stawki kilometrówki w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


kilometrówka 2011

kilometrówka 2011

kilometrówki. Czy ta kilometrówka liczy się jako mój przychód i muszę od niej odprowadzić podatek? czy mogę ją wciągnąć w koszty uzyskania przychodu czy tylko faktury za paliwo? Jaką (...)

stawka kilometrówka 2011

stawka kilometrówka 2011

stawka kilometrówka 2011 Stawki kilometrówki w firmie to 0,5214 zł dla samochodu z silnikiem do 900 cm 0,8358 zł dla samochodu z silnikiem powyżej 900 cm 0,2302 zł dla motocykla 0,1382 (...)

Kilometrówka nie pokrywa kosztów podróży!!

Kilometrówka nie pokrywa kosztów podróży!!

pojazdu na 1 km wynosi 0,97 zł. podczas gdy stawka kilometrówki to tylko 0,52 zł. Stawka w ogóle nie kompensuje realnych kosztów podróży...;/ oczywiście,podnieście stawki kilometrówki, (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * (...)

stawka kilometrówki 2011

stawka kilometrówki 2011

stawka kilometrówki 2011 Witam, mam pytanie odnośnie kosztów użytkowania samochodu. Za użycie własnego samochodu do celów służbowych rozliczałem się w postaci kilometrówki, (...)

Kilometrowka

Kilometrowka

kilometrówkę, jednak w tym tygodniu zadzwoniono do mnie z informacją, że mam przyjść podpisać aneks do umowy. Nie dość, że stawki za wizyty zostały obniżone to jeszcze nie będzie wypłacana (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej? Wchodzą w życie nowe stawki vat, co zdrożeje bardzo, a co tylko trochę? Bo wiadomo , że wszytko pójdzie w górę. Jak to będzie wyglądać? Na co 5 (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

prowadzimy jako nieliczni w kraju. Wiemy jak to robić i mamy poparcie w wielu sÄ…dach w kraju. Trzeba jednak użyć konkretnych argumentów. Jakich, to już nasza tajemnica handlowa. (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

. Jakie są Limity zwrotów dla osób, które złożyły pierwszy wniosek o zwrot VAT przed do 31 grudnia 2010 r., a w 2011 roku składają kolejny wniosek w II kwartale? kamila28 W przypadku (...)

jaka wysokość stawki vat w przetargu?

jaka wysokość stawki vat w przetargu?

, natomiast cała usługa miała sie zacząć od 2011. W przetargu zastosowałam stawke vat 23% jak bedzie obowiązywać w 2011 roku ale moja oferta została odrzucaona z powodu złej (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

używanych odbiorników w domu lub w samochodzie. Abonament płacimy w placówkach Poczty Polskiej do 25 dnia każdego miesiąca. Jeżeli zdecydujemy się zapłacić za cały rok z góry, (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

prywatne towarzystwa. Tylko komu się chce to zrobić:( franko91 witam, ile wynosi podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku i do jakiej kwoty? tora30 do kwoty 85.528 zł podatek wynosi (...)

stawki zus w 2011, bardzo wzrosnÄ…?

stawki zus w 2011, bardzo wzrosnÄ…?

stawki zus w 2011, bardzo wzrosną? Jakie będą te stawki? bardzo wzrosną? ma ktoś jakieś informacje? Od 1 stycznia 2011 r. minimalne wynagrodzenie za pracę będzie wynosiło (...)

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011 Witam, stawki VAT zostaną w 2011 roku zmienione ale czy stawki ryczałtu na poszczególne usługi nie zostaną zmienione w 2011 roku, (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

wynagrodzenie w roku 2011 wzrośnie o 69 zł. Płaca minimalna będzie wynosiła 1386 zł brutto, czyli o 5,2 % więcej w stosunku do stawki obowiązującej w roku 2010. Wraz (...)

zus podstawa  stawki na ubezpieczenie zdrowotne 2011 rok

zus podstawa stawki na ubezpieczenie zdrowotne 2011 rok

zus podstawa stawki na ubezpieczenie zdrowotne 2011 rok Witam Ile wynoszą stawki na ubezpieczenie w roku 2011?Z góry dziękuję

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynagrodzenie za pracę. Pracuję w systemie czterobrygadowym i stawka za nockę różni się od stawki dziennej. Stawka brutto nocna: 8,20 PLN Stawka brutto dzienna: 7,20 PLN I przykładowo w (...)

