stawka ryczałtu od pkd 8121z Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Chcę być na ryczałcie

Chcę być na ryczałcie

(załącznik wyłączający określone przedmioty działalności z opodatkowania w formie ryczałtu) e Czy zatem PKD 5170A może wykluczyć formę ryczałtu? bunuel Czy zatem PKD (...)

Prawo do ryczałtu, karty podatkowej i wybór PKD.

Prawo do ryczałtu, karty podatkowej i wybór PKD.

w zakresie handlu lub innej, jeśli tak jaka będzie jego stawka %. Czy mam możliwość wyboru karty podatkowej z tytułu sprzedaży detalicznej produktów nieżywnościowych lub innej ? Jakie PKD (...)

Sprzedaż kluczy licencyjnych/aktywacyjnych a stawka ryczałtu

Sprzedaż kluczy licencyjnych/aktywacyjnych a stawka ryczałtu

tylko klucz, a usługę świadczy producent oprogramowania dopiero jak klient wpisze klucz do programu. Większość sprzedawców z allegro ma wpisane PKD 4791Z - SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

jestem w błędzie?? Pozdrawiam Kasia Chcąc odbyć aplikację kuratorską z kim powinnam najpierw skontaktowaćsię w Sądzie Okręgowym? Z prezesem sądu, kuratorem okręgowym czy kadrami? Z (...)

Reklama w Salonie fryzjerskim

Reklama w Salonie fryzjerskim

fryzjerskiego.Rozliczam sie w formie ryczałtu od ewid.przych. Mam w związku z tym kilka pytań: 1.Czy mogę przy tej samej formie opodatkowania (ryczałt od ewid.przych) zamieszczać (...)

Stała obsługa kancelarii - warto?

Stała obsługa kancelarii - warto?

korzystam z pomocy prawnej z ich strony. W sprawach związanych z prawem gospodarczym polecam się tam zgłaszać. Mariusz3 Polecam kancelarię LEXUM we Wrocławiu, bardzo dbają o powierzone (...)

Jaka stawka % podatku dochodowego ryczałt od sprzedaży pre-paid i kodów oraz kont

Jaka stawka % podatku dochodowego ryczałt od sprzedaży pre-paid i kodów oraz kont

Jaka stawka % podatku dochodowego ryczałt od sprzedaży pre-paid i kodów oraz kont Witam, Mam nadzieję, że mi koledzy pomożecie. Chciałbym otworzyć firmę. Czytałem i poświęciłem bardzo (...)