stawki rodzinnego rok 2011-2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

przed sądem wywleka się brudy z małżeństwa . Serio .. nic fajnego ;/ Co do adwokatów z prawa rodzinnego , do rozwodów , podziału majątku , alimentów itd , to tym zajmuje się pani adwokat Magdalena

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

sytuacjach pomoc dobrego adwokata od prawa rodzinnego jest po prostu bezcenna. Ja na takiego trafiłem - Kancelaria Cejrowski w Tczewie. Dobry kontakt z klientem, profesjonalne podejście. Daro55 Z każdym

Badania w RODK

Badania w RODK

pedagog również.Pytali mnie o małżeństwo,o to jaki mój ex był.Czy długo się znaliśmy przed ślubem.Czy odwiedza dziecko.Może byłam tam godzinę,nie wiem, już nie pamiętam,to było ponad rok (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

zasiłku rodzinnego. Interesuja mnie kryteria i w drugiej kolejności co zrobić jeśli je spełniam? jutrzenka zw Prawo do zasiłku rodzinnego oraz dodatków przysługuje rodzicom lub opiekunowi (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

lat czy na ten ostatni rok mogę się starać o wychowawczy płatny jak się to załatwia e_kinia prawo-pracy.net co do mojego pytania to się dowiedziałam można się starać o ostatni 3 rok (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

proszę o udzielenie mi pomocy w wyjaśnieniu pewnej sprawy. Mianowicie chodzi o to, że chcę się wyprowadzić z rodzinnego domu, do innego miasta. Póki mieszkam w swoim mieście, chodzę na studia, dostaję

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

narodzinami straciła 4 dzieci mysle że to jej pomysł żeby je odebrać. rok temu porwał córkę z przedszkola nie zabrał jej leków na astme wciąga małą w sprawy między mami nie wiem jakie najlepsze (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

wzrostu? norb60 Wzrasta co rok, ale nie ma stałej dla wzrostu, w tym roku wzrosła o jakieś 114zł. wróbelek witam użytkowników forum kiedy wzrastaja stawki płac, od 1 stycznia przyszłego (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

dziękuje Ania, jestem z Krakowa aniag.24@wp.pl ania--26 Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na temat unieważnienia małżeństwa. Czy to wogóle jest możliwe? Moje małżeństwo trwało zaledwie rok. (...)

skuteczny adwokat prawo rodzinne ŁÓDŹ!!

skuteczny adwokat prawo rodzinne ŁÓDŹ!!

/prawo-rodzinne/ Izabartczak Zobacz sobie jak to wygląda jeśli chodzi o Vindigo na Brackiej, spore doświadczenie po ich stronie w temacie prawa rodzinnego więc myślę, że będą w stanie dla Ciebie (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

dołożyć swoje po 700 mikawi a propos wyp zosi i ali...kochane prosze na ziemie!!!mieszkałem z niedoszła małżonką i dzieckiem przez rok czasu i koszty utrzymania dziecka w wieku przedprzedszkolnym (...)

Orzeczenie o winie ? dobry prawnik Łódź

Orzeczenie o winie ? dobry prawnik Łódź

oceniał mnie tylko przez pryzmat tego ze mnie zna i z samego startu stawki za prowadzenie sprawy szły dla mnie o 200%. Dopiero przy 4 poradzie trafiłam do Kancelarii prawa rodzinnego Family Law (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

milionów na przyszły rok. Założenia są już na ukończeniu i mam nadzieję, że ustawa wejdzie w życie przed wyborami - dodała Fedak. czyżby wraz z cenami żywności wzrosły by nasze wypłaty???? (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

dobrze pamiętam, od 10 lat jest sama. (To zgoła inna sytuacja niż ślub w rok po rozwodzie) Oraz jeszcze informuje o tym że jej tata jest w takiej dobrej sytuacji, że jest w stanie udźwignąć dwa (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

