składki zus za 1/2 etatu pracownika 2011 minimalne/naleznosci Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

zus drudzy ze opieka nic nie moge zrozumiec a szkoda aby mi za ten miesiąc cos przepadło MonikaM prawo-pracy.net Do MonikaM Ten wątek czy zus czy MOPS był wyjaśniony wcześniej, zachęcam (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pszyjechala to podpisała umowę zliecenia.A umowy o pracy nie dostałam. Pracodawca powiedial mi ze policzy ilie za 3 miesionca mojej pracy mam opłacić ZUS ,i powiedial ze za każdy miesionc (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za (...)

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

szczęśliwy ze swego pracodawcy. rodzynek1 Ty pozwalasz byc okradanym a inni nie 0lek Nie płacenie składek to złodziejstwo k-k Składki to własnosc pracownika jeżeli pracodawca ich nie odprowadza (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pracownika... prosiłabym o szybką poradę:) pozdrawiam goskavd prawo-pracy.net pracowałam w sklepie sporzywczym na pół etatu i nie wiem ile mi sie nalerzy za urlop za siedem i pół (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

województwach się one różnią? anetka55 Mam pytanie jak to jest z zasilkiem dla bezrobotnych jezeli pracowalo sie na pol etatu tzn pracowałam 14msc na pol etatu,pozniej 6 msc na caly etat czy (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

ale trzeba upominac sie o swoje. kasiula prawo-pracy.net witam Co mam zrobic w sytuacji , gdu ZUS zapłacił mi tylko za częć mojego zwolnienia?Z góry dziękuję za pomoc oolek9 Zus (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

wskrócie tochodzi oto że składki za właściciela firmy są do umorzenia ale jeśli chodzi o składki za pracownika to trzeba zapłacić, ja napisałam do zusu o rozłożenie (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zagrożona( w tym czasie 2 kolejne pobyty w szpitalu)cały czas ciąża zagrożona;/ za miesiąc pracodawca wypłacił mi wynagrodzenie.Wypłane z ZUS-u mam wstrzymaną,twierdzą że za szybko (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

. Problem w tym , ze go nie ma. Może wiecie gdzie go znaleźć. Myśle że chodzi o druk orzeczenie lekarskie. Bede wdzięczna za pomoc. Aga Agnieszka prawo-pracy.net Przepraszam za brak "ogonków" (...)

składki zus od pracownika  2011

składki zus od pracownika 2011

składki zus od pracownika 2011 Witam Ile wynosza składki ZUS-skie na jednego pracownika w roku 2011?Z góry dziękuję za pomoc

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

? i do kiedy trwa ubezpieczenie zdrowotne w ramach stosunku pracy? za ile dni lipca pracodawca powinien zaplacic za mnie zus ? czy bedac chora moge isc na zwolnienie 13 lipca ? i czy placi wtedy

Zatrudnienie 1/2 ; 1/4 ; 1/8 etatu

Zatrudnienie 1/2 ; 1/4 ; 1/8 etatu

Zatrudnienie 1/2 ; 1/4 ; 1/8 etatu Czy zatrudnienie pracownika na 1/2 lub 1/4 lub 1/8 etatu to takze sprawia ze oplaty za niego (ZUS) są takze proporcjonalnie nizsze do etatu (...)

ZUS TANIEJ?

ZUS TANIEJ?

obniżyć koszty opłacanych składek na ZUS to proszę o mail'a: zapart@fr.pl - pomogę! Mały ZUS zus się wzął za mnie i mnie za zbieżność ubezpieczeń udupił zaczeły (...)

ABOLICJA ZUS dla przedsiębiorców!

ABOLICJA ZUS dla przedsiębiorców!

mnie składki do ZUS. W 2009 roku dowiedziałem się, że muszę uregulować zaległe składki zdrowotne (sądziłem, że nie muszę ich płacić, skoro odprowadzała je za mnie firma, (...)

Praca na urlopie macierzyńskim

Praca na urlopie macierzyńskim

odprowadzić od wynagrodzenia pełne składki zus na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne. growis Również w trakcie urlopu macierzyńskiego można uczestniczyć w szkoleniach/ jadwiga_czaj Czy można (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

Y nie chciał uznać długu wynikającego z tytułu umowy o pracę brutto (powiększonego o składki i podatki), jedynie netto i to w kwocie 2.500 zł za okres od maja 2013 r. oraz obliczył kwotę (...)

