Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Spółka z o.o. (3)28 Listopada 2001

  Dokładna charakterystyka sp. z o.o. (l_bienek) gdzie? e-prawnik odpowiedzialność członków w spółce z o.o. wg. nowego kdeksu spółek handlowych , a zwłaszcza w przypadku likwidacji (...)

 • Spółka z o.o. (2)20 Listopada 2001

  Likwidacja, upadłość, układ (Ptyś) Co likwidacja, upadłość, układ ? Maciek K. upadłość Hugo

 • Spółka jawna spółka Z o.o.19 Lipca 2010

  Witam. Moi znajomi programiści chcą otworzyć firmę, będą wspólnikami maja wkład po 5000 tyś i sprzęt. Jakie rodzaju działalność powinni otworzyć?

 • Spółka z o.o. a dotacje UE8 Maja 2009

  Witam serdecznie. Chciałabym poruszyć dwa tematy: 1. czy spółkę z o.o. mogą założyć osoby fizyczne prowadzace dzialanlnosc gospodarcza? (ta sama branza oraz wykonywane zadania) 2. czy dotacje (...)

 • kancelaria jako spółka z o.o.15 Czerwca 2011

  Czy radca prawny może założyć kancelarie działającą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Radcowie prawni mogą tworzyć tylko spółki osobowe.  kamil 31 Jak to, przecież (...)

 • Podwyższenie kapitału Spółka z o.o.3 Czerwca 2004

  Jakia jest procedura przy udzieleniu porzez jednego wspólnika pozyczki firmie, i co taka pozyczka powoduje czy jest to traktowane jak podwyzszenie kapitału? (g24m) Wspólnik może wnieść do spółki tzw dopłaty. (...)

 • Spółka cywilna i Spółka Z o.o2 Czerwca 2010

  Witam, mam pytania odnośnie spółki cywilnej i spółki z o.o. Czym one się dokładnie różnią? Jakie są ich plusy i minusy? Oraz czy można przerejestrować spółkę cywilną na spółkę z (...)

 • spółka z o.o. a praca w innej firmie16 Sierpnia 2010

  Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy osoba, która posiada spółkę z o.o., której działalność jest obecnie zawieszona, może być zatrudniona w innej firmie, np. na umowę zlecenie? oczywiście (...)

 • Spółka z o.o. zakładana przez cudzoziemców23 Marca 2003

  Cudzoziemcy chcą otworzyć działalność w Polsce w formie spółki z o.o. Przy których czynnościach przy zakładaniu spółki muszą się stawić osobiście. Na które czynności mogą udzielić (...)

 • zalozenie własnej spółka z o.o. a urlop6 Września 2010

  Witam, moja corka jest obecnie na urlopie wychowawczym (do końac 2010 roku), a chce założyc spółki z o.o.. W spolce bedzie jedynym założycielem i Prezesem czy w związku z tym musi zrezygnować (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane