sprzeciw od zajęcia komorniczego Wyszukiwarka e-prawnik.pl


odzyskanie zajęcia komorniczego / przedawniona windykacja?

odzyskanie zajęcia komorniczego / przedawniona windykacja?

luxemburga. Skontaktowałem się z komornikiem ponieważ nie otrzymałem żadnych dokumentów z sądu ani od ww firmy. Okazało się, że cała korespondencja kierowana była na adres z umowy z Ideą mimo, (...)

Bezradność komornika czy mściwość wierzycielki?

Bezradność komornika czy mściwość wierzycielki?

mogłabym od nikogo obcego wziąść pieniędzy, to nie w moim stylu. Tola Raczej nie będę zaskarżał poczty. Moja żona jest cwana. Podstawą zajęcia komorniczego były koszty sądowe (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

( spłaciłam swoją część długu i wymeldowałam się od rodziców) komornik miał zostać anulowany . Ponieważ nie dostałam żadnej odpowiedzi od niego zadzwoniłam do MZUKU i zapytałam czy (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

czynić, jak ma wyglądać takie odwołanie od nakazu zapłaty i czy mogę się powołać na przedawnienie? easad Jeśli od roku 2005 nie potwierdziłeś w żaden sposób istnienia długu, to rzeczywiście (...)

CZESNE ZA SZKOŁĘ A PRZEDAWNIENIE

CZESNE ZA SZKOŁĘ A PRZEDAWNIENIE

studiów,bo nie zostałam dopuszczona do obrony a mimo to dostaję nadal pisma od komornika odnośnie uregulowania zaległości za czesne ? Od tamtego czasu( czyli zakończenia nauki na tej uczeni) (...)

kwota wolna od zajęcia komorniczego

kwota wolna od zajęcia komorniczego

kwota wolna od zajęcia komorniczego Witam. Mam zajęcie komornicze na emeryturze i nie za bardzo orientuję się w sposobie naliczania kwoty do zajęcia. Chodzi o to, że podczas naliczania (...)

jak napisać odwołanie od zajęcia komorniczego?

jak napisać odwołanie od zajęcia komorniczego?

jak napisać odwołanie od zajęcia komorniczego? jak napisać odwołanie od zajęcia komorniczego?

jakie wynagrodzenie w holandii jest wolne od zajęcia komorniczego?

jakie wynagrodzenie w holandii jest wolne od zajęcia komorniczego?

jakie wynagrodzenie w holandii jest wolne od zajęcia komorniczego? jakie wynagrodzenie w holandii jest wolne od zajęcia komorniczego?

Jaka jest kwota wolna od zajęcia komorniczego w przypadku umowy o pracę?

Jaka jest kwota wolna od zajęcia komorniczego w przypadku umowy o pracę?

Jaka jest kwota wolna od zajęcia komorniczego w przypadku umowy o pracę? Jaka jest kwota wolna od zajęcia komorniczego w przypadku umowy o pracę?

Jaka będzie kwota wolna od zajęcia komorniczego 2012 ?

Jaka będzie kwota wolna od zajęcia komorniczego 2012 ?

Jaka będzie kwota wolna od zajęcia komorniczego 2012 ? Witam. Prosze mi powiedzieć czy jeżeli pracuję za najniższą krajową, to czy będę w przyszłym roku zwolniony od zajecia (...)

komornik i konto bankowe

komornik i konto bankowe

też wszystkich kont łącznie, posiadanych w różnych bankach ? Mam dwa konta w dwóch różnych bankach. Tukan01 Właśnie się doczytałem w innym zródle (Gazeta Prawna), że kwota wolna od zajęcia (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

; wllodek99 Witam.Od blisko 5 lat mój mąż i jego siostra zostali włascielami domu i działki po zmarłych rodzicach.Dom został wybudowany w 1964 roku.Na podwórku od frontu budynku stoi od początku (...)

Zajęcie komornicze z umowy zlecenia

Zajęcie komornicze z umowy zlecenia

Zajęcie komornicze z umowy zlecenia Bardzo proszę o informację, czy z umowy zlecenia mogą być potrącane zajęcia komornicze i do jakiej wysokości wynagrodzenia Witam serdecznie i prosze o pomoc na

Potrącenie z wypłaty mimo zamknięcia sprawy komorniczej

Potrącenie z wypłaty mimo zamknięcia sprawy komorniczej

razu, komornik zszedł z konta, a do pracodawcy poszła informacja o uchyleniu zajęcia. Mimo to, na dzisiejszym pasku wypłaty odczytałam, że część pieniędzy została przekazana na spłatę zajęcia

długi rodziców

długi rodziców

pokrzywdzeniem wierzycieli. Jednak przepis ten wprowadza ramy czasowe wystąpienia z takim wnioskiem, tj. przed upływem 6 miesięcy od chwili powzięcia wiadomości o odrzuceniu spadku nie dalej jak 3 lata (...)

