sdz2 druk 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Powstanie obowiązku zapłaty podatku od spadków i darowizn

Powstanie obowiązku zapłaty podatku od spadków i darowizn

złożyłam dopiero początkiem tego roku. Dzisiaj otrzymałam prawomocne postanowienie sądu o stwierdzeniu nabycia spadku przeze mnie. Chcę zgłosić ten fakt do US. Czy wystarczy, że złoże druk sd-z2. (...)

Pytanie o druk SD-Z2

Pytanie o druk SD-Z2

Pytanie o druk SD-Z2 Witam. Pytanie dotyczy druku SD-Z2. Miesiąc temu brat przepisał na mnie notarialnie swoją nieruchomość, notariusz wysłał kopię aktu notarialnego do Urzędu Skarbowego (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

podatkowego za 2011? dorisek1616

Podział spadku.

Podział spadku.

Podział spadku. Dzień Dobry. Muszę złożyć w US druk SD-Z2, taki kazała wypełnić Pani notariusz u której spisywaliśmy akt dziedziczenia po śmierci taty. Cały druk potrafię wypełnić (...)

Darowizna (?) a podatek

Darowizna (?) a podatek

, czy wystarczy druk SD-Z2? - jak dowieźć, że pieniądze pochodzą od siostry babci, a nie od jej córki, żeby zostać zaliczonym do pierwszej grupy podatkowej? - jak wypełnić ten dokument, skoro (...)

Nowy druk NIP-2

Nowy druk NIP-2

Nowy druk NIP-2 Dotychczasowy formularz NIP-2 (wersja 5) obowiązywał od 1 stycznia 2009 roku. Stary druk może być stosowany do wyczerpania nakładu, jednak nie dłużej niż do 30 czerwca 2011 (...)

sprawozdanie z-06 druk 2011

sprawozdanie z-06 druk 2011

sprawozdanie z-06 druk 2011 Witam Gdzie znajdę sprawozdanie druku Z-06 na rok 2011?Będę bardzow dzięczny za wszelka pomoc. Pozdrawiam

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 ! Rozlicz swój pit 37 druk i skorzystaj z ulgi rehabilitacyjnej. Ulga rehabilitacyjna jest ulgą, która przysługuje osobom niepełnosprawnym, a także osobom, które

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

to miejsce w kwietniu podczas robienia projektu organizacyjnego na nowy rok szkolny. Z dniem 4 maja 2011 pracownik poszedł na zwolnienie lekarskie, przypuszczam że na zwolnieniu będzie przebywał do końca (...)

minimalny dochód podlegajacy opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych w 2011 r.

minimalny dochód podlegajacy opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych w 2011 r.

minimalny dochód podlegajacy opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych w 2011 r. Jestem studentką na utrzymaniu rodziców. W grudniu 2011 r.otrzymałam wynagrodzenie z tytułu umowy-zlecenia na (...)

pozyczka od rodziny

pozyczka od rodziny

postępowanie jest prawidłowe i czy będziemy musieli zapłacić podatek. Wszystkie te czynności wykonaliśmy w ciągu jednego roku 2011, przeznaczając te pieniądze na zakup mieszkania.

Wadliwa cześć samochodowa - brak samochodu w oczekiwaniu na rozpatrzenie reklamacji.

Wadliwa cześć samochodowa - brak samochodu w oczekiwaniu na rozpatrzenie reklamacji.

ściągać komplet. Mechanik ściągnął 5 stycznia, kurier pojawił sie dopiero 10 stycznia. Do części dołączony druk reklamacyjny (o zwrot kosztów) i paragon. Dzisiaj dostałem pismo, że część (...)

 Pit 37

Pit 37

Pit 37 Do kiedy powinienem złożyć druk PIT 37 ? PIT 37 jest składany przez podatnika do 2 maja 2011 r. robek65

Nowe zaświadczenie L4!! brak informacji o ilości wolnych dni

Nowe zaświadczenie L4!! brak informacji o ilości wolnych dni

i ZLA/K będą one wystawiane na dotychczasowych formularzach. jolek85 Rozporządzenie wejdzie w życie z dniem 12 stycznia 2011 r. pancio45