stawka vat na usługi kominiarskie w 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

vat25. co w takiej sytyacji mam zrobić. Prosze o odpowiedz guto Witam, mam pytanie mąż sam był w Holandii, ma fakturę na wynajem lawety, otrzymał w komisie w Holandii (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

wypytać Remek55 Bo włodek u mnie już wystąpiło zasiedzenie i czytam w necie na stronach prawniczych czy na agrobiznesie że wygranie takiej sprawy jest zerowe Remek55 Remek. Na (...)

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

mieszkam na parterze i praktycznie nie używam windy. Wchodząc do klatki zapalam światło jedynie na parterze, natomiast osoba która mieszka od I piętra w górę zapala światło na (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

jest jeszcze vat. Z zarządem uzgodniłem {NIESTETY "NA GĘBĘ"}że ta stawka będzie zmniejszona ,a aneks do umowy zostanie sprządzony w przeciągu dwóch miesięcy. No i (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

budżetu domowego\" Ale na nieprzetworzoną żywność oraz książki i czasopisma specjalistyczne, wprowadzona zostanie stawka VAT w wysokości 5 proc. Obecnie wynosi ona 3 proc. i (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

sądzie nie liczą się czyli w całości było to 8 miesięcy-złożyłam sprawę w końcu stycznia a termin był w końcu września). Martwiłam się bardzo bo zależało mi na czasie (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

. Jakie są Limity zwrotów dla osób, które złożyły pierwszy wniosek o zwrot VAT przed do 31 grudnia 2010 r., a w 2011 roku składają kolejny wniosek w II kwartale? kamila28 W (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Sendit ( pośredniczyli z DPD), w fakturze korygującej, 184,50! O przyczynie korekty poinformowali po dłuższym czasie, mam wrażenie, ze wpadli na ten pomysł po tym, jak na ich prośbę (...)

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

ubiegać się o bezpośredni zwrot na swój rachunek bankowy w terminie 60 dni w przypadku: * nabycia towarów lub usług, które na podstawie przepisów o podatku dochodowym zaliczane (...)

VAT-25

VAT-25

podatku VAT w innych urzędach skarbowych w Polsce, niesłusznie opłacił on podatek VAT na terenie Polski. W świetle obowiązującego stanu prawnego stanowisko Wnioskodawcy (...)

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to ! Nowy projekt nowelizacji ustawy o VAT już od 1 stycznia 2011 r. zmienia stawki VAT. Oto informacje na ten temat: 22% stawka (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Signum Wojciecha Dynasia z Sosnowca. Skutecznie w 100% choc nie ukrywam, troche się naczekałem szczególnie w kolejce na pierwsza wizyte. Gość widac rozchwytywany i pozajmowany bo nawet (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

Dobry adwokat KRAKÓW

Dobry adwokat KRAKÓW

komórkę, wiele czasu poświęcił na moją sprawę, przyjeżdżał na negocjacje, w końcu jednak skończyło się w sądzie i był naprawdę dobrze przygotowany na każda rozprawe, (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

na 20000tysiecy zlotych w poko.Kredyt dostalam od reki na drugi dzien ,pracowalam wtedy w mcdonaldzie .Wszystkie pieniadze przeznaczylam na slub przygotowania na motor (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

, w zyciu nie wiedzialam ze sa kuratorzy karni :)))) pomimo ze pracuje w zawodzie 12 lat pozdrowienia ula no to jestes szczesciara. Ja niedawno bylem w wiezieniu na spotakniu z niejaka (...)

Zaczadzenie

Zaczadzenie

wspólnoty mieszk, która zleca zarządzanie nieruchomością uprawnionej firmie. Mieszkam na 2 piętrze w bloku ( blok ma 2 piętra ). Mam piecyk gazowy z otwartą komorą spalania w wentylowanej (...)

Do jakiej instytucji się należy zwrócić i w jakiej formie.

Do jakiej instytucji się należy zwrócić i w jakiej formie.

(administrowania, przeglądy kominiarskie, itd.) są wliczane w kalkulację kosztów dostawy energii cieplnej i spadają na mieszkańców. W specyfikacji istotnych warunków zamówienia (...)

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011 Witam Mam pytanie czy wie ktoś możeile teraz w tym roku 2011 wynosi stawka VAT za usługio budowlane?Z góry (...)

wada ukryta mieszkania -  nieszczelne okna

wada ukryta mieszkania - nieszczelne okna

siebie w celu dowodowym ? Drugie pytanie odnośnie czynszu . Umowa wygasa nam 31.03.2018r . Do 10 marca powinniśmy wykonać przelew za najem + koszty eksploatacyjne . Niestety obawiam się , że (...)

JAKA STAWKA VAT NA ODŚNIEŻANIE W 2013r

JAKA STAWKA VAT NA ODŚNIEŻANIE W 2013r

JAKA STAWKA VAT NA ODŚNIEŻANIE W 2013r JAKA STAWKA VAT NA ODŚNIEŻANIE W 2013r

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

niekorzystny dla mnie. Wniosłam apelację w tejże sprawie w lutym 2009r do Sądu Okręgowego Wydział Odwoławczy. Sąd Okręgowy pozbawił w całości wykonalności tytułu wykonawczego-bankowy (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

; dług z 2002 i dzis (tj. w 2008) przysłali mi propozycje porozumienia chca rozlozyc mi na raty, ale jedno ale przypomnienie przyszlo na mój adres (jak w dowodzie) ale nazwisko sie (...)

Jakie szkolenia  są zwolnione z vat w 2011?

Jakie szkolenia są zwolnione z vat w 2011?

Jakie szkolenia są zwolnione z vat w 2011? Mam pytanie, które szkolenia będą zwolnione z VAT w 2011 roku. Na podstawie przywołanych przepisów, od 1 stycznia 2011 r. (...)

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku Witam Jaka jest stawka podatku VAT jeli chodzi o usuługi gastronomiczne?Z góry bardzo sziekuje za inforamcje. Pozdrawiam

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 ! Oto najważniejsze zmiany w VAT od 1 kwietnia: * stawka na chleb (z terminem ważności ponad 14 dni) 23 proc. -> 8 proc. od 1 kwietnia * (...)

stawka vat

stawka vat

stawka vat Powiedzcie, czy zastosowanie 0%stawki vat na usługi dotyczące eksportu jest prawem ,czy obowiązkiem podatnika? Jeśli zastosuje 22%, to czy odbiorca faktury będzie (...)

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat W lipcu 2007 r. od Spółki nabyto lokal użytkowy. Od zapłaconej kwoty uzyskano zwrot VAT w części dotyczącej (...)

jaka jest stawka vat na sprzedaż lodów i deserów podczas usługi gastronomicznej?

jaka jest stawka vat na sprzedaż lodów i deserów podczas usługi gastronomicznej?

jaka jest stawka vat na sprzedaż lodów i deserów podczas usługi gastronomicznej? jaka jest stawka vat na sprzedaż lodów i deserów podczas usługi gastronomicznej? (...)

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011 Witam, stawki VAT zostaną w 2011 roku zmienione ale czy stawki ryczałtu na poszczególne usługi nie zostaną zmienione w 2011 roku, a (...)

1

2

3

4

5

...

10