sprawozdanie gus za 2013 rok z-06 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ponad to drogi panie, suma 2 tysięcy złotych chyba się panu z księżyca wzięła, lub za 2 dzieci pan liczył. wrotsław Witam Z mężem będziemy mieć 2 dziewczynki już za jakiś (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

niska i nic sie za nia nie zrobi praktycznie!! mozna sie upic zawsze;] jsydl8 to mało, trudno opłacic za to chocby kawalerke za 800zł plus media... Trzeba być z kimś, najlepiej (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca to też (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

...zapoznałam się z całym regulaminem..:)) Przy okazji odkryłam artykuł 348,którego wczesniej nie znałam.Zgodnie z nim powinnismy składać sądowi sprawozdanie z dozoru przy WU (...)

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011 Witam Mam pytanie w roku 2011 jaka składa ubezpieczeniowa obowiązuje?Z góry dziękuję za wszelkie informavje na ten temat Podstawa na rok 2001 jeszcze (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

bodajrze 6 lat, za umowe z 2001 roku, przez ten czas nie spłacalem bo nie miale z czego, uczylem sie, nie pracowalem. około rok temu postanowilem splacic dlug, ktory wynikal z (...)

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!!

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!!

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!! Witam! czy ktoś mógłby mi poradzić gdzie mogę znaleźć formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r.?? będę wdzięczny za (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

wymianie mail'i z tą firmą postanowiliśmy nie płacić nienależnych faktur. Za część z nich (grudzień 2012) dostaliśmy korekty. Za te ze stycznia 2013 nie. Późniejszych (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

pracuję nawiązała współpracę z tą Kancelarią ponad rok temu i od tej pory nie ma żadnego problemu z dłużnikami. Za usługi windykacyjne pobierają jedynie niewielką prowizję (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

co ukrywać, dramatyczna przez te wszystkie zaległości. Lojalność idzie czasem w parze z naiwnością i tak może być w moim przypadku. Naiwnie sądziłam, że obietnice spłaty pożyczki z faktury (...)

długi os.fizycznej a zalozenie spółki z o.o.?

długi os.fizycznej a zalozenie spółki z o.o.?

wskazówek..głównie mi chodzi o czas zakładania i rejestrowania spółki jak i do kogo się zgłosić z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam MMonika Stare długi to twoja prywatna sprawa poza sp. (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

się przesunie i zacznie być znów naliczany po macierzyńskim? Emilia prawo-pracy.net Czy mam możliwość skorzystania z urlopu dla poratowania zdrowia,jeśli 10 lat temu skorzystałam z niego (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

znalazla sobie inny obiekt zainteresowan .... doslownie zostalem wyrzucony z domu .pogodzilem sie z czasem tez ulozylem sobie zycie urodzila mi sie corka i wtedy sie zaczela jazda z byla zona (...)

W jaki sposób rozliczyć się z podatku PIT za 2013 rok gdy były pracodawca nie wystawił PIT-11?

W jaki sposób rozliczyć się z podatku PIT za 2013 rok gdy były pracodawca nie wystawił PIT-11?

W jaki sposób rozliczyć się z podatku PIT za 2013 rok gdy były pracodawca nie wystawił PIT-11? W jaki sposób rozliczyć się z podatku PIT za 2013 rok (...)

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego rok 2013

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego rok 2013

Krakowa? ;) dax14414 dopiero ostatni weekend września, a Ty z Krakowa jesteś? :) dkss Niee, mam około 200km :D Z Łódzkiego. Też w ostatnim zamierzam. Poszukam innego forum jeszcze, założę (...)

zabrane prawko a motorower

zabrane prawko a motorower

19911 [cytat] jestem w podobnej sytuacji, zabrali mi prawo jazdy za prowadzenie pod wpływem alkoholu, wiem z potwierdzonego żródła, ze mozna poruszać sie motorowerem, w świetle prawa jest on (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

w sumie 6000zł i tak co pójście na policję dostawałem więcej. na dzień dzisiejszy jest to 10500 zł z czego 3tys nawet nie mam napisane za co dokładnie. mało tego miałem uzgodnioną kare (...)

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

. wszystkie rzeczy w mieszkaniu sa nasze,mieszkanie było zupełnie puste,nawet karnisze i lampy sa nasze. czy on ma prawo przebywać w tym mieszkaniu i korzystać z naszysz rzeczy??? grozi za przyjdzie (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

komornik pobrał z mojego wynagrodzenia za pracę kwotę równą dwumiesięcznych alimentów, tak, że w tym miesiącu zapłaciłem tak naprawdę POTRÓJNIE!!. Była żona poszła do komornika z (...)

Sprzedaż akcji spółki z o.o.

Sprzedaż akcji spółki z o.o.

/2014/04/SPRAWOZDANIE-ZA-2012R.-Z-DZIA%C5%81ANO%C5%9ACI.pdf , Firma to Zakłady Przetwórcze Surowców Chemicznych i Mineralnych Piotrowice- Zawichost. Zarząd tej firmy chciał odkupić akcje (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

alimenty.pl Witam Mam pytanie co mam zrobic mój mąż nie płacił alimentów więc zaczęła się sprawa z komornikiem tylko teraz nawet komornik nie ma z czego ich brać co teraz mam robić?Z (...)

sprawozdanie z-06 druk 2011

sprawozdanie z-06 druk 2011

sprawozdanie z-06 druk 2011 Witam Gdzie znajdę sprawozdanie druku Z-06 na rok 2011?Będę bardzow dzięczny za wszelka pomoc. Pozdrawiam

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

pienięzy na synka?Z góry dziękuję za pomoc krysia 54 Witam Gdzie mam donieść, że mój mąż bierze zasiłek rodzinny na dziecko, a dziecko jest ze mną nie daje nam nawet grosza z tego (...)

formularz sprawozdania  GUS Z-06 za 2010 r

formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r

formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r Witam Gdzie moge szukac formularzu sprawozdania Z-06 za rok 2010 będę wdzięczna za wszelkie wskazówki?Z góry (...)

Summer Party Camp - najlepsze wakacje 2013

Summer Party Camp - najlepsze wakacje 2013

extra z Party Camp i mam nadzieję, ze za rok tez uda mi się z nimi wyjechać!!! barburka123

Pytanie o zaliczkę na poczet dywidendy

Pytanie o zaliczkę na poczet dywidendy

wypłacania dywidendy >>>>Aby istniała możliwość dokonania wypłaty zaliczki na poczet przewidywanej dywidendy, spółka musi mieć zatwierdzone sprawozdanie finansowe za poprzedni rok (...)

zachowek

zachowek

za opóźnienie w spełnieniu świadczenia. W tym ostatnim przypadku roszczenie o odsetki za opóźnienie przedawnia się z upływem 3 lat, a najpóźniej z chwilą przedawnienia się (...)

Bardzo dobry adwokat Warszawa (ale nie tylko) - prawo karne

Bardzo dobry adwokat Warszawa (ale nie tylko) - prawo karne

klika razy korzystać z porady prawne w kancelarii w Rybniku na Rynek 15/3. Z każdym razem jestem zadowolona z porady. Myszka Ja korzystałem z usług Pani Mecenas Małgorzaty Durlej (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

528 ? 14.839,02 zł + 32% nadwyżki ponad 85.528 zł czy w 2011 roku zajdą jakieś zmiany ?? z góry dziękuję za odpowiedź! warsza Witam, chciałbym zmienić pracę ale w obecnej dochodzę już (...)

Przeznaczenie kredytu studenckiego do spłaty w trakcie studiów przez PKO BP wbrew umowie

Przeznaczenie kredytu studenckiego do spłaty w trakcie studiów przez PKO BP wbrew umowie

źródeł dochodów jednego z żyrantów, bardzo krótki okres respektowania przez bank mojego zaświadczenia z uczelni (w skrócie mówiąc musiałem duplikować część z nich, co było (...)