składki zus za pracowników styczeń 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

5, (po powrocie z macierzyńskiego zostałam zgłoszona do ubezpieczeń), to ZUS teraz w lutym czeka na wpłatę składki za styczeń i od momentu zaksięgowania składki mają (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

ale trzeba upominac sie o swoje. kasiula prawo-pracy.net witam Co mam zrobic w sytuacji , gdu ZUS zapłacił mi tylko za częć mojego zwolnienia?Z góry dziękuję za pomoc oolek9 Zus (...)

składki zus za styczeń 2011

składki zus za styczeń 2011

składki zus za styczeń 2011 Witam Ile wynoszą skłądki na ZUS za styczeń w roku 2011?Z góry dziękuje za informacje na ten temat

składki zus styczeń 2011

składki zus styczeń 2011

składki zus styczeń 2011 Witam Ile wynosza w tym roku składki na Zus?Jakie zmainy w roku 2011?Z góry dziekuje za pomoc

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pszyjechala to podpisała umowę zliecenia.A umowy o pracy nie dostałam. Pracodawca powiedial mi ze policzy ilie za 3 miesionca mojej pracy mam opłacić ZUS ,i powiedial ze za każdy miesionc (...)

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

wynagrodzenia." http://www.jastra.com.pl/anty-zus/gajek.htm Zadnych wzmianek na ten temat jako uznanych za podstawne nie spotkałam i w oparciu o ustawę jak również informacje na stronie zus (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

zus drudzy ze opieka nic nie moge zrozumiec a szkoda aby mi za ten miesiąc cos przepadło MonikaM prawo-pracy.net Do MonikaM Ten wątek czy zus czy MOPS był wyjaśniony wcześniej, zachęcam (...)

Zus zaniżył podstawę wymiaru składki na ubezpieczenia pracownikowi.Obniżył wynagrodzenie przy wypłacie zasiłku chorobowego.

Zus zaniżył podstawę wymiaru składki na ubezpieczenia pracownikowi.Obniżył wynagrodzenie przy wypłacie zasiłku chorobowego.

pracodawca płacił za mnie składki to łapkę Zus chętnie wyciągał, a jak ma wypłacić zasiłek chorobowy, to zaczyna weryfikować wszystko, aby tylko nie wypłacić chorobowego. Jestem (...)

ZUS 2011 - zmiany ?!

ZUS 2011 - zmiany ?!

ZUS 2011 - zmiany ?! Jakie obowiązki ciążą na płatniku składek na ubezpieczenia społeczne? Jakie składki wynagrodzeń pracowników są wyłączone z podstawy wymiaru składek (...)

Składki ZUS za styczeń - grudzień 2011

Składki ZUS za styczeń - grudzień 2011

Składki ZUS za styczeń - grudzień 2011 Ubezpieczenia społeczne: * Emer. - 393,41 zł * Rent. - 120,92 zł * Chor. - 49,38 zł * Wyp. - 33,66zł (Składka na ubezpieczenie (...)

Składka zdrowotna

Składka zdrowotna

zaprzestania płacenia składek to jest to niemozliwe z dwóch powodów: po pierwsze dlatego że to dział kadr oblicza i odprowadza składki za pracowników, a po drugie w świetle poprzednich (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

Y nie chciał uznać długu wynikającego z tytułu umowy o pracę brutto (powiększonego o składki i podatki), jedynie netto i to w kwocie 2.500 zł za okres od maja 2013 r. oraz obliczył kwotę (...)

jak ma się rozliczać spadkobierca z najmu po zmarłej jak już sam prowadzi dzialalnosc gospodarcza

jak ma się rozliczać spadkobierca z najmu po zmarłej jak już sam prowadzi dzialalnosc gospodarcza

lutego? jak wyglada sprawa z zus - przy działalności ma 3 pracowników, mama również placila składki za dozorców. czy trzeba tych dozorców wyrejestrowac z mamy i zarejestrować (...)

wysokość składki zdrowotne za m-c styczeń 2011

wysokość składki zdrowotne za m-c styczeń 2011

wysokość składki zdrowotne za m-c styczeń 2011 Witam Jaka jest wysokośc składni zdrowotnej za styczeń 2011?Z góry dziekuje Jaka jest wysokość skladek na (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

przedawni i będę się chował za słowem "przedawnienie".... Przedawnienie po 2 latach, przedawnienie po 3 latach... wielcy fachowcy doradzaja, nie płać bo się przedawniło i takie tam. FOTO MONTAZ! Większość

ZUS TANIEJ?

