sprawozdanie k-03 2011r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

. Danuta K. nie zaskarżyła tej uchwały. Spółdzielnia wystąpiła o eksmisję Danuty K. i zamieszkałych z nią członków rodziny - męża, syna i córki z dwojgiem dzieci. Sąd I instancji (rejonowy) (...)

Spadek po ojcu proszę o pomoc

Spadek po ojcu proszę o pomoc

dnia 07.07.2010r. w imieniu Małgorzaty D. ( córki) i Bartłomieja K. ( syna) zgodie oświadczają że w skład majątku wspólnego Antoniego K. i Ewy K. wchodzi: ( tutaj są podane (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

:) kinia prawo-pracy.net laseczki ja też pisałam,dzwoniłam do zetki,do PIP,do naszego "szanownego"Pana K.,do zdzisia L....prawda jest taka ,że większość z piszących na tym forum czeka aż ktoś załatwi (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

] jakobi2k.(tu) jakobi2k alimenty.pl Widzę, że wątek zmienił się w fanklub JUSTI4983. Nie wnikam. Chciałam tylko się odnieść do wypowiedzi Kobry. Kobra, piszesz: "Fajna mama! piszesz "( (...)

SN  postanowienie

SN postanowienie

uchwał Sądu Najwyższego z dnia 26 października 1961 r., IV CO 15/61, OSN rok 1962, nr 4, poz. 131 i z dnia 27 czerwca 1969 r., III CZP 34/69, OSPiKA rok 1970, nr 5, poz. 94 oraz postanowienie (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

. Pytasz o diagnozę.....prawdopodobnie chodzi Ci o sprawozdanie wstępne z objęcia dozoru.Faktycznie jest ono bardzo istotne. Nie ma żadnych szablonów /przynajmniej u m,nie takie nie funkcjonują i (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

mieszcze się w pólapie 504zł na osobe.Czy nie można w 2010 roku wziąść pod uwage zarobków z 2009r?jak to załatwić proszę o pomoc? Monika K prawo-pracy.net Mam pytanie czy to prawda że (...)

Kiedy kończy mi się zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych?

Kiedy kończy mi się zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych?

w sprawie w dniach 25.05.2011 r. ? 22.09.2011 r. przyjmując, iż jeden dzień zatrzymania prawa jazdy odpowiada jednemu dniowi zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Jest to wyrok (...)

Unieważnienie małżeństwa

Unieważnienie małżeństwa

Administracyjna z dnia 11 lutego 1986 r. II CRN 439/85, OSPiKA 1987/4 poz. 85. 13. Wyrok SN ? Izba Cywilna z dnia 14 listopada 1997 r. III CKN 257/97 OSNC 1998/4 poz. 70. 14. Wyrok SN ? Izba Cywilna (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

kancelarią,miło i przyjemnie współpracuję się z profesjonalistami!! POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM. Magdalena _K Tak jak wyżej napisała Magdalena_K ja też miałam okazję korzystać (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

pytanie od 16 sierpnia 2008r. po urlopie wypoczynowym poszłam na roczny urlop zdrowotny. 17 sierpnia 2009r. mam wrócić do pracy. Czy należy mi się urlop wypoczynkowy za 2009r. jestem nauczycielem

W jakich przypadkach można oddać osobę starszą do domu opieki bez jej zgody?

W jakich przypadkach można oddać osobę starszą do domu opieki bez jej zgody?

, SBLC, POF nebo MTN, financujeme 100% nominální hodnoty finančního nástroje. Dotazy agentů / makléřů / zprostředkovatelů jsou také vítány; ať se k nám dostanete, pokud máte zájem o některé (...)

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

wspólnego wypoczynku i zajmowania się sprawami dydaktycznymi chłopca (opinia RODiK w Płocku k; 204-209 i zeznania biegłych K. Kot-Deptuły i M. Lewandowskiej k; 278-281 oraz wyniki badania (...)

Sprzedaż akcji spółki z o.o.

Sprzedaż akcji spółki z o.o.

/2014/04/SPRAWOZDANIE-ZA-2012R.-Z-DZIA%C5%81ANO%C5%9ACI.pdf , Firma to Zakłady Przetwórcze Surowców Chemicznych i Mineralnych Piotrowice- Zawichost. Zarząd tej firmy chciał odkupić akcje od mojego (...)

