stawka zus 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynagrodzenie za pracę. Pracuję w systemie czterobrygadowym i stawka za nockę różni się od stawki dziennej. Stawka brutto nocna: 8,20 PLN Stawka brutto dzienna: 7,20 PLN I przykładowo (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

umowy. żeby mieć macierzyński, musiałam pracować do końca. potem of coz umowa wygasła, a macierzyński wypłacił zus. i co? mój mąż jest cwany i śmieje mi się w twarz. a na budowie na pełen (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! Ile wynosza (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

podatkowego za 2011? dorisek1616

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

zus drudzy ze opieka nic nie moge zrozumiec a szkoda aby mi za ten miesiąc cos przepadło MonikaM prawo-pracy.net Do MonikaM Ten wątek czy zus czy MOPS był wyjaśniony wcześniej, zachęcam do (...)

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to ! Nowy projekt nowelizacji ustawy o VAT już od 1 stycznia 2011 r. zmienia stawki VAT. Oto informacje na ten temat: 22% stawka podstawowa wzrasta (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

budżetu domowego\" Ale na nieprzetworzoną żywność oraz książki i czasopisma specjalistyczne, wprowadzona zostanie stawka VAT w wysokości 5 proc. Obecnie wynosi ona 3 proc. i 0 proc. Aby przeciętna (...)

Użytkowanie wieczyste - aktualizacja stawki... wstecz?

Użytkowanie wieczyste - aktualizacja stawki... wstecz?

Użytkowanie wieczyste - aktualizacja stawki... wstecz? Dzień dobry i witam forumowiczów Kilka dni temu otrzymałem pismo w sprawie aktualizacji stawki za użytkowanie wieczyste. Nowa stawka jest

platnosci alimentacyjne

platnosci alimentacyjne

. Mam 2200 emerytury z czego: ZUS odbiera nienaleznie pobrane swiadczenie ZUS za 2010 r. Tego jest tyle , ze mam oddawac po 1350 zl. m-nie przez 19 miesiecy . Wlasnie teraz sciagneli 9-ta rate

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011 Witam, stawki VAT zostaną w 2011 roku zmienione ale czy stawki ryczałtu na poszczególne usługi nie zostaną zmienione w 2011 roku, a jeżeli zostaną (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

pracodawca czy zus? dziekuje i pozdrawiam, agata agata prawo-pracy.net Witam, miałem wypadek w pracy i od kwietnia jestem na zwolnieniu. Czy prawodawca może mnie zwolnić? Ile czasu ZUS ma na (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM MIESIĘCZNE WYPOWIEDZENIE DO (...)

kilometrówka stawka 2011

kilometrówka stawka 2011

kilometrówka stawka 2011 Witam Jaka jest stawka za kilometr na rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc

Delegacja  2011 roku stawka za km

Delegacja 2011 roku stawka za km

Delegacja 2011 roku stawka za km Bardzo proszę o pomoc, ile wynosi stawka za km podczas podróży służbowej w 2011 ?

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011 Witam Mam pytanie czy wie ktoś możeile teraz w tym roku 2011 wynosi stawka VAT za usługio budowlane?Z góry dziekuję

stawka za 1 km przebiegu pojazdu w 2011

stawka za 1 km przebiegu pojazdu w 2011

stawka za 1 km przebiegu pojazdu w 2011 Witam Jak ajest stawka za 1km w przypadku aut osobowych w roku 2011?Z góry dziekuje za odpowiedzi

refaktura mediów na przełomie roku 2010 i 2011 a stawka vat

refaktura mediów na przełomie roku 2010 i 2011 a stawka vat

refaktura mediów na przełomie roku 2010 i 2011 a stawka vat Witam Jaka stawka powinna byc na fakturze za zuzycie mediów w roku 2011, a ona została wystawiona w styczniu 2011Bardzo (...)

Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12?

Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12?

Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12? Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12? (...)

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

temat, ile ma wynosić taxa na przyszły rok, czyli 2012, a nie 2011 czy 2010 itp.? dzadzibóg Ile obecnie wynosi maxymalna stawka notarjalna?? halinka67 w jakim przypadku, o jaką sumę chodzi? (...)

składka zus 2011

składka zus 2011

składka zus 2011 Rząd chce, by składki ZUS w 2011 roku były wyższe. Nowe rozwiązania, które mogą obowiązywać od 1 stycznia 2011 roku, zakłada projekt ustawy o zmianie (...)

Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 .Zawieszając działalność

Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 .Zawieszając działalność

Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 .Zawieszając działalność Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

systematycznie ZUS i potrąca komornik , Obecnie już w styczniu skonczylam spłacanie w Zusie do marca jeszcze potrąca komornik ,tak trwała biurokracja o powiadomieniu przez ZUS że jestem czysta.,a (...)

kilometrówka 2011 stawka

kilometrówka 2011 stawka

kilometrówka 2011 stawka Wysokość stawki zależna jest od rodzaju pojazdu, którym posługuje się pracownik, a jeśli jest to samochód osobowy, to od pojemności skokowej jego silnika i wynosi (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku i do tej

stawka kilometrówki 2011

stawka kilometrówki 2011

stawka kilometrówki 2011 Witam, mam pytanie odnośnie kosztów użytkowania samochodu. Za użycie własnego samochodu do celów służbowych rozliczałem się w postaci kilometrówki, ale to było (...)

Stawka VAT dla usług cateringowych 2011

Stawka VAT dla usług cateringowych 2011

Stawka VAT dla usług cateringowych 2011 Witam Mam takie pytanie czy wie ktos możę jaka jest stawka podatku VAT od usług cateringoweych?LUb gdzie takich informacji szukać?Z góry dziekuję (...)

stawka diety krajowej i zagranicznej 2011

stawka diety krajowej i zagranicznej 2011

stawka diety krajowej i zagranicznej 2011 Witam Mam pytanie ile wynosi stawka diety krajowej i zagranicznej jaaka jest róznica>Z góry dziekuję za pomoc

stawka za 1 km przebiegu samochodu osobowego w 2011

stawka za 1 km przebiegu samochodu osobowego w 2011

stawka za 1 km przebiegu samochodu osobowego w 2011 Witam Ile wynosi stawka za 1 km w przypadku auta osobowego?Z góry dziekuje za pomoc

Emerytura a praca 2011 - list z ZUSu !!!

Emerytura a praca 2011 - list z ZUSu !!!

września 2011 roku rozwiązać umowę o pracę, jeśli chcą zachować prawo do emerytury. Gdy tego nie zrobią, ZUS od 1 października zawiesi im jej wypłatę. Tacy emeryci muszą dostarczyć (...)