stawki za 1 km przebiegu pojazdu 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

dokumentów tylko w przypadku rejestracji pojazdu, a nabywca nie ma obowiązku rejestracji pojazdu. Może go kupić i trzymać w garażu i nie musi płacić podatku ani O.C. do chwili rejestracji (...)

VAT-25

VAT-25

Polski jest prawidłowe. Ponadto Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach informuje, iż stosownie do art. 72 § 1 pkt 1 cytowanej wyżej ustawy Ordynacja podatkowa za nadpłatę uważa się kwotę (...)

stawka za 1 km przebiegu pojazdu w 2011

stawka za 1 km przebiegu pojazdu w 2011

stawka za 1 km przebiegu pojazdu w 2011 Witam Jak ajest stawka za 1km w przypadku aut osobowych w roku 2011?Z góry dziekuje za odpowiedzi

Polisa miniAC - kradzież - problem z wyceną

Polisa miniAC - kradzież - problem z wyceną

. Ubezpieczyciel wyceniając szkodę obniżył wycenę pojazdu za : 1. Korekta ze względu na miesiąc pierwszej rejestracji Korekta uwzględnia wpływ miesiąca pierwszej rejestracji wycenianego (...)

ryczałt samochodowy 2012

ryczałt samochodowy 2012

ile wynoszą obecnie stawki za 1 km przebiegu pojazdu?? Gratulacje dla ministerstwa, projekt na stronie MT zalega już od sierpnia, cena PB95 wzrosła od tedo czasu o (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

napisała po zakończeniu rozprawy, że jestem już po rozwodzie nie wierzyłam że koszmar mam już za sobą. Bardzo polecam Panią Magdalenę Antoszewską bo z przebiegu mojej sprawy widać, że (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

posiadającym takie nieruchomości należy się odszkodowanie za utratę wartości działki i przede wszystkim opłata za służebność gruntu. Stawki za służebność są oczywiście (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

kontaktów. Obeszło się bez RODK. I między mną a byłym było koszmarnie, ja mam go za potwora i sk....syna a on mnie za podłą sukę. Ale pomimo tego dogadaliśmy się bez tej bandy psychopatów. (...)

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

wiadomo. Tak, od nowego roku stawki przebiegu pojazdu prywatnego używanego do celów służbowych za 1 km będą wyższe. To jest związane min ze wzrostem cen paliwa. samochodu (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę w B za (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

stawka za 1 km przebiegu samochodu osobowego w 2011

stawka za 1 km przebiegu samochodu osobowego w 2011

stawka za 1 km przebiegu samochodu osobowego w 2011 Witam Ile wynosi stawka za 1 km w przypadku auta osobowego?Z góry dziekuje za pomoc

Orzeczenie o winie ? dobry prawnik Łódź

Orzeczenie o winie ? dobry prawnik Łódź

oceniał mnie tylko przez pryzmat tego ze mnie zna i z samego startu stawki za prowadzenie sprawy szły dla mnie o 200%. Dopiero przy 4 poradzie trafiłam do Kancelarii prawa rodzinnego Family Law (...)

Ustawa i uchwala

Ustawa i uchwala

określenia stawki za 1 kilometr przebiegu pojazdu. Ustawodawca dał samorządom 60 dni na dostosowanie postanowień umowy między rodzicem, a j.s.t. do ww. nowelizacji. Tym samym (...)

OSZUKANY PRZEBIEG W AUCIE

OSZUKANY PRZEBIEG W AUCIE

okazało ? Jeden z klientów poważnie zainteresowany zakupem, sprawdził go w salonie Honda w Krakowie i okazało się, że auto ma nie 135 tys ale 330.000 km PRZEBIEGU !!! Postanowiłem sam sprawdzić (...)

Służebność

Służebność

oświadczenia stron. Ust. 2: wydanie decyzji poprzedza: 1) dokonanie przez wójta, burmistrza (prezydenta miasta) oceny prawidłowości wykonania czynności ustalenia przebiegu granic nieruchomości (...)

O ile wyższa kilometrówka 2012?

O ile wyższa kilometrówka 2012?

