ryczałt za wynajem mieszkania w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

przyjda w pozniejszym czasie, zaplacilismy po czym ona kiedy ja nakrylam w mieszkaniu zaczela nam grozic rozprawa w sadzie ze bedziemy placic za brak miesiecznego wypowiedzenia za (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

, duma... za chwile rozwód, jesli się zdecyduję, bo na ten moment każdy odradza, twierdząc że zolnierz to Bóg, Honor, Ojczyzna... gdzie się podziejemy w tej Ojczyźnie, w której słuzą (...)

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

mieście. W związku z faktem, że się pokłóciłem z rodziną, poszedłem się wymeldować w urzędzie miasta. Teraz wynajmuje stancje i nie mam nigdzie meldunku. Czy mogę ubiegać się o mieszkanie (...)

Wynajem mnieszkania - ryczałt a zaliczka

Wynajem mnieszkania - ryczałt a zaliczka

Wynajem mnieszkania - ryczałt a zaliczka Witam, Chciałbym prosić o radę w sprawie umowy najmu mieszkania. W umowie, którą dostałem do zapoznania się(jestem najemcą) widnieje (...)

Rozczenia z tyt. najmu lokalu

Rozczenia z tyt. najmu lokalu

. wynajmujacego) wzrastajacych kosztów. Nigdy mnie nie informował o tym że koszty mieszkania wzrastaja. Bardzo dziekuje za odpowiedz W pierwszej kolejności wezwałbym właściciela mieszkania (...)

Podatek od wynajmu mieszkania w 2011 czy ryczałt?

Podatek od wynajmu mieszkania w 2011 czy ryczałt?

Podatek od wynajmu mieszkania w 2011 czy ryczałt? Co lepiej się opłaca podatek czy ryczałt? Niby bardziej opłacalny jest ryczałt, ponieważ stawka jest wyjątkowo (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

lokalu . W 2013 roku po wyjściu za mąż przeprowadziłam się z malutkim synkiem do męża bo w mieszkaniu mojej mamy nie było możliwości zamieszkania z małym dzieckiem- mieszkałam w (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

panstwowego przedszkola i placisz bajonskie kwoty za wynajem i prywatna opieke. Moj synek ma 2 latka, jestem w podobnej sytuacji do Twojej i musze oplacic prywatna opiekunke ( gdyz w (...)

Wypowiedzenie umowy najmu

Wypowiedzenie umowy najmu

ZAMIESZKUJĘ DALEJ Z TATĄ. DZIECKO RÓWNIEŻ ZGŁOSIŁAM DO OPŁAT. W 2010 ROKU WYMELDOWAŁAM SIĘ OD MAMY WRAZ Z DZIECKIEM.W 2011 ROKU TATA ZŁOŻYŁ WNIOSEK O ZAMELDOWANIE MNIE WRAZ Z DZIECKIEM (...)

wynajem mieszkanie bez umowy

wynajem mieszkanie bez umowy

musi gdzieś mieszkac. Szukałam z chłopakiem mieszkan na olx i w gazecie i po znajomych gdzie się tylko da i nic. Za dwa dni musze oddać klucze a ja do dnia dzisiejszego nie mam mieszkania (...)

czy mogę wyrzucić zameldowanych???

czy mogę wyrzucić zameldowanych???

wydziedziczona, będzie miała prawo do zachowku, co oznacza, że będziecie musiały wypłacić matce w gotówce 25% wartości mieszkania, ale matka nie będzie miała prawa do 25% współwłasności (...)

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

której opłaty za media wspólne naliczane są według wielkości mieszkania. Moje mieszkanie jest duże więc płacę za media więcej niż właściciele mniejszych lokali. Uważam to za (...)

Wynajem mieszkania w związku nieformalnym Problem po latach

Wynajem mieszkania w związku nieformalnym Problem po latach

miejsce kolejne przedłużenie na rok. Podobnie w następnym roku. Z chłopakiem rozstaliśmy się w ciężkich okolicznościach we wrześniu 2014 roku. Uzgodniliśmy wtedy, że papiery zostają (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

zarabia w Polsce ok. 1050 zł. Mieszka w moim domu, płaci tylko opłaty, czyli tyle ile zużyje. I prosze nie mów ze 2500 zł w polsce na miesiąc to jest mało i nie moźna za to (...)

wezwanie do wydania nieruchomości

wezwanie do wydania nieruchomości

najmu w następujący sposób: "Najemca oświadcza, iż w lokalu mieszkalnym opisanym powyżej będą mieszkać XXXX YYY i ZZZ VVVV, na co Wynajmujący wyraża zgodę." W ciągu ostatnich (...)

