stawka vat na siano w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

. Jakie są Limity zwrotów dla osób, które złożyły pierwszy wniosek o zwrot VAT przed do 31 grudnia 2010 r., a w 2011 roku składają kolejny wniosek w II kwartale? kamila28 (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

? 5, 8 oraz 23 proc. 5-proc. stawka VAT znajdzie zastosowanie do pieczywa świeżego (zgrupowanego w pozycji PKWiU 10.71.11.0 według klasyfikacji z 2008 roku, która będzie stosowana (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

opodatkowania. To może nakłonić brudasa do zmiany zdania. mrozowskim Witam. Kupiłem samochód w Niemczech na rachunek z autokomisu na siebie, czy w związku z tym mogę go odsprzedać (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila (...)

VAT-25

VAT-25

podatku VAT w innych urzędach skarbowych w Polsce, niesłusznie opłacił on podatek VAT na terenie Polski. W świetle obowiązującego stanu prawnego stanowisko Wnioskodawcy (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż (...)

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011 Witam Mam pytanie czy wie ktoś możeile teraz w tym roku 2011 wynosi stawka VAT za usługio budowlane?Z (...)

refaktura mediów na przełomie roku 2010 i 2011 a stawka vat

refaktura mediów na przełomie roku 2010 i 2011 a stawka vat

refaktura mediów na przełomie roku 2010 i 2011 a stawka vat Witam Jaka stawka powinna byc na fakturze za zuzycie mediów w roku 2011, a ona (...)

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to ! Nowy projekt nowelizacji ustawy o VAT już od 1 stycznia 2011 r. zmienia stawki VAT. Oto informacje na ten temat: 22% (...)

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011 Witam, stawki VAT zostaną w 2011 roku zmienione ale czy stawki ryczałtu na poszczególne usługi nie zostaną zmienione w (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

dochodu. Asiula Wiem, ze jest taka zasada jezeli chodzi o alimenty na dzieci. Czy to samo dotyczy alimentow na byla malzonke? I jeszcze jedno: piszesz, ze obowiazek moze przejsc na rodzicow. (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zadłużenia odbyła się sprawa w sądzie. Co z przedawnieniem w mojej sytuacji? Jan W 2001 R ZAŁOZYLEM KONTO BANKOWE W PKO S.A. TYM Z BYCZKIEM DOSTAŁEM LIMIT NA KARCIE 1000 (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

w którymś momencie będę musiał działalność gospodarczą zamknąć i tak się stało. Matka synów jednak danych nie oddawała. Wystawiłem w tym roku w 4 agancjach na (...)

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 ! Oto najważniejsze zmiany w VAT od 1 kwietnia: * stawka na chleb (z terminem ważności ponad 14 dni) 23 proc. -> 8 proc. od 1 (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

a tak dokładnie, tzn wysokosc stawek w netto, powtarzam w netto:) kasiuuuniaaa Witam, na początku tego miesiąca straciłam pracę, chcę pójść na bezrobotne, chodzi mi o ubezpieczenie, (...)

Więziennictwo

Więziennictwo

sasiedzi niemcy gdzie zasilek socialny jest taki ze pozwala kazdemu na zycie bez brniecia w przestepstwa.zwrocmy uwage na ludzi ktorzy nie maja nic a musza utrzymac rodziny.wszystko jest piekne (...)

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku Witam Jaka jest stawka podatku VAT jeli chodzi o usuługi gastronomiczne?Z góry bardzo sziekuje za inforamcje. Pozdrawiam

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)

montaż okien jaka stawka vat  w 2011 roku

montaż okien jaka stawka vat w 2011 roku

montaż okien jaka stawka vat w 2011 roku W tym roku strasznie jest skomplikowana sprawa z vatem na montaż okien, czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć?

Zmiana VAT

Zmiana VAT

Zmiana VAT Od 2011 roku zmienią się stawki VAT. Podstawowy podatek od towarów i usług wzrośnie z 22 do 23 proc. Stawka 7 proc. zostanie podniesiona do 8 proc. , a stawka (...)

Użytkowanie wieczyste - aktualizacja stawki... wstecz?

Użytkowanie wieczyste - aktualizacja stawki... wstecz?

wyższa o mniej więcej 30% i ma być zapłacona do końca marca 2011. Wszystko niby jest w porządku ale z pisma wynika, że ta nowa stawka obowiązuje niby od początku 2009 roku i (...)

Przetargi 2011 a podatek VAT

Przetargi 2011 a podatek VAT

Przetargi 2011 a podatek VAT Przetarg odbył się w 2010 roku, zaś umowa będzie podpisana w 2011 roku. jaka obowiązuje stawka VAT w tej sytuacji?? (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Signum Wojciecha Dynasia z Sosnowca. Skutecznie w 100% choc nie ukrywam, troche się naczekałem szczególnie w kolejce na pierwsza wizyte. Gość widac rozchwytywany i pozajmowany bo nawet (...)

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

przerzucić na konsumenta. Powyższe zmiany przedstawiono w założeniach do projektu nowelizacji ustawy o VAT oraz ustawy o transporcie drogowym. Po wejściu nowych przepisów w życie (...)

Palenie śmieci na własnej posesji?

Palenie śmieci na własnej posesji?

plastikami to zasługuje na wysoki mandat goha prawo-cywilne.net W Bielsku-Białej straż miejska informuje palaczy, że śmieci należy spalać w piecach a nie na polu ( w Bielsku (...)

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

temat, ile ma wynosić taxa na przyszły rok, czyli 2012, a nie 2011 czy 2010 itp.? dzadzibóg Ile obecnie wynosi maxymalna stawka notarjalna?? halinka67 w jakim przypadku, o (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

końca roku, a zarazem do końca okresu w którym to odliczenie jest możliwe (z uwagi na zmiany w przepisach od 2011 r), pozostało tylko 18 dni. EFLdoradcaonline [cytat] [cytat] raberra, (...)

Alimenty - splata zadluzenia

Alimenty - splata zadluzenia

prawo jazdy i ma wyrok w zawiasach za brak wpłat na rzecz dziecka . Tylko patrzeć jak go zamkną bo te zawiasy były tylko na rok i w tym czasie miał to spłacić - jeśli nie - to (...)

1

2

3

4

5

...

21