sprawozdanie z-03 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

...zapoznałam się z całym regulaminem..:)) Przy okazji odkryłam artykuł 348,którego wczesniej nie znałam.Zgodnie z nim powinnismy składać sądowi sprawozdanie z dozoru przy WU (...)

Sprzedaż akcji spółki z o.o.

Sprzedaż akcji spółki z o.o.

/2014/04/SPRAWOZDANIE-ZA-2012R.-Z-DZIA%C5%81ANO%C5%9ACI.pdf , Firma to Zakłady Przetwórcze Surowców Chemicznych i Mineralnych Piotrowice- Zawichost. Zarząd tej firmy chciał odkupić akcje (...)

sprawozdanie

sprawozdanie

wszystkich wydatków z księgowości, od niej odejmę sobie wartość zamówień > 14 000 euro i tyle. im dłużej się nad tym zastanawiam tym mniej jestem tego pewna ;p Jaki Wy macie sposób na zrobienie (...)

umowa z firmą, a jej przedmiot działalności

umowa z firmą, a jej przedmiot działalności

znajomego sprawozdanie zarządu tejże firmy za 2017r. i w przedmiocie działalności nie ma tam ani słowa o działalności finansowej, która jest przedmiotem mojej umowy z nimi. W tym momencie (...)

zarząd

zarząd

uwagi śmieje się wszystkim w twarz. Drugi zarządca sądowy złożył sprawozdanie typu ?śmiech na sali?. Zostało odrzucone i co? Sąd kazał je uzupełnić. Uzupełnił o jakieś bzdety. Dalej sprawozdanie (...)

jak napisać sprawozdanie roczne sprawozdanie finansowe?

jak napisać sprawozdanie roczne sprawozdanie finansowe?

jak napisać sprawozdanie roczne sprawozdanie finansowe? jak napisać sprawozdanie roczne sprawozdanie finansowe? Witam. Pomogę w napisaniu, piszę tego typu rzeczy, wszystko z (...)

sprawozdanie z-06b druk

sprawozdanie z-06b druk

sprawozdanie z-06b druk Witam Gdzie znajde wzór druku sprawozdanie, który podałam w temacie mojego postu?Z góry dziękuję

sprawozdanie z-06 druk 2011

sprawozdanie z-06 druk 2011

sprawozdanie z-06 druk 2011 Witam Gdzie znajdę sprawozdanie druku Z-06 na rok 2011?Będę bardzow dzięczny za wszelka pomoc. Pozdrawiam

jak napisać sprawozdanie z posiedzenia komisji bhp?

jak napisać sprawozdanie z posiedzenia komisji bhp?

jak napisać sprawozdanie z posiedzenia komisji bhp? jak napisać sprawozdanie z posiedzenia komisji bhp?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawca?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawca?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawca? jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawca?

jak napisac sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawcy?

jak napisac sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawcy?

jak napisac sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawcy? jak napisac sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawcy?

jak napisać sprawozdanie z rodziny zastępczej?

jak napisać sprawozdanie z rodziny zastępczej?

jak napisać sprawozdanie z rodziny zastępczej? jak napisać sprawozdanie z rodziny zastępczej?

jak wypełnić sprawozdanie z objęcia dozoru?

jak wypełnić sprawozdanie z objęcia dozoru?

jak wypełnić sprawozdanie z objęcia dozoru? jak wypełnić sprawozdanie z objęcia dozoru?

jak napisać sprawozdanie z opieki nad ubezwłasnowolnionym?

jak napisać sprawozdanie z opieki nad ubezwłasnowolnionym?

jak napisać sprawozdanie z opieki nad ubezwłasnowolnionym? jak napisać sprawozdanie z opieki nad ubezwłasnowolnionym?

jak napisać sprawozdanie z odbytego stażu w biurze?

jak napisać sprawozdanie z odbytego stażu w biurze?

jak napisać sprawozdanie z odbytego stażu w biurze? jak napisać sprawozdanie z odbytego stażu w biurze?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu w starostwie powiatowym?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu w starostwie powiatowym?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu w starostwie powiatowym? jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu w starostwie powiatowym?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu pracownik biurowy?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu pracownik biurowy?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu pracownik biurowy? jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu pracownik biurowy?

jak napisać do sądu sprawozdanie z pieczy sprawowanej przez opiekuna prawnego, kuratora?

jak napisać do sądu sprawozdanie z pieczy sprawowanej przez opiekuna prawnego, kuratora?

jak napisać do sądu sprawozdanie z pieczy sprawowanej przez opiekuna prawnego, kuratora? jak napisać do sądu sprawozdanie z pieczy sprawowanej przez opiekuna prawnego, kuratora?