Pozbawienie się niechcianego zameldowanego na stałe lokatora

Pozbawienie się niechcianego zameldowanego na stałe lokatora

własności? mrozowskim Tak jest jedynym właścicielem. Otrzymał mieszkanie w drodzę darowizny od swoich rodziców jeszcze przed ślubem z moją Matką nastazja666 W takiej sytuacji może udać (...)

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

dni?? Wynajem za grudzień mam zapłacony,a jak dam jej wypowiedzenie to będę musiała zapłacic jeszcze za miesiąc za wynajem,za miesiąc nieprzemieszkany?? Pomóżcie (...)

lepszy ryczałt z wynajmu?

lepszy ryczałt z wynajmu?

lepszy ryczałt z wynajmu? witam wynajmuje mieszkanie studentom i wyczytałem że teraz bardziej opłaca się przejśc na ryczałt za wynajem mieszkania, czy nie trzeba do tego (...)

podatek od wynajmu a dochody zagranica

podatek od wynajmu a dochody zagranica

poprzednie lata? No i w jaki sposob mam rozliczac ten podatek skoro wynajem jest moim jedynym przychodem w Polsce? Bede wdzieczna za odpowiedz. Urząd Skarbowy nie upomni się o podatek (...)

Mieszkanie policyjne

Mieszkanie policyjne

całe życie prawie i babka bardzo chciała abym mieszkał w nim z moją przyszła żona którą uwielbiała . Zmarła rok temu i zamieszkałem w mieszkaniu po ponad roku spokojnego mieszkania (...)

spadek

spadek

majatku tzn mieszkania na mocu ktorego odziedziczylam 1/4 wlasnosci lokalu. W pazdziernku 2011 roku zmarla moja macocha. Dwoiedzialam sie, iz w pierwszej kolejnosci prawo do mieszkania (...)

Nielegalny wynajem mieszkania

Nielegalny wynajem mieszkania

Nielegalny wynajem mieszkania Mam pytanie z kategorii: wynajem mieszkania. Od 3 tygodni wynajmujemy z chłopakiem mieszkanie. Wprowadziliśmy się ze względu na niskie opłaty. Zawarliśmy (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

kartami credytowymi,debetowymi!Ze place wynajem za dom w UK podatki za dom samochud,rachunki,kredyt,i pozostale rachunki....I na dzien dzisiejszy zycie mi ratuja nadgodziny w (...)

mieszkanie z hipoteką darowizna a małżeństwo

mieszkanie z hipoteką darowizna a małżeństwo

, to sugeruję poszukanie odpowiedniego banku. Są banki, które prowadzą konta bezpłatnie. Najlepszym wyjściem byłoby założenie konta w banku w innym mieście albo takim, który nie ma placówek (...)

Mieszkanie komunalne

Mieszkanie komunalne

przydzielonego jej mieszkania socjalnego z powodu zadłużenia mieszkania komunalnego. Czy administracja może nas wymeldować ? Co mogę w takiej sytuacji? Dziekuje za pomoc. martyna (...)

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

prowadzenia działalności w dziedzinie kultury i sztuki; nie jest w rozumieniu ustawy lokalem pomieszczenie przeznaczone do krótkotrwałego pobytu osób, w szczególności znajdujące się (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawnienia (dotyczy faktur okresowych, czyli za abonament). Kara za sprzęt chyba się nie przedawniła, bo domyślnie jest 10 lat. Musisz poszperać w pamięci, czy przypadkiem w (...)

Spółdzielnia ignoruje wodomierze

Spółdzielnia ignoruje wodomierze

o przesłanie mi w/w pisma? czarny Tak jak i mój przedmówca mam problem z administracją. Także naszym bloku wszystkie mieszkania są wyposażone w wodomierze ,w momencie budowy (...)

Czy ta umowa najmu jest ważna?

Czy ta umowa najmu jest ważna?

? Czy mam w ogóle szanse wypowiedzenia? W pomimo zapisu o 2 miesięcznym okresie wypowiedzenia, właściciel będzie miał prawo brać ode mnie pieniądze do czerwca 2013? Będę niezmiernie wdzięczna (...)

Wynajem

Wynajem

Wynajem Witam, Mam, wydaje się, prozaiczne pytanie. Czy w przypadku wynajmu mieszkania czynsz spółdzielni (przykładowo 200zł) wchodzi w zakres kosztów i świadczeń związanych (...)

1

2

3

4

5

...

8