem już rok w Niemczech i jak bym chciała odwołać rodzinę w Polsce i + A i mam na syna alimenty (...)

bezpłatna pomoc prawna

bezpłatna pomoc prawna

otrzymania spłat od dnia złozenia wniosku) nie mam nic moj ex obecnie pobiera swiadczenia na dzieci w Wielkiej Brytani a ja z dziecmi mimo ze pracuje po 12 nieraz h dziennie stoje przed (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

mam teraz znowu kolejny problem z SuZ i już mi dziewczyna w tym temacie działa. Powiem jeszcze jedno, że w moim mieście też była dziewczyna z podobnym problemem jak ja, (...)

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

od początku kierowal i wspieral. Dlatego mam wolną głowę i moge napisać jak co myślę i jak było u mnie. Polecam za fachowosc doradztwo jak i postawę wobec osoby poszukującej pomocy (...)

Rozwód bez orzekania o winie oraz sądownie ustalone kontakty z dzieckiem

Rozwód bez orzekania o winie oraz sądownie ustalone kontakty z dzieckiem

roku było ich 5 z dzieckiem się nie kontaktował a jeśli raczył do mnie zadzwonić(a dzwonił tylko p o to aby obniżyć mu alimenty z 300 na 200 zł)nawet nie pytał co małej,w (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

jestem u rodzicow to nie widuje dziecka, ale jak jestem w domu to wraca z pracy po 17 i albo idzie gdzies komus pomagac i wraca po 22 jak mala spi albo oglada tv,w ogole nie ma (...)

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty? witam mam pytanie otoz mieszkam w niemczech od 7 lat i jestem w 36 tygodniu ciazy z ojcem dziecka (...)

szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów

szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów

kogoś z dużym doświadczeniem w sprawach rozwodowych. Jednym z lepszych w Krakowie jest Władysław Pociej. Katie1404 Potwierdzam - mecenas Pociej to w Krakowie jeden z (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

jak to będzie wygladąło w rzeczywistości. Szczerze mówiąc wolę unikac takich pytań, dlatego pytam Was :) Pensje naucyzcieli w/g przleiczników też są wyższe ... chciałbym wiedzieć (...)

DYSKRYMINACJA!!!!!!!!!!!!!!!

DYSKRYMINACJA!!!!!!!!!!!!!!!

!!!! odebrała mu prawa rodzicielskie twierdząc że nie interesuje się nimi. W sądzie kłamała jak z nut. Zrobiła z siebie biedna i zaniedbaną a miesięcznie zarabia na czarno ponad (...)

Pies a sąsiedzi

Pies a sąsiedzi

parokrotnie uwagę , żeby go wypuszczała w ciągu dnia . Piesek się wybiega i jak się wysiusia ok. 22-ej to dośpi w domu do rana. Trzyma go cały dzień w domu a w nocy pies (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

szkole wyższej w systemie dziennym. Czy w związku z tym ponownie przysługuje mi prawo do zaliczki? Jeżeli tak to jakich formalności należy w związku z tym dopełnić? Mam (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w wieku powyżej (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

finansowego w tej chwili nalezy w pierwszej kolejnosci do Pani meza i sad nie bedzie dochodzil czy Pani z mezem mieszka, czy nie... Jesli Pani nie ma srodkow na utrzymanie moze Pani w (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

jedno.Wprowadzić do szkół przedmiot "Przystosowanie do życia w rodzinie".Niech się dziewczynki i chłopcy uczą jak należy postepować z żoną, mężem, dzieckiem.Wiele osób niestety (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

???????? Czy musi dostac nowa wize, Polska, przy posiadaniu wizy na wolne przejazdy w strefie SHENGEN, gdyz pracuje w Danii???? ...i jak jest pozniej...jak jest z wyjazdami (...)