Eutanazja

Eutanazja

wspomnianej powyżej Holandii, została zalegalizowana również w Luksemburgu (od 2009r.), Belgii (od 2002r.),Albanii (od 1999r.). W określonych przypadkach jest legalna również w Niemczech (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

prawie nie było ruchu postawiłem piwo na chodniku i poszedłem sie wylać , kumpel stał z boku z kuflem w ręku nato przyjechały k... (policja) i zaczyna mi wkręcac że pije piwo w miejscu publicznym (...)

Kazus

Kazus

1 grudnia 2013r. uchyliła rozporządzenie. Kazus II W grudniu 2013r. Sejm uchwałą Sejmu - w odpowiedzi na nieprzyjacielski atak- został wprowadzony stan wojny między Polską a Białorusią. (...)

K O R U P C J A

K O R U P C J A

K O R U P C J A Jets wiele problemów z tym związnaych. Chetnei z WAmi o tym podyskutuje. Akurat bronie niedługo doktorat z tego zagadneinia a wujeciu prawnbiczym. Na poczatke jedno zagadnienie do

Waloryzacja polisy PZU

Waloryzacja polisy PZU

ubezpieczenia 400000st.złotych, i drugą polisę założoną w kwietniu 1990r okres ubezp. 17lat, -1000000 st .zł ilę mogę żądać od PZU, (jestem w trakcie pisania odwołania) bardzo proszę o pomoc...z (...)

Kazus prosze o pomoc

Kazus prosze o pomoc

profil na Facebooku i począwszy od 3 stycznia 2013 r., zaczął wysyłać Dominice wiadomości z miłosnymi wyznaniami. Miał nadzieję, że Dominika umówi się z nim w dniu 14 lutego 2013 r. i (...)

pomoc w rozwiązaniu kazusa

pomoc w rozwiązaniu kazusa

2006 r. W międzyczasie, tj. z dniem 17 listopada 2006 r. Piotr M. zakończył prowadzenie działalności pod firmą ?Peter-EM? i wykreślił tę działalność z ewidencji. Pozwem swym Piotr M. dochodzi (...)

K o r u p c j n a zmowa

K o r u p c j n a zmowa

K o r u p c j n a zmowa Zastanawialiście się kiedyś, czy jesteście tatusiami swoich pociech? a zastanawialiście się kiedyś nad tym, czy jesteście tatusiami swoich pociech, pomimo że wyszło (...)

zajęcie i pobranie pieniędzy z konta bankowego

zajęcie i pobranie pieniędzy z konta bankowego

Twój partner otrzymywał wypłatę na r-k bankowy na którym była informacja o zajęciu egzekucyjnym to jeśli łączna kwota wpływów jakichkolwiek na ten r-k od daty wystawienia (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

wprowadzali w błąd klientów informując, że można wypowiedzieć polisę albo wysłać rezygnacje z niej faxem. Ustawa z 2003 r. jednak wypowiadała się w tej kwestii jednoznacznie: albo osobiście (...)

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

SPRAWY W SADZIE PRZECIWKO PRACODAWCY??? JAK INACEJ ZMUSIC PRACODAWCE DO WYPEŁNIANIA SWOICH OBOWIĄZKÓW??? JADZIA USTAWA z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych. (Dz. U. Nr (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

-cywilne.net Dzisiaj 04.03.2010 r dostalem telefon z jakiejs firmy od dlugow ze mam zaplacici dwie faktury z Centertela za rok 1999 r ! Bo sa nie zaplacone na kwota naleznosci okolo 360zl plus odsetki (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

Byłam zatrudniona na okres próbny od 02.12.2008r do 01.03.2009r i moja umowa wygasła w niedziele i byłam pewna że mi ją przedłużą,ale jednak NIE a ja dowiedziałam się tydzień temu że (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

2008 do września 2008 jedna praca a od listopada 2008 do chwili obecnej druga praca ale od grudnia 2009 jestem na zwolnieniu lekarskim (za 2009 r mam 4 dni urlopu zaległego) a od 07 maja 2010 mam urlop

Odwołanie od decyzji

Odwołanie od decyzji

K. decyzją z dnia 17 stycznia 2016 r., w związku z czym zobowiązanie podatkowe powinno być ustalone dopiero od dnia 1 stycznia 2017 r., a nie jak orzekł organ od 1 stycznia 2016 r. (...)

Kara 1614 za rezygnację z nauki

Kara 1614 za rezygnację z nauki

=0,85?D?(Y-X) K-oznacza wysokość kary umownej ,a znaczenie pozostałych symboli określone jest w ust.4( kara umowna to 300 zł) Jestem