Ordynacjia Wyborcza - art.202j

Ordynacjia Wyborcza - art.202j

policje (na wezwaniu pisze że jako świadek) i został mi postawiony zarzut z art.202j § 1 Ustawy Ordynacji wyborczej do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw. Sprawozdanie zostało złożone (...)

Sprawozdanie roczne w Spólce która fizycznie nie istnieje

Sprawozdanie roczne w Spólce która fizycznie nie istnieje

nie mam żadnego kontaktu z wspólnikami. Jak mam złożyć to sprawozdanie ??? Sąd postanowił "wezwac Zarząd do uiszczenia opłat za dokonanie zmian w KRS w wysokości 40 zł za wpis do rejestru, (...)

Pytanie o zaliczkę na poczet dywidendy

Pytanie o zaliczkę na poczet dywidendy

Pytanie o zaliczkę na poczet dywidendy Nasza spółka z o.o. była udziałowcem w drugiej spółce z o.o., która została zlikwidowana. Z tego tytułu otrzymaliśmy w roku 2009 mienie polikwidacyjne (...)

Sprawozdanie o odpadach 2012

Sprawozdanie o odpadach 2012

Sprawozdanie o odpadach 2012 KTO POWINIEN ZŁOŻYĆ SPRAWOZDANIE O ODPADACH I JAKI JEST TEGO KOSZT? Wytwórcy odpadów, firmy zajmujące się zbieraniem, odzyskiem i unieszkodliwianiem odpadów, (...)

pierwszy rok obrotowy a sprawozdanie roczne

pierwszy rok obrotowy a sprawozdanie roczne

pierwszy rok obrotowy a sprawozdanie roczne Spolka zoo rozpoczela swoja dzialanosci w drugiej polowie roku i chce zlozyc swoje sprawozdanie roczne dopiero w kolejnym roku, czyli po polotora roku od

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

tej tematyce gdyz korzystal z bogatego doswiadczenia swego kolegi adwokata z ktorym wspolnie wynajmowali pokoje na kancelarie. Generalnie nikt nie moze autorytatywnie stwierdzic czy ktos dostanie (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

. filecik59 Witam Jestem płatnikiem alimentów.Moje zadłużenie z tego tytułu wynosiło ok 1500zł do końca 2010r. a od stycznia 2011r już prawie 20000zł. Czy działania żony i komornika (...)

Sprawozdanie z zamówień publicznych

Sprawozdanie z zamówień publicznych

Sprawozdanie z zamówień publicznych W związku z wymogiem ustawodawczym ws. przekazywania sprawozdań z zamówień publicznych, mam parę pytań: 1. Jak należy wykazywać umowę o (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

stosownego wniosku. Zgodnie z art. 100 ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, prawo do świadczeń powstaje w dniu spełnienia (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

okres ciąży Zgodnie z nowym brzmieniem art. 8 ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. od 1 stycznia 2009 r. okres zasiłkowy dla ubezpieczonych, których niezdolność do pracy przypada (...)

DOBRY ADWOKAT DO ROZWODU

DOBRY ADWOKAT DO ROZWODU

współpracę z Panem Mecenasem Igorem Klimkowskim. To świetny fachowiec, a do tego bardzo sympatyczny człowiek. Ma świetne podejście do pracy z klientem. Można się z nim skontaktować (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

wezwanie za nie oplacona fakturę z 1999 r. 191.76zl do zapłaty z odsetkami i kosztami. Podzielcie się tym co zamierzacie zrobić. Domyślam się, ze nie będziecie płacić. Ale czy kontaktować (...)