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011? Witam o ile zmienia się kwota najniższej krajowej w 2011? Minimalne wynagrodzenie w roku 2011 wzrośnie o 69 zł. Będzie (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

abonament na rok 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi natta27 Witam Ile wynosi roczna opłata za abonament RTV w roku 2011?Z góry dziękuję za informacje tomek39 do kiedy trzeba zapłacic (...)

wezwanie do wydania nieruchomości

wezwanie do wydania nieruchomości

najmu w następujący sposób: "Najemca oświadcza, iż w lokalu mieszkalnym opisanym powyżej będą mieszkać XXXX YYY i ZZZ VVVV, na co Wynajmujący wyraża zgodę." W ciągu ostatnich (...)

czs pracy na pełnym etacie i wynagrodzenie

czs pracy na pełnym etacie i wynagrodzenie

miesiącu kwietniu np.miałem 1 dzień urlopu i 20 dni przepracowanych, w tym jedną sobotę czyli wydaje mi się że powinienem mieć 20 X 8 = 160 godzin. Z czasu pracy wynika 19 dni roboczych w (...)

Montaż okien jaki vat w 2011?

Montaż okien jaki vat w 2011?

Montaż okien jaki vat w 2011? W tym roku strasznie jest skomplikowana sprawa z vatem na montaż okien, czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć? Nowa ustawa określa kiedy stosować stawkę 8% (...)

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011

Wynagrodzenie nauczycieli w 2011 Witam jakie jest minimalne wynagrodzenie nauczycieli w 2011? Był podwyżki, a jak wygląda teraz średnie wynagrodzenie? Minimalne stawki wynagrodzenia (...)

Użytkowanie wieczyste - aktualizacja stawki... wstecz?

Użytkowanie wieczyste - aktualizacja stawki... wstecz?

wyższa o mniej więcej 30% i ma być zapłacona do końca marca 2011. Wszystko niby jest w porządku ale z pisma wynika, że ta nowa stawka obowiązuje niby od początku 2009 roku i w związku (...)

PODATEK VAT 2011 - Interpretacje indywidualne a zmiana stawki VAT

PODATEK VAT 2011 - Interpretacje indywidualne a zmiana stawki VAT

PODATEK VAT 2011 - Interpretacje indywidualne a zmiana stawki VAT Czy zachowuje moc wydana w 2010 r. interpretacja indywidualna, stwierdzająca prawidłowość stosowania określonej stawki (...)

Ustawa budżetowa w 2011 a wyroby tytoniowe !!! wzrost ceny !

Ustawa budżetowa w 2011 a wyroby tytoniowe !!! wzrost ceny !

Ustawa budżetowa w 2011 a wyroby tytoniowe !!! wzrost ceny ! Ministerstwo Finansów w przygotowanych założeniach do projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym proponuje podwyżkę (...)

składki zus 2011 - co i jak ??

składki zus 2011 - co i jak ??

budżetowej. Ustawa ta wprowadziła m.in. wyższe stawki VAT w okresie od 1 stycznia 2011 r. do 31 grudnia 2013 r., tj. 23%, 8% i 5% (towary objęte stawką 5% zostały wymienione w (...)

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to ! Nowy projekt nowelizacji ustawy o VAT już od 1 stycznia 2011 r. zmienia stawki VAT. Oto informacje na ten temat: 22% stawka podstawowa wzrasta do (...)

ustawa o zryczałtowanym podatku dochodowym  2011

ustawa o zryczałtowanym podatku dochodowym 2011

ustawa o zryczałtowanym podatku dochodowym 2011 Witam Czy stawki ryczałtu na poszczególne usługi nie zostaną zmienione w 2011 roku, a jeżeli zostaną zmienione to na jakie? Czy (...)

Podatek liniowy w 2011???

Podatek liniowy w 2011???

Podatek liniowy w 2011??? Czy nie wiecie może, czy w przyszłym roku zmieniają się stawki podatkowe w rozliczeniach PIT?? Nic się nie zmienia. Nawet progi zamrozili. erudyta

1

2