Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  zagranice. Pamietaj tez o odsetkach - one przedawniaja sie wedle oddzielnych zasadach niezaleznie od podstawy zadluzenia... Pozdr, Dark 23 kwietnia 2004 nsa wydaje wyrok ze odsetki przedawniaja sie wraz (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  praw. Czas chyba coś z tym zrobić żeby nie czuli się bezkarni. asmucha Dla wszystkich mających wątpliwości co do przedawnienia usług telekomunikacyjnych. Usługi telekomunikacyjne przedawniaja się (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  wygasniecia mojej polisy.Pomocy!!!!!!!! co mam napisac do PZU nim oni mnie zawezwa do odbioru jalmuzny.Mój adress e-mail to krecik_dk@op.pl. kret999 kto ma się starać o kapustę rodzic czy dzieciak. płaciłem (...)

 • Czy pójdę siedzieć???6 Listopada 2003

  Wtam wszystkich i proszę o pomoc,ponad 3 lata temu ukradłem buty i zostałem ukarany karą 6 miesięcy na 3 lata w zawieszeniu, teraz niedawno znowu mi sie poprzestawiało w głowie i ukradłem z (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  przedawniona i nie zamierzasz za nic płacić. Wyślij to listem poleconym (koniecznie z dowodem nadania). Napisz jeszcze coś takiego, że wg Kodeksu Karnego firmy widykacyjne nie mają prawa naliczać (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  gdy jest pan właścicielem gruntu przez okres ostatnich 10 lat a poprzedni właściciele nie wyrazili zgody na przebieg linii energetycznej, to może domagać się pan zapłaty za bezumowne korzystanie z (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  brak zainteresowania dzieckiem to druga jak nie widział dziecka od stycznia czyli go nie interesuje czyli masz podstawy. Zgodnie z art. 111 kodeksu rodzinnego w sądzie musisz walczyć bo sąd daje (...)

 • pobicie9 Sierpnia 2008

  Prosze o pomoc!! Moj brat zostal oskarzony o pobicie..juz wczesniej mial klopoty...wlasnie skonczyly mu sie zawiasy tez za pobicie.. Czy ktos moze mi powiedziec co mu grozi i chociaz w przyblizeniu (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  dziekuje. Beatkap Jesli udowodnisz, że takie zachowanie Twego męża, o jakim piszesz, miało jakieś podstawy w jego mocno zdefektowanej osobowości, tym bardziej, jeśli znasz przykłady innych jego (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  . W związku z art. 55 par 2 kkw (przepisy o dozorze stosuje się odpowiednio) pojawia się problem czy jest podstawa do utrzymania dozoru pomimo zawieszenia postępowania wykonawczego w zakresie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.