ZUS TANIEJ?

8000tys. ZUS za pracowników, mają oni wysokie wypłaty stąd taka kwota. Chciałbym im obnizyć pensje do najniższej krajowej na umowie, ale kase dostawali by taką jak teraz. Co zrobić (...)

PODSTAWA SKŁADKI ZDROWOTNEJ ZA STYCZEŃ 2011 R

PODSTAWA SKŁADKI ZDROWOTNEJ ZA STYCZEŃ 2011 R

PODSTAWA SKŁADKI ZDROWOTNEJ ZA STYCZEŃ 2011 R Witam Czy może ktos odpowiedziec na moje pytanie dotyczące składek zdrowotnych za styczeń 2011 ile one wynoszą?Z (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

? i do kiedy trwa ubezpieczenie zdrowotne w ramach stosunku pracy? za ile dni lipca pracodawca powinien zaplacic za mnie zus ? czy bedac chora moge isc na zwolnienie 13 lipca ? i czy placi wtedy

Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 .Zawieszając działalność

Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 .Zawieszając działalność

Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 .Zawieszając działalność Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za (...)

umowa ajencka - przekwalifikowanie na umowę o pracę

umowa ajencka - przekwalifikowanie na umowę o pracę

? etatu. Za darmo. 3. Składki ZUS od mojego wynagrodzenia (w takiej wysokości jak wskazuje otrzymywany przeze mnie budżet) wynoszą w tej chwili około 25% jego wysokości. Gdyby to była (...)

Likwidacja sklepu, ciąża a świadczenia?

Likwidacja sklepu, ciąża a świadczenia?

zastanawiam się co w tej sytuacji mam zrobić, czy przysługują mi świadczenia z ZUS-u? Wiem też, bo orientowałam się z ZUS, że składki były odprowadzane do końca grudnia, a za (...)

Składki ZUS w 2011 roku znacząco wzrosną ??

Składki ZUS w 2011 roku znacząco wzrosną ??

Składki ZUS w 2011 roku znacząco wzrosną ?? Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. prognozy są, że składki ZUS znacząco (...)

składka zus 2011

składka zus 2011

społecznych. Czy ktoś wie jak będą wyglądały te składki? Witam Ile wynosza skłądki na ZUS-wskie na rok 2011?Z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi kilt61

Wezwanie do uregulowania zaplaty za ubezpieczenie spolecznie i zdrowotne

Wezwanie do uregulowania zaplaty za ubezpieczenie spolecznie i zdrowotne

obowiązkowe ubezpieczenia społeczne za podany okres dwóch miesięcy. Firma zapłaciła za mnie te składki i wezwała mnie teraz od zwrotu im kwoty 518,76 za okres kwiecień-maj 2011 (...)

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!! Składki na ubezpieczenia społeczne obliczą osoby prowadzące działalność gospodarczą. Uznaje się za nie: * osoby prowadzące (...)

zaległości wobec ZUS ...

zaległości wobec ZUS ...

ZUS nie zgłaszałem się nawet jako płatnik ( zrobiłem to początkiem 2012 roku ) . Mój błąd ponieważ nie odwiedziłem ZUS przed zatrudnieniem pracowników i zaufałem "radcy prawnemu" (...)

ZUS a chorobowe

ZUS a chorobowe

ZUS a chorobowe Po 10-ciu latach prowadzenia działalności gospodarczej, płaceniu składek za siebie i pracowników poinformowano mnie, że mimo terminowego płacenia i składania deklaracji (...)

ZUS - jakie zmiany ???

ZUS - jakie zmiany ???

ZUS - jakie zmiany ??? Jakie składki wynagrodzeń pracowników są wyłączone z podstawy wymiaru składek na ubezpieczenie społeczne? Jakie składki powinna płacić osoba prowadząca (...)

ciaza i chorobowe

ciaza i chorobowe

rację bo nie zatrudnia 20 pracowników :? dorota310 prawo-pracy.net czy jak pracodawca przestał od kilku mieś płacić składki zus ma zaległości a mam umowę (...)

1

2