stawki za 1 kilometr przebiegu pojazdu w 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ustawa i uchwala

Ustawa i uchwala

określenia stawki za 1 kilometr przebiegu pojazdu. Ustawodawca dał samorządom 60 dni na dostosowanie postanowień umowy między rodzicem, a j.s.t. do ww. nowelizacji. (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

andrzej.apoco Witam mam problem z US. Mianowicie zakupiłem pojazd od niemca który nie rejestrował pojazdu w swoim kraju . W US Pan poinformował mnie że nie moze wydac mi druku Vat25 z (...)

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

wiadomo. Tak, od nowego roku stawki przebiegu pojazdu prywatnego używanego do celów służbowych za 1 km będą wyższe. To jest związane min ze wzrostem cen paliwa. samochodu (...)

kilometrówka jaka stawka 2012

kilometrówka jaka stawka 2012

kilometrówka jaka stawka 2012 cześć. jakie mają być wysokości stawek za 1 kilometr przebiegu pojazdu po nowym rozporządzeniu? od ojca dowiedziałem się że mają być (...)

Jaka jest kilometrówka na 2010?

Jaka jest kilometrówka na 2010?

Jaka jest kilometrówka na 2010? Jaka jest kilometrówka na 2010? Aktualne stawki za km w roku 2010: Maksymalne stawki za jeden kilometr przebiegu pojazdów (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

", przecież ja nic nie pisałem o wycenach. Po pierwsze 11 tys zł. za poprowadzenie sprawy to jest baaaaaardzo duża kwota, po drugie co to za koszty sądowe w takiej wysokości (chyba że (...)

O ile wyższa kilometrówka 2012?

O ile wyższa kilometrówka 2012?

O ile wyższa kilometrówka 2012? Obecnie przepis ten (nie zmienił się od 2007 roku) przewiduje, że koszty używania pojazdów do celów służbowych pokrywa pracodawca według stawek za 1 kilometr (...)

VAT-25

VAT-25

został uzupełniony pismem z dnia 19 listopada 2008r. (data wpływu 19 listopada 2008r.). W przedmiotowym wniosku został przedstawiony następujący stan faktyczny: Wnioskodawca w (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

, udawanie - to jest to co triumfuje w obecnych czasach. Męzulek zrobil z siebie biednego złaknionego kontaktów z dzieckiem tatusia. Ja mu ich bronie, a on podobno walczy o to w sądzie. Ciekawe (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

się w spokoju.I tu z pomocą przyszła mi kancelaria pana Sokołowskiego,wszystko załatwione bardzo profesjonalnie no i w porównaniu do innych za rozsądne pieniądze.Szczerze polecam! Krystiano1986 (...)

Orzeczenie o winie ? dobry prawnik Łódź

Orzeczenie o winie ? dobry prawnik Łódź

sprawnie w mojej sprawie rozwodowej się poruszała. W razie czego podaje namiary: 609776542. Obiera osobiście co też jest dużą zaletą. Naprawdę warto jej zaufać. kasiaw80 Nr 1 jesli (...)

Służebność

Służebność

ustawie czasu, czyli 20 lub 30 lat, w zależności od tego, czy posiadacz służebności był w dobrej, czy w złej wierze (art. 172 k.c). Jednakże władanie w zakresie służebności (...)

ryczałt samochodowy 2012

ryczałt samochodowy 2012

ile wynoszą obecnie stawki za 1 km przebiegu pojazdu?? Gratulacje dla ministerstwa, projekt na stronie MT zalega już od sierpnia, cena PB95 wzrosła od tedo czasu o ok 13%; (...)

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? 
i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr? ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za (...)

Zakup samochodu z wadami ukrytymi bez wiedzy kupującego

Zakup samochodu z wadami ukrytymi bez wiedzy kupującego

, czy moge odstapic od umowy w oparciu o odzpowiedzialność sprzedajacego za wady fizyczne (rękojmia za wady)? Jakie mam szanse na odzyskanie pieniedzy i ewentualne szanse w sądzie? (...)

stawka za kilometr

stawka za kilometr

stawka za kilometr Witam. Szukam informacji ile obecnie wynosi stawka za kilometr przebiegu pojazdu o pojemności skokowej silnika do 900 cm3. Wiem że z nowym rokiem (...)

