stawka godzinowa 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


stawka godzinowa 2012

stawka godzinowa 2012

stawka godzinowa 2012 Witam Chciałbym jakoś obliczyc stawke godzinową tyle ze nie za bardzo wiem jak, pracuje elastycznie, na godziny często nocą... ktoś mógłby mi w tym pomóc?! Jakby (...)

Przekształcenie umowy o pracę na umowę zlecenie

Przekształcenie umowy o pracę na umowę zlecenie

jedynie formę wynagrodzenia (zamiast stałej pensji - stawka godzinowa). Jeśli jest to celowe bezprawne przekształcenie,proszę o informację czego powinnam dochodzić w Sądzie. Dziękuję z góry (...)

Najniższa stawka godzinowa

Najniższa stawka godzinowa

Najniższa stawka godzinowa Witam, jestem zatrudniona na 3/4 etatu od roku na umowę o pracę. Z tego co wiem najniższa stawka godzinowa to 19,70brutto. W mojej firmie pracownicy mają (...)

Jaka stawka godzinowa za prace w święta?.

Jaka stawka godzinowa za prace w święta?.

Jaka stawka godzinowa za prace w święta?. Witam, czesto chodze na inwentaryzacje. Czesto pracuje nocą i czesto w niedziele(czyli dzien swiateczny). Czy wówczas nie powinnam dostać więcej pieniedzy

Umowa o prace, stawka godzinowa

Umowa o prace, stawka godzinowa

Umowa o prace, stawka godzinowa Witam, tydzien temu zostalem zatrudniony przez agencje pracy tymczasowej, dzisiaj podpisalem umowe... Umowa o prace na czas okreslony w pelnym wymiarze czasu pracy

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie Dzień dobry. Mam jedno pytanie. Zatrudniony byłem na umowę zlecenie w jednej z firm kurierskich. W umowie była uwzględniona stawka godzinowa oraz rozliczenie wg ewidencji czasu

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

styczniu i jest rozliczany na nowy rok? kontosz W 2011 roku stawka minimalna netto - wypłata \"na rękę\" - przy standardowych kosztach uzyskania przychodu - WYNOSI:1032,34 zł. zaś stawka minimalna (...)

Umowa o prace a niska stawka godzinowa

Umowa o prace a niska stawka godzinowa

Umowa o prace a niska stawka godzinowa Witam. Dostałem właśnie po okresie próbnym na umowie zlecenie, gdzie miałem stawke 13,70 brutto, umowe o pracę na cały etat, czas określony na 3 miesiące (...)

20% czy 50% kosztów uzyskania przychodu dla umowy o dzieło

20% czy 50% kosztów uzyskania przychodu dla umowy o dzieło

i w tej umowie jest napisane, że zadaniem do wykonania jest ciągła praca nad serwisem internetowym xyz.com, jest podana stawka godzinowa, ale nie ma konkretnej specyfikacji projektu (tj. dokładnego

Umowa zlecenie - konfilkt ze zleceniodawcą, groźba zmniejszenia wynagrodzenia

Umowa zlecenie - konfilkt ze zleceniodawcą, groźba zmniejszenia wynagrodzenia

liście i zagroził, że obetnie im wypłaty. Moja sytuacja wygląda w sposób następujący: nie podpisałem umowy zlecenia (ma mi zostać przedstawiona do podpisania), ustnie została ustalona stawka (...)

Delegacja w Niemczech

Delegacja w Niemczech

minimalna stawka godzinowa wprowadzona prze Niemcy w tym roku? - czy obowiązuje nas dieta za przebywanie w Niemczech 49E dziennie ? Pozdrawiam Janusz

Jak zerwac umowę o dzieło z pośrednikiem pracy ??

Jak zerwac umowę o dzieło z pośrednikiem pracy ??

pisze w umowie jaka jest stawka godzinowa, a druga sprawa to jest taka ze jeszcze nie wykonałam zlecenia ponieważ nikt nie dzwonił do mnie z tego pośrednika by wykonać zlecenie.

Stała obsługa kancelarii - warto?

Stała obsługa kancelarii - warto?

. Więc ja na Twoim miejscu zgłosiłbym się do jakieś kancelarii prawnej. West81 z kancelarią zewnętrzną są bardziej elastyczne zasady współpracy (np stawka godzinowa = brak kosztów przy (...)

Alimenty

Alimenty

(stawka godzinowa); najnizsza wypłata wynosi 1400 zł ; nie zawsze jestem w stanie zapłacic jej te 700 zł .tym bardziej że wynajmuje kawalerkę (opłaty miesięczne wynosza 500 zł + opłaty)razem (...)

Coś nie tak?

Coś nie tak?