? Chyba zapłace za cały rok z góry, wtedy jest taniej, tylko ile? czech-oslvac całość do 25 stycznia, lub do 25 dnia kazdgo miesiaca. alwin Jak pan zapłaci za cały rok z góry to tak jakby (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Boje sie ze za rok zostane bez pieniedzy i nie bede mogla skonczyc studiow i nie bede miec szans na dobry zawod i zycie. Bardzo prosze o pomoc xbelievex

dieta pracownicza 2012rok

dieta pracownicza 2012rok

dieta pracownicza 2012rok witam. rząd podniósł w tym roku stawki za delegacje, 30 zł na dzień na jednego pracownika, mimo wszystko wydaje mi się mało prawdopodobne żebym wykupiła sobie za (...)

zmiana stawki podatku

zmiana stawki podatku

ustawy wyraźnie mówi jak należy zmianę stawki podatkowej zastosować w przypadku kiedy rok rozrachunkowy jest inny od kalendarzowego. Podpowiedź jaką dostałam od wykłądowcy, to że muszę (...)

Dobry adwokat KRAKÓW

Dobry adwokat KRAKÓW

Kasia Polecam Słomkę - adwokata dzięki któremu mogę widywać dziecko częściej niż raz na rok i moja ex już nie może mi blokować. Bardzo mi pomógł dlatego polecam Adam Ja byłam zadowolona (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

urodziłam i chciałam załatwić sprawy z becikowym. W mopsie Pani powiedziała mi że mam jej przynieść pity 11 za rok 2011 i 2012 oraz zaświadczenie z urzędu skarbowego o wysokości zapłaconych składek (...)

Pozbawienie prawa rodzicielskiego...

Pozbawienie prawa rodzicielskiego...

ponad rok jednak ona teraz straciła pracę. Mówi też że ma on zamiar mówić w sadzie o tym oraz że ona pije co jest nieprawdą. Czy ten chłopak ma jakieś szanse w odebraniu jej dzeicka??? Co ona (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

cholery linii przechodzących przez pole jakieś 250 m naliczyli 6 tyś i 500 zł na rok a na końcu prawnik powiedział że się nie opłaca Remek55 Jeśli jest to za rok to oczywiście że Ci się (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

szanse udowodnic jej wine w sadzie? R.W. alimenty.pl Witam Chciałabym uzyskac informacje na temat alimentów na żonę. Otórz rok temu wyjechałam do męża zagranicę zostawiając studia i pracę dobrze (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

, związał się ze starszą o rok dziewczyną i mają półtoraroczne dziecko. Obecnie syn jest pełnoletni, mieszka z konkubiną i synem, pracuje dorywczo i zaczął uczęszczać do szkoły fryzjerskiej (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

;;;ciekawa jestem co ty bys zrobil w sytuacji z dwojka dzieci,bez pracy,..itp..pozdrawiam fantazja1 alimenty.pl coz ty wypisujesz!!! rok u taty - rok u mamy?? czy ty zdajesz sobie sprawe z tego co (...)

Alimenty a studia zaoczne/niestacjonarne

Alimenty a studia zaoczne/niestacjonarne

, postanowiłam zakończyć swoją edukację ( mija rok, powód-wyjazd) teraz jednak chciałabym kontynuować naukę- iść na studia. Byłyby to studia niestacjonarne, czy w tym przypadku należałyby mi (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

przynajmniej pensji minimalnej. arnold51 Witam kiedy stawki zasiłku dla bezrobotnych mają pójść w góre?! sroczkaaa czerwiec zdaje sie, wtedy bedzie waloryzacja mrokolp Witam. Mam pytanie tego typu. (...)

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

, obliczonego według stawki czynszu obowiązującej w dniu zawarcia umowy najmu. Wynajmujący powinien zapewnić sprawne działanie instalacji i urządzeń istniejących w budynku tak, aby umożliwić ci (...)

szukam adwokata

szukam adwokata

szukacie dobrego adwokata z Kielc to idźcie do adwokata Kokowskiego! maricu Jeżweli szukasz adwokata z zakresu prawa rodzinnego to tylko adwokat Kokowski pomoże! Szczerze polecam ! maricu Potrzebny mi

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

, nie chciał go zabierać, spotkania ktore zaproponowalam odbywaly sie rzadko, bo czesto mial inne plany. Na 4 lata zycia dziecka zabierał go przez 1 rok w co drugi weekend, zbieglo sie to z czasem gdy

1

2

3

4

5

...

7