Prawo pracy- proszę o pomoc.

Prawo pracy- proszę o pomoc.

i powiedział żeby iść sobie do ZUSU. Pracodawca zakończył umowę w terminie jaki był dla niego korzystny, oszukując przy tym pracownika i ZUS Prosiłam o ugodę i wywiązanie się z umowy (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

dzień wolny/za 3 Maja 2008 r./ IZA prawo-pracy.net weronika - pracownik planuje swój urlop, a pracodawca może się nie zgodzić; pracodawca nie może planować urlopu za pracownika i określać (...)

Zus zaniżył podstawę wymiaru składki na ubezpieczenia pracownikowi.Obniżył wynagrodzenie przy wypłacie zasiłku chorobowego.

Zus zaniżył podstawę wymiaru składki na ubezpieczenia pracownikowi.Obniżył wynagrodzenie przy wypłacie zasiłku chorobowego.

pracodawca płacił za mnie składki to łapkę Zus chętnie wyciągał, a jak ma wypłacić zasiłek chorobowy, to zaczyna weryfikować wszystko, aby tylko nie wypłacić chorobowego. Jestem (...)

umowa ajencka - przekwalifikowanie na umowę o pracę

umowa ajencka - przekwalifikowanie na umowę o pracę

? etatu. Za darmo. 3. Składki ZUS od mojego wynagrodzenia (w takiej wysokości jak wskazuje otrzymywany przeze mnie budżet) wynoszą w tej chwili około 25% jego wysokości. Gdyby (...)

składki zus 2011 pracodawca

składki zus 2011 pracodawca

składki zus 2011 pracodawca Witam Kto płaci skłądki do ZUS-u za pracownika on czy pracodawca?Z góry dziekuje za pomoc

koniec umowy na czas określony

koniec umowy na czas określony

zlecenie i otrzymywałas za tę pracę wynagrodzenie w wysokości conajmniej minimalnego wynagrodzenia za pracę, czyli 1126 zł brutto. W kwestii wygasniecia stosunku pracy nie musisz skladac zadnnego

Zmiana podstawy wymiaru składki przez Zus osobie na etacie.

Zmiana podstawy wymiaru składki przez Zus osobie na etacie.

dostałam dopiero niedawno, tyle czasu bez pieniędzy!! Ludzie pomóżcie. Myslę, że dziewczyny zatrudniające się w ciąży do pracy i potem idące na L4 mogę mi pomóc, bo Zus zarzuca mi też, że (...)

Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 .Zawieszając działalność

Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 .Zawieszając działalność

Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za 1 dzień grudnia 2011 .Zawieszając działalność Jak przedtawia się opłacenie składki zdrowotnej ZUS za (...)

Praca na czarno-brak wynagrodzenia.

Praca na czarno-brak wynagrodzenia.

roszczeniami US i ZUS i przerzucił je na pracodawcę, który zatrudnia pracownika na czarno. Ja osobiście też nie wiem, czy mój pracodawca odprowadza za mnie składki na ZUS (...)

Kruz A ZUS opłaty

Kruz A ZUS opłaty

odpowiednie maszyny, które nie są za grosze, a nie posiadając ich- wynająć i płacić za usługi. Rolnik to wręcz przedsiębiorca, który zdany jest sam na siebie, który czasami nie śpi po (...)

Składki ZUS w 2011 roku znacząco wzrosną ??

Składki ZUS w 2011 roku znacząco wzrosną ??

Składki ZUS w 2011 roku znacząco wzrosną ?? Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. prognozy są, że składki ZUS znacząco (...)

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

: 1/2 etatu 1.05.07 - 31.01.08 7/8 etatu 01.02.08 - 31.08.08 pełny etat 01.09.08 - 31.12.09 Rozumiem, że okres studiów wyższych liczony jest jak 8 lat pracy (studia skończyłam w kwietniu 2009), (...)

składka zus 2011

składka zus 2011

społecznych. Czy ktoś wie jak będą wyglądały te składki? Witam Ile wynosza skłądki na ZUS-wskie na rok 2011?Z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi kilt61

1

2

3