? 0,97 zł za 1 km dla samochodu osobowego o pojemności skokowej silnika do 900 cm3 i 1,01 zł dla aut powyżej tej pojemności silnika. Dla motocykla - 0,92 zł, dla motoroweru - 0,81 zł. (...)

kilometrówka jaka stawka 2012

kilometrówka jaka stawka 2012

kilometrówka jaka stawka 2012 cześć. jakie mają być wysokości stawek za 1 kilometr przebiegu pojazdu po nowym rozporządzeniu? od ojca dowiedziałem się że mają być większe (...)

Zakup samochodu - proszę o pomoc!!!

Zakup samochodu - proszę o pomoc!!!

stan techniczny pojazdu określonego w niniejszej umowy i oświadcza ponadto, iż z tego tytułu nie będzie rościł żadnych pretensji do Sprzedającego. Kupujący sprawdził także oznaczenia numerowe (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

,Jak sie wychodzi za mąż za faceta ktorego sie kocha nie wieszamy na niego psy,Wtedy widzimy w nim cos wspaniałego dopuki go nie dostaniemy czyli wyjdziemy za mąż.Po slubie myslimy ze teraz (...)

Jaka jest kilometrówka na 2010?

Jaka jest kilometrówka na 2010?

Jaka jest kilometrówka na 2010? Jaka jest kilometrówka na 2010? Aktualne stawki za km w roku 2010: Maksymalne stawki za jeden kilometr przebiegu pojazdów prywatnych (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

dodatkowo obciążony jakimiś jego wydatkami , opląty egzekucyjne zł, wydatki gotówkowe 61 ???? + 2 zł za przelew.Co to za samowolka , na jakiej podstawie? przecież to normalnie wyłudzenie... (...)

czym jest pojazd wolnobieżny????

czym jest pojazd wolnobieżny????

do 25 km/h, z wyłączeniem ciągnika rolniczego. Tobie chodzi o coś zupełnie innego. No chyba że ten twój turbo trabant nie wyciąga więcej niż 25 km/h. Tutaj raczej jakiś prawnik powinien (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawnienia (dotyczy faktur okresowych, czyli za abonament). Kara za sprzęt chyba się nie przedawniła, bo domyślnie jest 10 lat. Musisz poszperać w pamięci, czy przypadkiem w trakcie rozmowy (...)

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

co zrobić z tym tematem i od czego zacząć?Pracodawca niechętnie podchodzi do tego aby uznać to za wypadek przy pracy,jest cudzoziemcem Miało być krótko wyszedł elaborat:)Dzięki za przeczytanie (...)

jazda bez prawa jazdy

jazda bez prawa jazdy

pojazdu, który dopuszcza do prowadzenia pojazdu na drodze publicznej osobę nie mającą wymaganych uprawnień Art. 96. § 1. ust. 2 (on dostanie chyba 300,- zł oczywiście o ile oświadczy, (...)

Umowa kupna - sprzedaży samochodu - dwóch kupujących / sprzedających !!!

Umowa kupna - sprzedaży samochodu - dwóch kupujących / sprzedających !!!

....................................................................................................... §3. Sprzedający kwituje odbiór kwoty określonej w §2, a Kupujący odbiór pojazdu określonego (...)

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

na urodziny ani na święta ale za to pocieszy je fakt że nie pójdzie do szkoły - bo w końcu tatuś uznał edukację i rozwój emocjonalny za największą bzdurę XXI wieku.Sam niewiele skończył (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

abonament RTV wiem, że będzie on droższy a o ile?Jaka będzie obowiązywała kwota za ten abonament?Z góry dziekuję za informacje irek28 Wysokość opłat za używanie odbiorników (...)

Zakup samochodu z wadami ukrytymi bez wiedzy kupującego

Zakup samochodu z wadami ukrytymi bez wiedzy kupującego

prawo powoływać się na artykuł 560 kc. A co z obnizeniem wartosci pojazdu celem placenia mniejszych podatkow. Sprzedawca zasugerowal aby wpisac mniejsza wartosc pojazdu niz jest on wart w rzeczywistosci

1

2