ryczałt samochodowy 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ryczałt samochodowy 2012

ryczałt samochodowy 2012

ryczałt samochodowy 2012 co prawda jak narazie stawki wykorzystywane przy określeniu limitu zwrotu kosztów używania samochodów osobowych dla celów służbowych ani drgną, ale chciałbym (...)

Ryczałt samochodowy 2012, stawka wzrasta?

Ryczałt samochodowy 2012, stawka wzrasta?

Ryczałt samochodowy 2012, stawka wzrasta? Dzieńdobry. Szukam odpowiedzi na pytanie dotyczące zmiany dotychczasowej wysokości ryczałtu samochodowego za 1km który obowiązuje od 2007 roku. (...)

Czy mój pracodawca może potrącać mi ryczałt samochodowy za dni robocze w których byłem na wolnym

Czy mój pracodawca może potrącać mi ryczałt samochodowy za dni robocze w których byłem na wolnym

Czy mój pracodawca może potrącać mi ryczałt samochodowy za dni robocze w których byłem na wolnym Czy mój pracodawca może potrącać mi ryczałt samochodowy za dni robocze w których (...)

ryczałt samochodowy a prawo jazdy

ryczałt samochodowy a prawo jazdy

ryczałt samochodowy a prawo jazdy Witam, pracuję w firmie na 1/2 etatu. wszystkim pracownikom należy się ryczałt samochodowy tylko nie mnie, nie mam prawa jazdy. Korzystam dojeżdżając (...)

czy ryczałt samochodowy wliczamy do zaświadczenia o zarobkach?

czy ryczałt samochodowy wliczamy do zaświadczenia o zarobkach?

czy ryczałt samochodowy wliczamy do zaświadczenia o zarobkach? czy ryczałt samochodowy wliczamy do zaświadczenia o zarobkach?

Ryczałt samochodowy

Ryczałt samochodowy

Ryczałt samochodowy Czy podatek od używania prywatnego samochodu do celów służbowych (19%) jest zgodny z prawem? Użytkujemy samochód za własne ,zapracowane i opodatkowane pobory(dochody)czy (...)

Ryczałt samochodowy 2011 ? komu przysługuje

Ryczałt samochodowy 2011 ? komu przysługuje

Ryczałt samochodowy 2011 ? komu przysługuje Witam, pracownik w firmie dostaje co miesiąc ryczał na samochód ale od 2 miesięcy jest na zwolnieniu lekarskim. Czy dalej należy mu się ryczałt? (...)

Ryczałt samochodowy - pilne

Ryczałt samochodowy - pilne

Ryczałt samochodowy - pilne Jak wyglada obecnie sytuacja ryczałtu samochodowego (umowa o korzystanie z samochodu prywatnego dla celów służbowych). Czy przepisy całkowicie wykluczyły taką mozliwość

ryczałt 8,5% i ulgi

ryczałt 8,5% i ulgi

ryczałt 8,5% i ulgi witam, prowadzę działalność, jest to warsztat samochodowy czy jeśli rozliczam się na zasadzie ryczałtu to mogę odliczać internet na pit0?

kwota ryczałtu samochodowego

kwota ryczałtu samochodowego

kwota ryczałtu samochodowego Witam, ryczałt samochodowy może być przyznany jeśli posiada się samochód zarejestrowany na siebie i podpisze się umowę, że będzie wykorzystywany do celów służbowych

Nowe uregulowania kilometrówki

Nowe uregulowania kilometrówki

wykorzystywania samochodu prywatnego pracownika do celów służbowych w koszty działalności gospodarczej jest ewidencja przebiegu pojazdu ? Dotychczas wystarczył rachunek za ryczałt samochodowy. (...)

 Wynagrodzenie adwokata 2012 jako ryczałt.

Wynagrodzenie adwokata 2012 jako ryczałt.

Wynagrodzenie adwokata 2012 jako ryczałt. Tzn ze teraz za kazda sprawe prowadzona z urzedu tak bedzie. Jak wysoki ustalono ten ryczałt? wyniesie 120zł tomek675 Prawnik, który z urzędu (...)

Czy przysługuje mi pomoc z MOPS ?

Czy przysługuje mi pomoc z MOPS ?

zawodowy, kierowca wózka widłowego, stolarz i pokrewne, mechanik samochodowy itd.). Prace w zawodach z narażeniami np.*na oparzenie i inne (kucharz i*pokrewne, odlewnik, mechanik, górnik, chemik, żołnierz

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

problem z autem zakupionym w Holandii na giełdzie samochodowej i nie miałem bladego pojecia ze sprzedajacy prowadzi Komis samochodowy w umowie wpisał dane tzn. nazę i adres komisu. US żąda odemnie (...)

Rozliczenie za wode za 2010

Rozliczenie za wode za 2010

wizycie w spółdzielni Pani poinformowała mnie ze różnice miedzy głównym łącznikiem a kwota która zapalacili do mpwik rozlozyli na mieszkańców bez liczników i trzeba zaplacic i juz. Dodam jeszcze ze (...)

Czemu tak długo trwa postępowanie (8 miesięcy)

Czemu tak długo trwa postępowanie (8 miesięcy)

ofertę pracy po zagranicami Polski, już odbyły się pierwsze rozmowy a tu jeszcze ta sprawa, MAsAkRa Byłem w sądzie pracy poprosiłem o akta sprawy ale od maja 2012 w aktach nic nowego się nie pojawiło