sprawozdanie z-06 za 2011 r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

...zapoznałam się z całym regulaminem..:)) Przy okazji odkryłam artykuł 348,którego wczesniej nie znałam.Zgodnie z nim powinnismy składać sądowi sprawozdanie z dozoru przy WU (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to jakas kara jesli (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca to też (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

dorota.sengotta Ja mam podobnie jak wieszając z was z tym ze ja jeszcze mieszkam u rodziców i mam dług w wysokości 2430 zl z Orange za internet. dzwoniła babka najpierw do mojego (...)

sprawozdanie z-06 druk 2011

sprawozdanie z-06 druk 2011

sprawozdanie z-06 druk 2011 Witam Gdzie znajdę sprawozdanie druku Z-06 na rok 2011?Będę bardzow dzięczny za wszelka pomoc. Pozdrawiam

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

odpowiedź... Od grudnia 2007 przebywam na urlopie wychowawczym. Z racji niskich dochodow otrzymuję z MOPS zasiłek rodzinny wraz z dodatkami m.in dodatek z tyt. przebywania na urlopie (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pracownika... prosiłabym o szybką poradę:) pozdrawiam goskavd prawo-pracy.net pracowałam w sklepie sporzywczym na pół etatu i nie wiem ile mi sie nalerzy za urlop za siedem i pół miesiąca (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wypłacano wynagrodzenia obliczane na bazie nowej średniej pensji krajowej z grudnia 2010 roku, a z ustawy wynikało, że powinny być na bazie średniej z 2009 roku. Dociekliwy wiceprezes, (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przeciągu miesiąca oddzwoniłem z zapytaniem za co? Nikt wtedy przez telefon nie informował mnie iż umowa jest już wiążąca. Podczas mej rozmowy rozwiązałem też umowę z AVIVĄ.Po (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

znalazla sobie inny obiekt zainteresowan .... doslownie zostalem wyrzucony z domu .pogodzilem sie z czasem tez ulozylem sobie zycie urodzila mi sie corka i wtedy sie zaczela jazda z byla zona (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz mam pytanie gdyż rozstałem sie z zona płace wysokie alimenty na dwie córki żona wyszła ponownie za mąż czy w związku (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

z Wenus,ale czy Wy aby napewno tylko z Marsa?Może z jakiejś zwierzęcej epoki,gdzie pozostaje tylko kopulacja,bo i pracy nie ma i zwierzyny malo...Wezcie sie za robotę ,moze potraficie (...)

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

administracji z 12 kwietnia 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz.U. z 2011 r. nr 89, poz. 509).

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

pienięzy na synka?Z góry dziękuję za pomoc krysia 54 Witam Gdzie mam donieść, że mój mąż bierze zasiłek rodzinny na dziecko, a dziecko jest ze mną nie daje nam nawet grosza z tego (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

cos z tym zrobić?Z góry dziękuję za informacje janko 44 witam. mam problem. moje malżenstwo skonczylo sie rozwodem (sprawa odbyla sie 27.07. br), lecz od meza wyprowadzilam (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

pracodawcy wymówieniw z pracy 07.08.2017 roku za porozumieniem stron na L4 jestem od 09.08.2017 pracodaca powiedział ze podpisze umowę jeśli zrezygnuje z L4 czy to zgodne z praem (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wynikającą z nakazu zgodnie z umową była ich wynagrodzeniem. acor Miałem identyczną sytuację. Znajomy polecił mi firmę windykacyjną, z której usług sam korzystał. Nie obiecywali (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

utratą możliwości sprawowania opieki nad dzieckiem, jako że opieka z mocy prawa przypada matce. Dziecko już nieco starsze może się wypowiedziec z kim chce być, z mamą czy z (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

się nie znam na tym. Proszę o pomoc. Co mogę zrobić w takiej sytuacji ? milthir Mieszkam razem z rodzicami.Moje relacje z ojcem są na bardzo niskim poziomie.Czy mogę wystąpic do sądu z (...)

Sprzedaż akcji spółki z o.o.

Sprzedaż akcji spółki z o.o.

/2014/04/SPRAWOZDANIE-ZA-2012R.-Z-DZIA%C5%81ANO%C5%9ACI.pdf , Firma to Zakłady Przetwórcze Surowców Chemicznych i Mineralnych Piotrowice- Zawichost. Zarząd tej firmy chciał odkupić (...)

VAT-25

VAT-25

ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (t.j. Dz. U. z 2005r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz § 2 i § 5 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007r. (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

sprzeczne z dobrem dziecka. W opiece wspólnej nie różnicuje się rodziców na lepszych i gorszych przez ustalanie miejsca zamieszkania przy którymś z nich jedynie ustala czas w którym dziecko (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

kwartału 2010 r., a te dane zostaną opublikowane przez Główny Urząd Statystyczny nie wcześniej niż w połowie stycznia 2011 roku. czy zatem wiadomo już coś na ten temat? z góry dziękuję (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

świadczenia jak np. dodatek za pracę w nocy oraz wysokość odszkodowanie za dyskryminację. wczesław Witam Ile wynosi najniższe wynagroszenie w roku 2011, chodzi mi o kwotę netto?Z (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

przestępstwem karnym. Zgodnie z ustawą prawo prywatne międzynarodowe z dnia 4 lutego 2011 r. art. 63 Prawo właściwe dla zobowiązań alimentacyjnych określa rozporządzenie Rady (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

alimenty.pl Witam Mam pytanie co mam zrobic mój mąż nie płacił alimentów więc zaczęła się sprawa z komornikiem tylko teraz nawet komornik nie ma z czego ich brać co teraz mam robić?Z (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

rozwiedzionych regulował art. 28 ustawy z dnia 22 czerwca 1995 r. o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr z 2002 r., Nr 42, poz. 368.). Zgodnie z (...)

ULTIMO i komornik sądowy

ULTIMO i komornik sądowy

tytuł wykonawczy nakazu zapłaty sądu było z października 2010r.), - zajęcie wierzytelności w obecnym urzędzie skarbowym z września 2011. To są pierwsze tego typu pisma, które (...)

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011 Witam Mam pytanie w roku 2011 jaka składa ubezpieczeniowa obowiązuje?Z góry dziękuję za wszelkie informavje na ten temat Podstawa na rok (...)