stawka vat na zwierzęta rzeźne w 2011 r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

budżetu domowego\" Ale na nieprzetworzoną żywność oraz książki i czasopisma specjalistyczne, wprowadzona zostanie stawka VAT w wysokości 5 proc. Obecnie wynosi ona 3 proc. i (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

. Jakie są Limity zwrotów dla osób, które złożyły pierwszy wniosek o zwrot VAT przed do 31 grudnia 2010 r., a w 2011 roku składają kolejny wniosek w II kwartale? kamila28 (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

vat25. co w takiej sytyacji mam zrobić. Prosze o odpowiedz guto Witam, mam pytanie mąż sam był w Holandii, ma fakturę na wynajem lawety, otrzymał w komisie w Holandii (...)

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to ! Nowy projekt nowelizacji ustawy o VAT już od 1 stycznia 2011 r. zmienia stawki VAT. Oto informacje na ten temat: 22% (...)

VAT-25

VAT-25

podatku VAT w innych urzędach skarbowych w Polsce, niesłusznie opłacił on podatek VAT na terenie Polski. W świetle obowiązującego stanu prawnego stanowisko Wnioskodawcy (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

becikowego? (oczywiście przy zachowaniu zasady obowiązkowych badań ciążowych raz w trymestrze). Czy próg 1922PLN na osobę w rodzinie czyli w tym wypadku na mnie i noworodka (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż (...)

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 ! Oto najważniejsze zmiany w VAT od 1 kwietnia: * stawka na chleb (z terminem ważności ponad 14 dni) 23 proc. -> 8 proc. od 1 (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

matki dzieci na ograniczenie Pana zdolności alimentacyjnych raczej nie wpłynie na ich obniżenie, gdyż alimenty należne są na dzieci, a nie na nią samą. Co do odszkodowania - (...)

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

ubiegać się o bezpośredni zwrot na swój rachunek bankowy w terminie 60 dni w przypadku: * nabycia towarów lub usług, które na podstawie przepisów o podatku dochodowym zaliczane (...)

Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12?

Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12?

Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12? Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

a tak dokładnie, tzn wysokosc stawek w netto, powtarzam w netto:) kasiuuuniaaa Witam, na początku tego miesiąca straciłam pracę, chcę pójść na bezrobotne, chodzi mi o ubezpieczenie, (...)

samowola budowlana

samowola budowlana

prawem wykonania robót budowlanych polegających na utwardzeniu terenu na działce li 421/20 w xxxx przy ul. xx, inwestor Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "xxxxx". W dniu (...)

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011 Witam Mam pytanie czy wie ktoś możeile teraz w tym roku 2011 wynosi stawka VAT za usługio budowlane?Z (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

jest jeszcze vat. Z zarządem uzgodniłem {NIESTETY "NA GĘBĘ"}że ta stawka będzie zmniejszona ,a aneks do umowy zostanie sprządzony w przeciągu dwóch miesięcy. No i (...)

Egzotyczne zwierzęta - obowiązkowa rejestracja w 2011 roku !!!

Egzotyczne zwierzęta - obowiązkowa rejestracja w 2011 roku !!!

Egzotyczne zwierzęta - obowiązkowa rejestracja w 2011 roku !!! Rozporządzenie o obowiązkowej rejestracji egzotycznych zwierząt ma zacząć obowiązywać od kwietnia tego roku. Według (...)

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011 Witam, stawki VAT zostaną w 2011 roku zmienione ale czy stawki ryczałtu na poszczególne usługi nie zostaną zmienione w 2011 (...)

refaktura mediów na przełomie roku 2010 i 2011 a stawka vat

refaktura mediów na przełomie roku 2010 i 2011 a stawka vat

refaktura mediów na przełomie roku 2010 i 2011 a stawka vat Witam Jaka stawka powinna byc na fakturze za zuzycie mediów w roku 2011, a ona została wystawiona (...)

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT

na podstawie ryczałtu. Od stycznia 2012 r. przeszedłem na zasady ogólne, z tym że nie złożyłem deklaracji VAT-R. Z powodu nie wiedzy wystawiłem w styczniu kilka (...)

Rejestracja umowy leasingu w urzędzie skarbowym w 2011

Rejestracja umowy leasingu w urzędzie skarbowym w 2011

Rejestracja umowy leasingu w urzędzie skarbowym w 2011 Co powinienem zrobić żeby móc dalej odliczać VAT w całości od płaconych rat leasingowych, w związku z nowymi (...)

JAKA STAWKA VAT NA ODŚNIEŻANIE W 2013r

JAKA STAWKA VAT NA ODŚNIEŻANIE W 2013r

JAKA STAWKA VAT NA ODŚNIEŻANIE W 2013r JAKA STAWKA VAT NA ODŚNIEŻANIE W 2013r

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

. PRAWNIK MENADŻEREM. ZARZĄDZANIE KANCELARIĄ I RELACJAMI Z RYNKIEM ? KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW termin: 14 czerwca 2011 r. Warszawa, w godz. 10:00 - 16:00 wykładowca: (...)

Zakaz wyprowadzania psów

Zakaz wyprowadzania psów

zrobić? Jak postępować? W polskim systemie prawnym gminy określają wymagania wobec osób utrzymujących zwierzęta domowe w zakresie bezpieczeństwa i czystości w miejscach publicznych. (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

, ze trzeba wypełnić kilka dokumentów i wpłacić 850 pln wpisowego. Zrezygnowałem z tego, bo uważałem, że opłata jest zbyt wygórowana. W lutym 2011 r. otrzymałem pismo ze spółdzielni, (...)

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

temat, ile ma wynosić taxa na przyszły rok, czyli 2012, a nie 2011 czy 2010 itp.? dzadzibóg Ile obecnie wynosi maxymalna stawka notarjalna?? halinka67 w jakim przypadku, o (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Signum Wojciecha Dynasia z Sosnowca. Skutecznie w 100% choc nie ukrywam, troche się naczekałem szczególnie w kolejce na pierwsza wizyte. Gość widac rozchwytywany i pozajmowany bo nawet (...)

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku Witam Jaka jest stawka podatku VAT jeli chodzi o usuługi gastronomiczne?Z góry bardzo sziekuje za inforamcje. Pozdrawiam

1

2

3

4

5

...

13