Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  krokiem do odejścia to jest pozwanie go do płacenia alimentów.Bardzo prosze o pomoc Wszystkich ,którzy zrozumieli mój problem . issa alimenty.pl Mam maly problem. Moja byla dziewczyna podala mnie o (...)

 • ojciec nie płaci, co robić?29 Września 2008

  problem mój dotyczy nie płacenia przez ojca alimentów. zasądzono mu 350zł na każde z nas, bo mam jeszcze młodszego brata. Oboje się uczymy-on w szkole średniej, ja natomiast studiuję dziennie. ojciec już (...)

 • alimenty na byłą żonę22 Lutego 2008

  usamodzielnili. Niestety, ta franca podała mnie o alimenty na siebie. W październiku zapadł wyrok, w listopadzie przyszli komornicy. Jak to jest możliwe? Nie uchylałem się! Komornicy przyszli (...)

 • Podwyższenie alimentów22 Lipca 2004

  . Ale uważam, że jeśli ja mogę, tym bardziej może ojciec. Zakladam sprawy o podwyższenie co pół roku, i nie dlatego, że ledwo wiążę koniec z końcem, ale dlatego, że skoro ja mogę pracować (...)

 • Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?9 Grudnia 2002

  nalezne dzieciom pieniądze? bachula pierwsza rzecz, jesli sprawa alimentacyjna ciagnie sie az dwa lata (choc trudno mi w to uwierzyc- takie sprawy zalatwia sie szybko) to zloz wniosek o zabezxpieczenie (...)

 • alimenty27 Listopada 2009

  jakąkolwiek podwyżkę. Cóż można próbować i szarapać się w sądzie. abby26 Dziękuję za odpowiedź i pomoc! mika88 Witam, czy jeżeli na akcie urodzenia nie ma nazwiska ojca, to czy będę mogła pozwać (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  alimenty na siebie zamiast myśleć o tym ,by jej ex mąż podwyższał jej standart życiowy, powinna wziąć się do pracy i zarobić na siebie, bowiem pasożytów w naszym kraju jest dostatek. (...)

 • zniesienie egzekucji komorniczej10 Sierpnia 2005

  poszukuje informacji na temat zawieszenia egzekucji komorniczej Przy tak precyzyjnie zadanym pytaniu pewnie jeszcze chwilę poszukasz. mrozowskim Sprecyzuj pytanie, bo w takiej postaci nie daje szansy na właściwą (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca10 Listopada 2001

  umiejętności zawodowe, wykształcenie, doświadczenie itp. Jeżeli doodatkowo dopuściłeś do utraty pracy (np. wypowiedziałeś umowę o pracę) sąd nie weźmie tej niekorzystnej zmiany w Twoich finansach (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  końcu los się uśmiechną i jestem wraz ze swoimi córeczkami (mam ich 3 w wieku 17, 16 i 9 lat)we własnym mieszkaniu. Martwi mnie tylko jedno że w przyszłości on może wystąpić o alimenty (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane