srednia krajowa 2014 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

przyszły rok?! łosiu najniższa podskoczy o 114zł jakoś tereska77 a srednia-srednia krajowa tzn srednia z wszystkich pensji ile ma wyniesc na przecietnego obywatela? pietr52 trudno (...)

dlug rodzicow za czynsz, ktory splacam

dlug rodzicow za czynsz, ktory splacam

pelnoletni zameldowanie czyli cztery osoby sa zobowiazani do splaty dlugu, ale splacam tylko ja i moj brat z rety mu zabiera ok 150zl a rodzice nic nie placa bo ich wyplata wynosi srednia krajowa (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

płacy mi nimalnej od następnego roku kalendarzowego: najniższa krajowa 2013 adamN kolejna podwyżka płacy minimalnej: najniższa krajowa 2013 - 1 600 zł, oczywiście brutto adamN nieznaczna podwyżka

srednia krajowa brutto i netto 2011

srednia krajowa brutto i netto 2011

srednia krajowa brutto i netto 2011 Witam Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi srednia krajowa brutto i netto w roku 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi Jest taka funkcja wyszukiwania (...)

ile wynosi srednia krajowa miesieczne za 2011 brutto

ile wynosi srednia krajowa miesieczne za 2011 brutto

ile wynosi srednia krajowa miesieczne za 2011 brutto Witam Mam pytanieczy wie ktoś może ile wynosi srednia krajowa na rok 2011, chodzi mi dokładnie o kwotę brutto?Z góry dziękuję (...)

czy jesli mam stale zatródnienie stała umowa o prace i naj niższa krajowa wynagrodzenia i jestem samotnie

czy jesli mam stale zatródnienie stała umowa o prace i naj niższa krajowa wynagrodzenia i jestem samotnie

czy jesli mam stale zatródnienie stała umowa o prace i naj niższa krajowa wynagrodzenia i jestem samotnie czy jesli mam stale zatródnienie stała umowa o prace i naj niższa krajowa wynagrodzenia (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu Witam, pracuje od 01.10.2006 w pewnej firmie i chce wziac w kwietniu, ile do tego czasu bedzie mi przyslugiwac urlopu? Ukonczylem srednia szkole z matura.Jestem na studium

Czy moge zlozyc wnisek o zmniejszenie alimentow w obecnej sytuacji place na corke 400zl nestety nie stac

Czy moge zlozyc wnisek o zmniejszenie alimentow w obecnej sytuacji place na corke 400zl nestety nie stac

nestety nie stac mnie na tak wysokie alimenty poniewaz jestem w zwiazku z kobieta mamy wspolne dziecko ja zarabiam srednia krajowa a moja partnerka obecnie nie pracuje poniewaz wychowuje nasza corke. (...)

dodatek rodzinny

dodatek rodzinny

dodatek rodzinny witam mam pytanko,podiełam prace na pełny etat,zarabiam najnizsza srednia krajowa ale według naszego prawa juz przekroczylam dochod i nie nalezy mi sie zasiłek rodzinny z mopsu

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

minimum czyli 1500zł czy 2x srednia krajowa? zbyszek37 Witam, jestem osobą młodą i to raczej nie chodzi o mój pogrzeb, ale moja babcia jest w ciężkim stanie. Chciałbym się dowiedzieć komu (...)

Krakowowi brakuje ponad 120 mln zł !!

Krakowowi brakuje ponad 120 mln zł !!

ale całych państw, większe wydatki niż przychody.. to tak jakby 5 osobowa rodzina żyła na kredyt i ponad stan, zarabiając nie wiecej niż srednia krajowa:] czego można oczekiwać, chyba tylko (...)

Kredyty Bankowe dla wolnych strzelców??

Kredyty Bankowe dla wolnych strzelców??

wynagrodzenie?? Chociaż nie zarabiam co miesiąc to moje srednie dochody sa wyższe niż srednia krajowa.?? Mam tylko nadzieje ze to nie bedzie kredyt hipoteczny... Tak, banki zaczną o ile już (...)

prosze o pomoc! dostałam wypowiedzenie ..z powodu likwidacji stanowiska pracy

prosze o pomoc! dostałam wypowiedzenie ..z powodu likwidacji stanowiska pracy

krajowa a pracowalam o wiele wiecej godzin niz powinnam i nie tylko na stanowisku recepcjonistki. ( w hotelu nie ma listy obecnosci pracowników, nie zrobiono szkolen z zakresu zagrozen stanowiska pracy

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

a trzy jest to dla mnie do przebycia 600 km na sprawe. lintka1 Polskie Prawo to nie prawo. Moj maz ma najnizsza srednia krajowa na umowie i ma zasadzone alimenty na nieslubne dziecko w wysokosci 500 (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

kinia 1402 prawo-pracy.net Jestem zarejestrowana na pół etatu na najnizsza srednia krajowa . Umowe mam podpisana od 01.05.2009 na rok czasu chciałabym sie dowiedziec ile urlopu mi przysluguje za (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

Ciebie i wtedy sobie porozmawiamy:) A na zajecia uczeszczam napewno regularnie i wszystko zaliczam w terminach i nawet jestem zwolniona z egzaminow czasami. Ta sesje zakonczylam srednia ponad 4 :) Suzzy

MIESZKAMY TO ZNACZY JA,MAZ I DZIECKO W MIESZKANIU KTORA WLASNOSC JEST MAMY NIE MIESZKAJACA W TYM MIESZKANIU CZY MOGE UBIEGAC SIE O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC

MIESZKAMY TO ZNACZY JA,MAZ I DZIECKO W MIESZKANIU KTORA WLASNOSC JEST MAMY NIE MIESZKAJACA W TYM MIESZKANIU CZY MOGE UBIEGAC SIE O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC

KRAJOWA CZY MOZEMY SIE UBIEGADZ O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC GDZIE (OLA) nie nalezy ci sie dodatek mieszkaniowy joasia dopoki nie bedziesz miala prawa wlasnosci nie dostaniesz dodatku,bo w ukladach

CZY MOGE SIE UBIEGAC O DODATEK MIESZKANIOWY

CZY MOGE SIE UBIEGAC O DODATEK MIESZKANIOWY

TAM Z RODZINA I MY MAMY OPLACAC ROCHUNKI. PRACUJE TYLKO MAZ MA NAJNIZSZA SREDNIA KRAJOWA CZY MOZEMY SIE UBIEGADZ O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC GDZIE (OLA) czy moglabys opisac cos wiecej? (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

, a także pełnoletnie, uczące się osoby, które nie są na utrzymaniu rodziców, gdyż ci albo zmarli albo sąd ustalił alimenty z ich strony. Od 1 listopada 2012 r. do 31 października 2014 r. zasiłek (...)

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

wszystkie składniki) nie może być niższe niż 1.125 zł brutto. magnet Zapraszamy do lektury artykułów:  Jakie rodzaje umów o pracę przewiduje prawo pracy?  Najniższa krajowa (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Społecznej w Polsce udaje się ściągnąć zaledwie 7,9 proc. długów alimentacyjnych (stan z sierpnia 2014). Polscy dłużnicy alimentacyjni zalegają obecnie na kwotę ponad 4,6 mld złotych. Zapomina (...)