stopień niepełnosprawności -03-l 10-n Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

dostawać bez względu na wszystko, gdy mam orzeczenie o niepełnosprawności ale całkowitej. Czy ktoś będzie w stanie odpowiedzieć mi na te zagadnienia? Z góry dziękuje Kris alimenty.pl MAM PYTANIE (...)

Czy należy się zasiłek pielęgnacyjny na grupe lekka?

Czy należy się zasiłek pielęgnacyjny na grupe lekka?

Czy należy się zasiłek pielęgnacyjny na grupe lekka? Mojej córce przyznano lekki stopień niepełnosprawności. Chcialabym się dowiedzieć czy przysługuje jej zasiłek pielegnacyjny, Symbol

Umiarkowany stopień niepełnosprawności ? co mi daje?

Umiarkowany stopień niepełnosprawności ? co mi daje?

Umiarkowany stopień niepełnosprawności ? co mi daje? Uzyskałam umiarkowany stopień niepełnosprawności czyli 3, coś się zmienia w takiej sytuacji? Tak, zasiłek pielęgnacyjny: (...)

Ulga rehabilitacyjna - warunki jakie trzeba spełnić !!!

Ulga rehabilitacyjna - warunki jakie trzeba spełnić !!!

niepełnosprawności lub 2. decyzję przyznającą rentę z tytułu całkowitej lub częściowej niezdolności do pracy, rentę szkoleniową albo rentę socjalną, albo 3. orzeczenie o niepełnosprawności (...)

Stopień niepełnosprawności  - orzeczenie

Stopień niepełnosprawności - orzeczenie

Stopień niepełnosprawności - orzeczenie Ustawa określa trzy stopnie niepełnosprawności: znaczny, umiarkowany i lekki. Skutki naruszenia organizmu, które kwalifikują badanego do orzeczenia (...)

Świadczenia pielęgnacyjne

Świadczenia pielęgnacyjne

orzeczony stopień niepełnosprawności umiarkowany lub znaczny i akapit wymaga opieki. jurek19610428 Świadczenie pielęgnacyjne wraz ze składką emerytalno-rentową Świadczenie pielęgnacyjne (...)

Uprawnienia osób niepełnosprawnych w pracy

Uprawnienia osób niepełnosprawnych w pracy

umiarkowany stopień niepełnosprawności przysługuje dodatkowy urlop wypoczynkowy wynoszący 10 dni roboczych. Szczególnym prawem osób niepełnosprawnych w pracy jest ich niezbywalne prawo do (...)

stopień niepełnosprawności - padaczka

stopień niepełnosprawności - padaczka

stopień niepełnosprawności - padaczka Witam was, czy na padaczkę można dostać umiarkowany stopień niepełnosprawności? Czy ktoś z Was może taki dostał? Pozdrawiam Aga

czy stopień niepełnosprawności umiarkowany jest płatny?

czy stopień niepełnosprawności umiarkowany jest płatny?

czy stopień niepełnosprawności umiarkowany jest płatny? czy stopień niepełnosprawności umiarkowany jest płatny?

Drzwi 90cm zewnętrzne stopień znaczny niepełnosprawności problem ze wspólnotą

Drzwi 90cm zewnętrzne stopień znaczny niepełnosprawności problem ze wspólnotą

wymienić na 90 cm mam stopień niepełnosprawności znaczny. Wspólnota robi kłopoty czy są na to jakieś paragrafy pozdrawiam.

Posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności oraz jestem zarejestrowany w PUP jako bezrobotny i

Posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności oraz jestem zarejestrowany w PUP jako bezrobotny i

Posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności oraz jestem zarejestrowany w PUP jako bezrobotny i Posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności oraz jestem zarejestrowany w PUP (...)

orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym

orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym

orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym Zwracam się z prośbą o ustalenie jakie przysługują mi uprawnienia jako osobie, u której organy uprawnione do orzekania o niepełnosprawności

Stopień niepełnosprawności - jaka dokumentacja ??

Stopień niepełnosprawności - jaka dokumentacja ??

Stopień niepełnosprawności - jaka dokumentacja ?? Wraz z formularzem wniosku, który można dostać w odpowiednim urzędzie (starostwie powiatowym) lub na stronach urzędu właściwego dla miejsca

Uzyskaj świadczenie pielęgnacyjne!

Uzyskaj świadczenie pielęgnacyjne!

posiada znaczny stopień niepełnosprawności - opiekun nie pracuje zawodowo, nie prowadzi działalności gospodarczej, nie pobiera renty lub emerytury Jakie dokumenty należy przygotować? - orzeczenie (...)

Dla kogo świadczenie pielęgnacyjne?

Dla kogo świadczenie pielęgnacyjne?

posiada znaczny stopień niepełnosprawności - opiekun nie pracuje zawodowo, nie prowadzi działalności gospodarczej, nie pobiera renty lub emerytury Jakie dokumenty należy przygotować? - orzeczenie (...)

Zasiłek pielęgnacyjny, grupa inwalidzka

Zasiłek pielęgnacyjny, grupa inwalidzka

Zasiłek pielęgnacyjny, grupa inwalidzka Od dnia 13.12.2011 r. posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności. Symbol przyczyny - 09-M (jestem po mastektomii piersi i wycięciu węzłów chłonnych). (...)