Apelacja do wyroku  wobec sprzeciwu do nakazu zapłaty

Apelacja do wyroku wobec sprzeciwu do nakazu zapłaty

Apelacja do wyroku wobec sprzeciwu do nakazu zapłaty Jestem nieo ogłuszona dzisiejszym wyrokiem więc moze zaczne od początku. Od 6lat mieszkam w wynajetym przez właściciela mieszkaniu.Podpisałam

Kwota wolna od potracenia przez komornika

Kwota wolna od potracenia przez komornika

. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło kwota wolna od zajęcia komorniczego i wszystko będzie jasne. mrozowskim

Witam!Czy mam prawo rządać od komornika, aby udostępnił dane z laptopa, który został zajęty na

Witam!Czy mam prawo rządać od komornika, aby udostępnił dane z laptopa, który został zajęty na

Witam!Czy mam prawo rządać od komornika, aby udostępnił dane z laptopa, który został zajęty na Witam!Czy mam prawo rządać od komornika, aby udostępnił dane z laptopa, który został zajęty (...)

kupno mieszkania a skarga pauliańska

kupno mieszkania a skarga pauliańska

000 zł. Z tego co wiem nie ma żadnego postępowania komorniczego czy zajęcia. Hipoteka również jest czysta. Z tego co mówi chce te długi spłacić, lecz nie wiem czy po otrzymaniu pieniędzy (...)

Zajęcie odszkodowania NNW przyznanego dziecku przez komornika.

Zajęcie odszkodowania NNW przyznanego dziecku przez komornika.

pisaliśmy wniosek o zwrot pieniędzy oraz zniesienie zajęcia komorniczego i to poskutkowało). Bardzo prosimy o pomoc i z góry dziękujemy

komornik a renta

komornik a renta

komornik a renta Witam, mam pytanie dotyczące zajęcia komorniczego renty. Gdzie można się dowiedzieć ile dokładnie pozostało długu do ściągnięcia i czy ewentualnie mozna ubiegać sie o zwolnienie (...)

Wygaśnięcie obowiązku alimentacyjnego, umorzenie egzekucji

Wygaśnięcie obowiązku alimentacyjnego, umorzenie egzekucji

wystarczy zawarcie umowy notarialnej z synami i przesłanie do sądu, czy konieczny będzie pozew. Chcę to załatwić jak najszybszą drogą, ponieważ w chwili obecnej wskutek zajęcia komorniczego (...)

Komornik- zajęcie zwierzęcia.

Komornik- zajęcie zwierzęcia.

długu dłużnika i pokrywa ją izba komornicza, czy nie? Proszę o odpowiedź. Tak może. O ile pokryje to 15% długu - czyli sume zajęcia komorniczego. Z reguły komornicy pieszczochów nie zajmują, (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

nasze pytania.... Kkkkkkk prawo-pracy.net narzekarz ze ma praktyki miesiąc od 8 do 16..... a ja mam pon. i wt.. od 8 do 16.....przez 2 lata i wakacje caly miesiąc robie eldo prawo-pracy.net Jestem (...)

PRESCO Zaatakowała i mnie co Robić pomocy....

PRESCO Zaatakowała i mnie co Robić pomocy....

prawniczki sprzeciw do Sądu, napisałam do Komornika i pełnomocnika Presco prośbę o wstrzymanie zajęcia komorniczeg o do czasu rozpatrzenia mojego wniosku i sprzeciwu przez e-sąd ,ze względu (...)

Egzekucja z wynagrodzenia - umowa zlecenie, postępowanie przed sądem

Egzekucja z wynagrodzenia - umowa zlecenie, postępowanie przed sądem

, od nakazu sporządziłem sprzeciw, sprawa toczy się w sądzie, było 5 rozpraw, jutro następna... Czy jeśli przegram mogę się jeszcze od tego wyroku odwołać do wyższej instancji? Czy (...)

Zadłużenie w Cyfrze Plus -komornik

Zadłużenie w Cyfrze Plus -komornik

Zadłużenie w Cyfrze Plus -komornik Witam serdecznie, potrzebuje porady w sprawie zajęcia wynagrodzenia prze komornika.Wczoraj ku ogromnemu zdziwieniu, dostałam informację od kadrowej,że z kolejnej

art.190 k.k. - pokrzywdzona

art.190 k.k. - pokrzywdzona

terroryzuję jego żonę od wielu lat.Powołał swoją żonkę na świadka.Sama chyba już dostała na głowę z braku zajęcia(nie pracowała nigdy -17 lat po ślubie). Nie dostałam kopii jego odwołania, (...)