stawka za kilometr 2013 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? 
i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr? ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za (...)

stawka za kilometr

stawka za kilometr

stawka za kilometr Witam. Szukam informacji ile obecnie wynosi stawka za kilometr przebiegu pojazdu o pojemności skokowej silnika do 900 cm3. Wiem że z nowym rokiem (...)

stawka za kilometr 2011

stawka za kilometr 2011

stawka za kilometr 2011 Witam jakie są stawki za kilometr dla pojazdów osobowych , gdzi etakie informacje odnajdę?Z góry dziekuję za wszelką pomoc

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to jakas kara jesli te

Pracodawca nie chce dać obiecanych pieniędzy

Pracodawca nie chce dać obiecanych pieniędzy

końca grudnia. W umowie jest jest wymieniona podstawa (konkretna suma) + premia uznaniowa. Z początkiem listopada pokłóciłem się z pracodawcą stawkę za kilometr tzn. nie dotrzymał słowa (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

niska i nic sie za nia nie zrobi praktycznie!! mozna sie upic zawsze;] jsydl8 to mało, trudno opłacic za to chocby kawalerke za 800zł plus media... Trzeba być z kimś, najlepiej w związku, (...)

Jaka jest stawka za 1 km przebiegu 2012 ?

Jaka jest stawka za 1 km przebiegu 2012 ?

Jaka jest stawka za 1 km przebiegu 2012 ? Dzień dobry:) Prosze o wiadomość ile ma wynosić stawka za kilometr osobówki powyżej 900cm;) Z góry dziękuje;) na nową stawkę (...)

kilometrówka stawka 2011

kilometrówka stawka 2011

kilometrówka stawka 2011 Witam Jaka jest stawka za kilometr na rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc

kilometrówka jaka stawka 2012

kilometrówka jaka stawka 2012

kilometrówka jaka stawka 2012 cześć. jakie mają być wysokości stawek za 1 kilometr przebiegu pojazdu po nowym rozporządzeniu? od ojca dowiedziałem się że mają być większe ale (...)

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa! Hej czy w związku z tym ze ostatnio paliwo idzie w górę-co już nawet nie zaskakuje; będzie zwiększona kilometrówka?! Jak uważacie, no chyba zę (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca to też nie jestem (...)

Pracodawca nie chce wysłać umowy (dziennikarz-korespondent)

Pracodawca nie chce wysłać umowy (dziennikarz-korespondent)

teksty dziennikarskie dla portalu internetowego, portal jest ogólnopolski, branżowy (i w branży raczej znany). Współpracujemy od końca 2013 r. Na rok 2013, 2014 i 2015 portal zawierał ze mną (...)

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

tym mieszkaniu aż nam umowa wygaśnie, a umowa najmu kończy sie nam dopiero za rok. jesteśmy zameldowani na tym mieszkaniu. ja jestem w 5 miesiącu ciąży,ciąża zagrożona poronieniem a mąz pracuje (...)

Najem lokalu - prośba o pomoc

Najem lokalu - prośba o pomoc

, przejmując także ode mnie część maszyn i wyposażenia. Wszystko było super do końca 2013 roku, kiedy to dostałem od ZGM wezwanie do uregulowania zaległości czynszowych za maj i połowę (...)

Obliczanie podstawy zasiłku chorobowego przy zmianie etatu

Obliczanie podstawy zasiłku chorobowego przy zmianie etatu

, 30.05.2014 żona zachorowała a nie 2013. krisk79

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

kraju:)? czy to nie kpina rzadzacych zeby sie tym szczycic? achacja no tak, tyle ze to najnizsza podwyzka pensji od 20 lat, a wzrost cen towarów, rachunków i opłat za gaz i wode oraz prąd a także benzyne