składki zus 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! (...)

Samozatrudnienie , a składki ZUS 2011 !

Samozatrudnienie , a składki ZUS 2011 !

Samozatrudnienie , a składki ZUS 2011 ! Od 2011 roku będą wyższe składki do ZUS dla samozatrudnionych! To efekt wzrostu płacy minimalnej.

obniżone składki ZUS 2011

obniżone składki ZUS 2011

obniżone składki ZUS 2011 Witam, jestem osobą fizyczną z zawieszoną działalnością gospodarczą, chcę zlikwidować obecną działalność i założyć nową z zupełnie innej branży. (...)

składki zus 2011 pracodawca

składki zus 2011 pracodawca

składki zus 2011 pracodawca Witam Kto płaci skłądki do ZUS-u za pracownika on czy pracodawca?Z góry dziekuje za pomoc

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!! Składki na ubezpieczenia społeczne obliczą osoby prowadzące działalność gospodarczą. Uznaje się za nie: * osoby prowadzące pozarolniczą (...)

Składki ZUS 2011 - minimalne składki ZUS dla przesiębiorców !!!

Składki ZUS 2011 - minimalne składki ZUS dla przesiębiorców !!!

Składki ZUS 2011 - minimalne składki ZUS dla przesiębiorców !!! Składki ZUS są następujące: * zdrowotne - dane dostępne w styczniu 2011 * emerytalne (...)

Składki ZUS 2011 - minimalne składki ZUS dla nowych przedsiębiorców !!!

Składki ZUS 2011 - minimalne składki ZUS dla nowych przedsiębiorców !!!

Składki ZUS 2011 - minimalne składki ZUS dla nowych przedsiębiorców !!! Składki ZUS są następujące: * zdrowotne - dane dostępne w styczniu 2011 (...)

Składki ZUS 2011 dla samozatrudnionych !

Składki ZUS 2011 dla samozatrudnionych !

Składki ZUS 2011 dla samozatrudnionych ! Od 2011 roku będą wyższe składki do ZUS dla samozatrudnionych! To efekt wzrostu płacy minimalnej.

składki ZUS 2011 w działalności gospodarczej

składki ZUS 2011 w działalności gospodarczej

składki ZUS 2011 w działalności gospodarczej Witam Państwa! Czy mógłby mnie ktoś uświadomić ile wynoszą składki ZUS w roku 2011 w działalności gospodarczej??? Proszę (...)

składki zus 2011 - co i jak ??

składki zus 2011 - co i jak ??

składki zus 2011 - co i jak ?? W Dz. U. nr 238 z 17 grudnia 2010 r., pod poz. 1578, opublikowano ustawę z dnia 26 listopada 2010 r. o zmianie niektórych ustaw związanych z realizacją ustawy

Składki ZUS w 2011 roku znacząco wzrosną ??

Składki ZUS w 2011 roku znacząco wzrosną ??

Składki ZUS w 2011 roku znacząco wzrosną ?? Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. prognozy są, że składki ZUS znacząco (...)

składki zus styczeń 2011

składki zus styczeń 2011

składki zus styczeń 2011 Witam Ile wynosza w tym roku składki na Zus?Jakie zmainy w roku 2011?Z góry dziekuje za pomoc

składka zus 2011

składka zus 2011

składka zus 2011 Rząd chce, by składki ZUS w 2011 roku były wyższe. Nowe rozwiązania, które mogą obowiązywać od 1 stycznia 2011 roku, zakłada projekt ustawy o (...)

składki ZUS a działalność 2011

składki ZUS a działalność 2011

składki ZUS a działalność 2011 Chcę założyć działalność, ale nie wiem jakie mam składki odprowadzać, firma będzie mała z małym obrotem, i mam już etat w firmie i tam (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

rehabilitacji niż "wyłudzać" kase z ZUS. Prowadzę dg wiele lat i dość wpłaciłam składek na ZUS. Zus zaś nie jest świętą krową i jak zajdzie konieczność wypłaty zasiłku ubezpieczonej, (...)

składki ZUS w 2011 na urlopie wychowawczym

składki ZUS w 2011 na urlopie wychowawczym

składki ZUS w 2011 na urlopie wychowawczym Witam Ile wynosza skłądki ZUS na urlopie wychowawczym?Czy ktoś coś wie na ten temat?Z góry dziekuję za pomoc

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

zus drudzy ze opieka nic nie moge zrozumiec a szkoda aby mi za ten miesiąc cos przepadło MonikaM prawo-pracy.net Do MonikaM Ten wątek czy zus czy MOPS był wyjaśniony wcześniej, zachęcam do (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

trakcie przedawnienia wprowadzono 10letni tryb przedawnienia a sad powiedział ze pewnie mam troche racji ale zus potrzebuje tych pieniedzy wiec naliczono mi 10 lat za nim jednak zus przez afere utraty

Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 .Zawieszając działalność

Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 .Zawieszając działalność

Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 .Zawieszając działalność Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

dni ZUS chciałabym się zapytać jak to jest czy ZUS za te 14 dni przesyła pieniądze do zakładu pracy czy dostane jakąś informacje ,że ZUS wypłacił mi taką i taką kwotę . I czy (...)

Wezwanie do uregulowania zaplaty za ubezpieczenie spolecznie i zdrowotne

Wezwanie do uregulowania zaplaty za ubezpieczenie spolecznie i zdrowotne

składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne ponieważ w tamtej firmie dorabiałem na umowie zlecenie. Poinformowałem dyrektora oddziału, w którym pracowałem, że utraciłem pracę i żeby składki (...)

ZUS 2011 - zmiany ?!

ZUS 2011 - zmiany ?!

ZUS 2011 - zmiany ?! Jakie obowiązki ciążą na płatniku składek na ubezpieczenia społeczne? Jakie składki wynagrodzeń pracowników są wyłączone z podstawy wymiaru składek na ubezpieczenie (...)

zus składki 2011

zus składki 2011

zus składki 2011 Witam Ile wynoszą składki ZUS-wskie na rok 2011?Z góry dziękuje za odpowiedź.Pozdrawiam:)

składki zus od pracownika  2011

składki zus od pracownika 2011

składki zus od pracownika 2011 Witam Ile wynosza składki ZUS-skie na jednego pracownika w roku 2011?Z góry dziękuję za pomoc

ZUS-składka zdrowotna po 10 latach

ZUS-składka zdrowotna po 10 latach

ZUS-składka zdrowotna po 10 latach ZUS-składka zdrowotna po 10 latach Witam Prosiłabym o podpowiedź osobę która posiada wiedże i mogłaby mi podpowiedzieć jak poradzić sobie z ZUS-em. W (...)

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

wynagrodzenia." http://www.jastra.com.pl/anty-zus/gajek.htm Zadnych wzmianek na ten temat jako uznanych za podstawne nie spotkałam i w oparciu o ustawę jak również informacje na stronie zus (...)

Składka zdrowotna

Składka zdrowotna

o nie uregulowanej składce zdrowotnej /bo taką płacę jako emeryt/ w wysokości 243,39.Powizycie w urzędzie ZUS otrzymałem informację że gdybym wyrejestrował 1.12.11 nie płaciłbym składki (...)

zus składki zdrowotne 2011

zus składki zdrowotne 2011

zus składki zdrowotne 2011 Witam Mam takie pytanie jakie składki zdrowotne na rok 2011?Jakie zmiany?Z góry dziekuje za wszelkie informacje.Z góry dziekuję

zus składki

zus składki

zus składki Wysokość składek wynosi: * 19,52 % podstawy wymiaru - na ubezpieczenie emerytalne * 6,00 % podstawy wymiaru - na ubezpieczenia rentowe * 2,45 % podstawy wymiaru - na ubezpieczenie

składki zus za styczeń 2011

składki zus za styczeń 2011

składki zus za styczeń 2011 Witam Ile wynoszą skłądki na ZUS za styczeń w roku 2011?Z góry dziękuje za informacje na ten temat

1

2

3

4

5

...

14