stawka ryczałtu samochodowego w 2011 r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011 Witam, stawki VAT zostaną w 2011 roku zmienione ale czy stawki ryczałtu na poszczególne usługi nie zostaną zmienione w 2011 (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

w zwiazku z art. 164 chcialy by robic jak najmniej. w pewnym momencie nawet uslyszalem stwierdzenie ze plan wolnosciowy ma zawierac dzialania skazanego podejmowane w zk i ja mam mu to przygotowac,nie

Ryczałt samochodowy 2012, stawka wzrasta?

Ryczałt samochodowy 2012, stawka wzrasta?

Ryczałt samochodowy 2012, stawka wzrasta? Dzieńdobry. Szukam odpowiedzi na pytanie dotyczące zmiany dotychczasowej wysokości ryczałtu samochodowego za 1km który obowiązuje od 2007 roku. (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

Stawki VAT ? ryczałt dla taksówek osobowych

Stawki VAT ? ryczałt dla taksówek osobowych

Stawki VAT ? ryczałt dla taksówek osobowych Bardzo proszę o podanie wysokości ryczałtu dla świadczących usługi taksówek osobowych. W roku 2011 wynosi 4% ilonna Witam, a jaka jest w (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

bez zapowiedzi dostalam pisemko od KOMORNIKA Z ERY, w ktorym zostaje zawezwana do zaplaty dlugu+odsetek w kwocie 5000zl - w tej samej sprawie!!! Okazuje sie,ze w 2004 roku komornik umorzyl (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż staż skończyłam (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

stycznia 2011 r.), ale tylko w przypadku, gdy termin przydatności do spożycia tych produktów nie przekracza 14 dni. W odniesieniu do wyrobów ciastkarskich i ciastek świeżych z (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

prowadzimy jako nieliczni w kraju. Wiemy jak to robić i mamy poparcie w wielu sądach w kraju. Trzeba jednak użyć konkretnych argumentów. Jakich, to już nasza tajemnica handlowa. (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynagrodzenie za pracę. Pracuję w systemie czterobrygadowym i stawka za nockę różni się od stawki dziennej. Stawka brutto nocna: 8,20 PLN Stawka brutto dzienna: 7,20 PLN I przykładowo (...)

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to ! Nowy projekt nowelizacji ustawy o VAT już od 1 stycznia 2011 r. zmienia stawki VAT. Oto informacje na ten temat: 22% stawka podstawowa (...)

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT Witam!! Mam pewien problem. Od sierpnia 2011 r. prowadzę działalność gospodarczą. Do końca 2011 r. rozliczałem (...)

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

rozumieniu przepisów ustawy z dnia 28 lipca 1983 r. o podatku od spadków i darowizn nie więcej niż 7 500 zł. To jest maxymalna stawka w przekroju przez wszystkie dostępne stawki, o to (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

, ze trzeba wypełnić kilka dokumentów i wpłacić 850 pln wpisowego. Zrezygnowałem z tego, bo uważałem, że opłata jest zbyt wygórowana. W lutym 2011 r. otrzymałem pismo ze spółdzielni, (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

. Jakie są Limity zwrotów dla osób, które złożyły pierwszy wniosek o zwrot VAT przed do 31 grudnia 2010 r., a w 2011 roku składają kolejny wniosek w II kwartale? kamila28 W (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)