Polisa miniAC - kradzież - problem z wyceną

Polisa miniAC - kradzież - problem z wyceną

przebiegu wycenianego pojazdu na jego wartość. Standardowy przebieg dla wycenianego pojazdu wynosi XXX km, przebieg rzeczywisty XXX km, jest zatem o 37 000 km wyższy od standardowego, co (...)

Dług-zobowiązanie-wniosek do sądu-dowody-dyktafon-pomocy!!!

Dług-zobowiązanie-wniosek do sądu-dowody-dyktafon-pomocy!!!

. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wezwanie nr. 2 Powtórne wezwanie do zapłaty W związku z brakiem (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

pytanie brzmi czy moga az tyle trzymac uczniow w celu przyuczenia ich do zawodu?? , jak dla mnie jest to za dlugo zwlaszcza ze sa to bezplatne praktyki , pracowac 8 h w tyg za darmo (...)

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

jest dobry, bo w końcu skończył nie tylko studia, ale również aplikację. Problem w tym, że nie każdy ma odpowiednie doświadczenie. Z tego co wiem, to w sprawach rozwodowych specjalizuje (...)

Pracodawca nie chce dać obiecanych pieniędzy

Pracodawca nie chce dać obiecanych pieniędzy

końca grudnia. W umowie jest jest wymieniona podstawa (konkretna suma) + premia uznaniowa. Z początkiem listopada pokłóciłem się z pracodawcą stawkę za kilometr tzn. nie dotrzymał (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

,Jak sie wychodzi za mąż za faceta ktorego sie kocha nie wieszamy na niego psy,Wtedy widzimy w nim cos wspaniałego dopuki go nie dostaniemy czyli wyjdziemy za mąż.Po slubie myslimy (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

informacje. Kodeks Prawa Kanonicznego przewiduje ze postepowanie sądowe trwa 1 rok w I instancji i 6m-ca w II instancji. Jak równiez i spraw finansowym bym za bardzo nie naciągał, (...)

wycofanie pozwu a koszty sądowe + brak skutków za pozywanie bezpodstawne ?!?!?

wycofanie pozwu a koszty sądowe + brak skutków za pozywanie bezpodstawne ?!?!?

się za te sądy, bo się to rozpasło za komuny, robili co chcieli, skazywali ludzi w kapturowych procesach na podstawie fałszywyc dowodów albo i bez nich za co nikogo z nich kara (...)

Prowadzenie pojazdu bez uprawnien

Prowadzenie pojazdu bez uprawnien

obsługi samochodu, co jest najłatwiejsze w tej "sztuce" prowadzenia pojazdu. Najtrudniejsze jest właśnie obycie się w uczestniczeniu w ruchu, gdzie są cykliści, inni kierowcy, (...)

 sprzedaż samochodu z nieświadomościa kręconego licznika przebiegu

sprzedaż samochodu z nieświadomościa kręconego licznika przebiegu

właściciela i po nitce wyjaśnili kto za to odpowiada? Sytuacja wygląda tak, że Pan odpowiada względem nabywcy pojazdu za podanie niewłaściwego przebiegu pojazdu, chyba (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę (...)

Rozwód - dobry adwokat

Rozwód - dobry adwokat

sprawnie, profesjonalnie, i rozstrzygnięta ostatecznie na moją korzyść. W Łodzi trudno o kogoś lepszego w takich sprawach. jozefkwiatkowski85 ja tez poszukiwałam dobrego prawnika, w (...)

Jaka jest stawka za 1 km przebiegu 2012 ?

Jaka jest stawka za 1 km przebiegu 2012 ?

Jaka jest stawka za 1 km przebiegu 2012 ? Dzień dobry:) Prosze o wiadomość ile ma wynosić stawka za kilometr osobówki powyżej 900cm;) Z góry dziękuje;) na nową stawkę (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

skończyłaś psychologię lub pokrewne to nie ma problemu,ja po prawie piszę to w pięciu zdaniach co jest w)g mojego kierownictwa za mało i zbyt ogólnikowo,może masz jakąś sensowną (...)

1

2

3

4

5

...

32