Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Alior bank - problemy z saldem1 Października 2012

  W zeszłym miesiącu próbowałam sie wyprosić o dodatkowy limit na koncie, poza faktem, że panie z oddziału wykazały się kompletnym brakiem wiedzy i profesjonalizmu wydzwaniając do mojej księgowej z zapytaniem (...)

 • błagam o pomoc1 Kwietnia 2014

  Dzień dobry nazywam się Bąk Tomasz mam 33 lata i w chwili obecnej jestem u szczytu załamania nerwowego poprzez sytuacje jaka nastała. Zacznę od początku co się stało i dlaczego. Jestem po rozwodzie z byłą (...)

 • Transakcje zbliżeniowe - niedozwolony debet 24 Marca 2014

  Witam. Jakiś czas temu dokonałem kilku transakcji zbliżeniowych, z których potem na koncie stworzył się niedozwolony debet. Po jakimś czasie zwróciłem kupione przedmioty, w sklepie ekspedientka nie chciała (...)

 • kradzież pieniędzy z konta7 Stycznia 2013

  Witam, w Wigilię minionego już roku spotkała mnie przykra sprawa - zostałam oszukana i okradziona. Ale po kolei. Rano tego dnia otrzymałam smsa z mojego banku, ze moje konto zostało zablokowane. Ponieważ (...)

 • sprzedaż domu z zajętą hipoteką20 Lipca 2012

  Proszę o poradę, mam kredyt pod hipotekę na domu. Czy w takiej sytuacji mogę sprzedać dom wraz z długiem? I pytanie czy muszę mieć na to zgodę banku w którym jest kredyt? Dziękuję za odpowiedź (...)

 • Deben na kocie studenckim bez prawa debetu za opłaty związane z prowadzeniem konta7 Maja 2012

  Witam, przez ostatni rok nie kozystałam z konta studenckiego , na ktorym nie mam prawa zaciagnac debetu, nawet gdybym mocno chciala. Od jakis 4 miesięcy dostaje listy od zarządu banku PKO z wezwaniem do zapłaty (...)

 • Bank i Urząd skarbowy8 Lipca 2010

  Witam, chciałabym się zapytać czy bank ma prawo poinformować urząd skarbowy o stanie mojego konta? Czy urząd skarbowy może kontrolować saldo mojego konta? Urząd skarbowy w trakcie postępowania karno-skarbowego (...)

 • Naciąganie przez firmę KRUK22 Stycznia 2010

  Do tej pory myślałem, że wylewanie złości na forach jest bez sensu. Potraktujcie więc ten wpis jako swego rodzaju ostrzeżenie / opowiadanie. W branży raczej nie mam dłużników, trafił się 1 i chciałem (...)

 • firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...17 Września 2009

  ta cała cyfra+ to wyzyskiwacze... Nie dosyć że miałam umowe na rok, a przedłuzałam ją aż do 2 lat i po kilka miesięcy temu rozwiazałam umowe z cyfrą, wiec sprzęt należał do mnie, lecz nie wiedziałam (...)

 • dziedziczenie długów/ kredyty8 Lipca 2009

  Witam, mam pytanie... . Złożyłam sprawę do sądu o nabycie spadku. Mija drugi miesiąc i jeszcze nie ma sprawy sądowej, a banki już upominają się o spłatę długów po zmarłym ojcu ( uprzednio zaniosłam (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane