stawka za 1 km przebiegu w 2011r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

się w spokoju.I tu z pomocą przyszła mi kancelaria pana Sokołowskiego,wszystko załatwione bardzo profesjonalnie no i w porównaniu do innych za rozsądne pieniądze.Szczerze polecam! Krystiano1986 (...)

VAT-25

VAT-25

został uzupełniony pismem z dnia 19 listopada 2008r. (data wpływu 19 listopada 2008r.). W przedmiotowym wniosku został przedstawiony następujący stan faktyczny: Wnioskodawca w (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

", przecież ja nic nie pisałem o wycenach. Po pierwsze 11 tys zł. za poprowadzenie sprawy to jest baaaaaardzo duża kwota, po drugie co to za koszty sądowe w takiej wysokości (chyba że (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

, udawanie - to jest to co triumfuje w obecnych czasach. Męzulek zrobil z siebie biednego złaknionego kontaktów z dzieckiem tatusia. Ja mu ich bronie, a on podobno walczy o to w sądzie. Ciekawe (...)

stawka za 1 km przebiegu samochodu osobowego w 2011

stawka za 1 km przebiegu samochodu osobowego w 2011

stawka za 1 km przebiegu samochodu osobowego w 2011 Witam Ile wynosi stawka za 1 km w przypadku auta osobowego?Z góry dziekuje za (...)

stawka za 1 km przebiegu pojazdu w 2011

stawka za 1 km przebiegu pojazdu w 2011

stawka za 1 km przebiegu pojazdu w 2011 Witam Jak ajest stawka za 1km w przypadku aut osobowych w roku 2011?Z góry dziekuje za (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

,Jak sie wychodzi za mąż za faceta ktorego sie kocha nie wieszamy na niego psy,Wtedy widzimy w nim cos wspaniałego dopuki go nie dostaniemy czyli wyjdziemy za mąż.Po slubie myslimy (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

skończyłaś psychologię lub pokrewne to nie ma problemu,ja po prawie piszę to w pięciu zdaniach co jest w)g mojego kierownictwa za mało i zbyt ogólnikowo,może masz jakąś sensowną (...)

Służebność

Służebność

ustawie czasu, czyli 20 lub 30 lat, w zależności od tego, czy posiadacz służebności był w dobrej, czy w złej wierze (art. 172 k.c). Jednakże władanie w zakresie służebności (...)

OSZUKANY PRZEBIEG W AUCIE

OSZUKANY PRZEBIEG W AUCIE

okazało ? Jeden z klientów poważnie zainteresowany zakupem, sprawdził go w salonie Honda w Krakowie i okazało się, że auto ma nie 135 tys ale 330.000 km PRZEBIEGU !!! Postanowiłem (...)

Jaka jest stawka za 1 km przebiegu 2012 ?

Jaka jest stawka za 1 km przebiegu 2012 ?

Jaka jest stawka za 1 km przebiegu 2012 ? Dzień dobry:) Prosze o wiadomość ile ma wynosić stawka za kilometr osobówki powyżej 900cm;) Z góry dziękuje;) na (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zagrożona( w tym czasie 2 kolejne pobyty w szpitalu)cały czas ciąża zagrożona;/ za miesiąc pracodawca wypłacił mi wynagrodzenie.Wypłane z ZUS-u mam wstrzymaną,twierdzą że za (...)

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa! Hej czy w związku z tym ze ostatnio paliwo idzie w górę-co już nawet nie zaskakuje; będzie zwiększona kilometrówka?! Jak uważacie, no (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Postępowania Cywilnego § 1. Zażalenie na postanowienie sądu przysługuje w wypadkach wskazanych w ustawie. § 2. Na postanowienie sądu drugiej instancji wydane po rozpoznaniu zażalenia (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

? Skontaktuj się z nami.  e-prawnikpl Witam w 2004 roku miałam wypadek w pracy , zgłosiłam to w miejscu pracy jak i w poradni chirurgicznej do której się udałam i w (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

2005r. jesteśmy w separacji (syg.Akt).Obecnie toczy się sprawa rozwodowa w Sadzie Okręgowym w P XIV Wydział Cywilny z siedziba w P(syg.Akt ). Od początku małżeństwa żona (...)

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

pobierał będąc za granicę.Kwota ta, to 7800 euro.Żeby było tego mało,zabieramy dzieci co 2 tygodnie do nas,tj 80km. w jedną stronę.Przez weekend pokonujemy 320 km.Zabieramy je na basen,wycieczki (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawnienia (dotyczy faktur okresowych, czyli za abonament). Kara za sprzęt chyba się nie przedawniła, bo domyślnie jest 10 lat. Musisz poszperać w pamięci, czy przypadkiem w (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

pytanie brzmi czy moga az tyle trzymac uczniow w celu przyuczenia ich do zawodu?? , jak dla mnie jest to za dlugo zwlaszcza ze sa to bezplatne praktyki , pracowac 8 h w tyg za darmo (...)

Umowa zlecenia-wątpliwości i nieuczciwy pracodawca.

Umowa zlecenia-wątpliwości i nieuczciwy pracodawca.

przez 2 dni bez podania przyczyny. W pracy nie było żadnej listy, nikt nie kazał mi się podpisywać po przybyciu do biura ale obecność w biurze była wymagana 5 dni w tygodniu, rano i (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

sierpnia 2010 r. w Wydziale I na rozprawie sprawy ze skargi J. B. na postanowienie Dyrektora Izby Skarbowej we W. Ośrodek Zamiejscowy w L. z dnia [...] stycznia 2010 r. nr [...] (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynagrodzenie za pracę. Pracuję w systemie czterobrygadowym i stawka za nockę różni się od stawki dziennej. Stawka brutto nocna: 8,20 PLN Stawka brutto dzienna: (...)

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

jest dobry, bo w końcu skończył nie tylko studia, ale również aplikację. Problem w tym, że nie każdy ma odpowiednie doświadczenie. Z tego co wiem, to w sprawach rozwodowych specjalizuje (...)

Polisa miniAC - kradzież - problem z wyceną

Polisa miniAC - kradzież - problem z wyceną

przebiegu wycenianego pojazdu na jego wartość. Standardowy przebieg dla wycenianego pojazdu wynosi XXX km, przebieg rzeczywisty XXX km, jest zatem o 37 000 km wyższy od standardowego, (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

cwaniakom. Mam kolezanke ktora mieszka w duzym bloku ,stare budownictwo,sami sobie prowadza swoje sprawy,nie musza placic kierownikowi,ksiegowej i innym . To uwazam za wlasnosc w blokach. Ja (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

informacje. Kodeks Prawa Kanonicznego przewiduje ze postepowanie sądowe trwa 1 rok w I instancji i 6m-ca w II instancji. Jak równiez i spraw finansowym bym za bardzo nie naciągał, (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę (...)

Rozwód - dobry adwokat

Rozwód - dobry adwokat

sprawnie, profesjonalnie, i rozstrzygnięta ostatecznie na moją korzyść. W Łodzi trudno o kogoś lepszego w takich sprawach. jozefkwiatkowski85 ja tez poszukiwałam dobrego prawnika, w (...)

Orzeczenie o winie ? dobry prawnik Łódź

Orzeczenie o winie ? dobry prawnik Łódź

sprawnie w mojej sprawie rozwodowej się poruszała. W razie czego podaje namiary: 609776542. Obiera osobiście co też jest dużą zaletą. Naprawdę warto jej zaufać. kasiaw80 Nr 1 jesli (...)

1

2

3

4

5

...

33