- rzecz względna przy zleceniu, nie ma czegoś takiego jak minimalna stawka godzinowa zleceniobiorcy. Trzeba spojrzeć na umowę zlecenia - tam pewnie jest zapisane wynagrodzenie zleceniobiorcy - (...)

Proszę o pomoc w rozwiązaniu kazusa...

Proszę o pomoc w rozwiązaniu kazusa...

za pomoc Pozdrawiam Jan B. zatrudniony jest w Zakładzie Blacharskim Zenona K. W oparciu o umowę o pracę zawartą na czas nie określony. W umowie strony ustaliły , że stawka godzinowa pracownika (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

dzielo lub zlecenie, prosze o porade, czy moge zaniesc takie zaswiadczenia do mopsu i nie przyczepia sie do mnie czemu w 2011 nie mam skladek a w 2012 je wykazano? czy musze zrobic korekte do zeznania

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

temat, ile ma wynosić taxa na przyszły rok, czyli 2012, a nie 2011 czy 2010 itp.? dzadzibóg Ile obecnie wynosi maxymalna stawka notarjalna?? halinka67 w jakim przypadku, o jaką sumę chodzi? (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynagrodzenie za pracę. Pracuję w systemie czterobrygadowym i stawka za nockę różni się od stawki dziennej. Stawka brutto nocna: 8,20 PLN Stawka brutto dzienna: 7,20 PLN I przykładowo (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

obecna stawka miesieczna za praca minimalna byłaby dziś wyższa o 293 zł. KINIA77 to nie ten sam projekt co miał być juz w 2005 roku?! sroczkaaa jak narazie wyszkosto wskazuje ze płaca minimalna na (...)

Ulga na dziecko 2012 , jaka kwota ?

Ulga na dziecko 2012 , jaka kwota ?

2012 roku?! Miesięcznie na każde dziecko kwota do odliczenia wynosić beidze 92,67. W sakli roku daje to maksymalna kwotę wynoszącą 1112,04 zł. fabia78 Napewno to jest aktualna informacja?! Chyba za (...)

 stawka notarialna 2012

stawka notarialna 2012

stawka notarialna 2012 Jaka będzie stawka notarialna za poświadczenie przekazania 25 tysięcy złotych?? 310 złotych + 2 % od nadwyżki powyżej 10 000 złotych XXX90 ma pan jakiś taryfikator? (...)

Kilometrówka 2012 stawka dla motocyklu.

Kilometrówka 2012 stawka dla motocyklu.

Kilometrówka 2012 stawka dla motocyklu. Hej joł. Pracuje na motorze prawie cały rok mimo chłodu i mrozu, ile w przyszłym roku ma wynosic kilometrówka na motora? nowe wstawki na motor mają wynieść (...)

Ryczałt samochodowy 2012, stawka wzrasta?

Ryczałt samochodowy 2012, stawka wzrasta?

Ryczałt samochodowy 2012, stawka wzrasta? Dzieńdobry. Szukam odpowiedzi na pytanie dotyczące zmiany dotychczasowej wysokości ryczałtu samochodowego za 1km który obowiązuje od 2007 roku. Czy (...)

Jaka jest stawka za 1 km przebiegu 2012 ?

Jaka jest stawka za 1 km przebiegu 2012 ?

Jaka jest stawka za 1 km przebiegu 2012 ? Dzień dobry:) Prosze o wiadomość ile ma wynosić stawka za kilometr osobówki powyżej 900cm;) Z góry dziękuje;) na nową stawkę coś ponad 1zł (...)

odpracowanie długu 2012

odpracowanie długu 2012

tynkowanie, albo za sprzatanie spółdzielnia powie 5zł za godz netto, to niby ok jak sie chce spłacic dlug, ale to o 2-3 złote mniej niz stawka rynkowa obecnie... wolny2

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? 
i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr? ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr? Ponawiam pytanie

składki zus 2012

składki zus 2012

\" obejmuje składki społeczne. Zdrowotne są takie same jak po 24 miesiącach. Jeszcze nie jest znana stawka tych drugich na 2012 r. uniemir niestety trzeba będzie zacząć płacić jeszcze więcej (...)

kilometrówka jaka stawka 2012

kilometrówka jaka stawka 2012

kilometrówka jaka stawka 2012 cześć. jakie mają być wysokości stawek za 1 kilometr przebiegu pojazdu po nowym rozporządzeniu? od ojca dowiedziałem się że mają być większe ale nic więcej (...)

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa! Hej czy w związku z tym ze ostatnio paliwo idzie w górę-co już nawet nie zaskakuje; będzie zwiększona kilometrówka?! Jak uważacie, no chyba zę już (...)

1

2