Czy przysługuje mi pomoc z MOPS ?

Czy przysługuje mi pomoc z MOPS ?

) mam stopień lekki niepełnosprawności i szybko meczy mi się zdrowe oko. O prace mi szczególnie ciężko, bo mam dużo przeciw wskazań do pracy np.: wada wzroku - jednooczność uniemożliwia (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

czy jak jest jedna taka osoba w domu do tego uprawniona tzn ze inni nie musza płacić? adka5 Osoby z wadą słuchu lub wzroku, ale nie wiem jaki to musi być stopień, kombatanci, emeryci, osoba z

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

o niepełnosprawności. Jego ojciec mieszka w Hiszpani. W styczniu 2010 dostalam odpowiedź z sądu w Madrycie, że jest nadany już nr sprawy i z zapytaniem jaka jest jego sytuacja materialna, więc

Odmowa przyznania renty z tytułu niezdolności do pracy

Odmowa przyznania renty z tytułu niezdolności do pracy

jest bardzo zły. Podlega pod opiekę Hospicjum domowe. Ma przyznany przez Miejski Zespół do spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Poznaniu Znaczny stopień nipełnosprawności na okres

Urlop dodatkowy po okresie próbnym

Urlop dodatkowy po okresie próbnym

Urlop dodatkowy po okresie próbnym Witam, w kwietniu rozpocząłem nową pracę na okres próbny (3 m-c) posiadając umiarkowany stopień niepełnosprawności (przysługiwał mi więc dodatkowy urlop), (...)

Uchylenie Alimentów na rzecz dziecka

Uchylenie Alimentów na rzecz dziecka

mamy rozdzielność majątkową łącznie razem mamy 2209 zł razem co na osobę na życie daję nam 552,25 zł miesięcznie na osobę ja posiadam stopień niepełnosprawności na stałe umiarkowany (...)

Stwardnienie rozsiane - wymiana stawu biodrowego - brak dopasowania rehabilitacji

Stwardnienie rozsiane - wymiana stawu biodrowego - brak dopasowania rehabilitacji

obecnie leży na oddziale rehabilitacji ogólnej. Operacje zniosła b.dobrze, ale teraz zaczęły się schody. Ogólnie ma dość spory stopień niepełnosprawności, przed upadkiem na biodro poruszała (...)

Uczę się - skąd brać pieniądze?

Uczę się - skąd brać pieniądze?

stan mojej rodziny. Mój tata oraz rodzony brat chorują na schizofrenię (pierwszy stopień niepełnosprawności),mama jest bezrobotna a drugi, także rodzony brat jest alkoholikiem (pracuje dorywczo (...)

Witam. Potrzebuję porady. Otrzymałem decyzję z ZUS -ZUS po rozpatrzeniu wniosku odmawia prawa do renty socjalne

Witam. Potrzebuję porady. Otrzymałem decyzję z ZUS -ZUS po rozpatrzeniu wniosku odmawia prawa do renty socjalne

. Pracuję teraz jako konsultant telefoniczny. Piszę o tym ponieważ z moją niepełnosprawnością(umiarkowany stopień) (zniszczone oba biodra i przekoszona miednica) nie mam możliwości pracować jako (...)

zwrot kosztów za adwokata oskarżyciela posiłkowego

zwrot kosztów za adwokata oskarżyciela posiłkowego

bardzo, ponieważ jestem osobą całkowicie niezdolną do pracy, mam przyznaną rentę socjalną, mam też orzeczony umiarkowany stopień niepełnosprawności, od dłuższego czasu nie pracuję. Czy (...)

BIEDNA STUDENTKA PROSI O POMOC :)

BIEDNA STUDENTKA PROSI O POMOC :)

powodu cukrzycy ma orzeczony stopień niepełnosprawności i w okresie zatrudnienia korzystała z przysługujących jej z tego tytułu uprawnień. W dniach 23?25 i 28.1.2008 r. Agnieszka W. poddała (...)

Zasiłek z Urzędu pracy w czasie oczekiwania na sprawę w Sądzie Pracy

Zasiłek z Urzędu pracy w czasie oczekiwania na sprawę w Sądzie Pracy

pracy jako bezrobotna i otrzymać zasiłek (mama ma orzeczony umiarkowany stopień niepełnosprawności)? Jeśli może uzyskać takie świadczenie (zasiłek dla osoby bezrobotnej) nie koliduje w żaden (...)

Refundacja składek ZUS a zasiłek

Refundacja składek ZUS a zasiłek

posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności. Moja działalność jednak nie przynosi dochodów i prawdopodobnie będę musiała ją w lipcu zamknąć. Proszę o informacjię czy w takiej sytuacji (...)

Jak napisać wniosek o przywrócenie prawa jazdy zabrane przez uchylanie się od płacenia alimentów

Jak napisać wniosek o przywrócenie prawa jazdy zabrane przez uchylanie się od płacenia alimentów

Jak napisać wniosek o przywrócenie prawa jazdy zabrane przez uchylanie się od płacenia alimentów Witam, mój brat jest chory na serce, posiada pierwszy stopień niepełnosprawności i co za tym (...)

1

2